Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 22:03:37

    Nachos >> Já vím. :) Mám dva od jara loňského roku, ale chtěl jsem jen slyšet názor ostatních :) Já za sebe luxusní rybařina jakýkoliv způsob lovu a jakýchkoliv ryb. Krom sumců :)

      Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 22:01:41

      Nachos >> se domluv s Chřenovákem jestli by na ten Kyják taky nepřišel, občas tam S Epokem chytají spolu. Mohl by ti ten Advanced River ukázat v akci. Falach to má trochu z ruky.

        NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:59:59

        falach >> měl jsem ho v ruce na FF a dostal k němu přednášku od prodejce a bude to fakt slušné heavy

          Nfalach - Profil | Čt 12.3.2015 21:56:38

          Bear >> MartenBear - 12.3.2015 19:37:44 >> Ahoj, zajímalo by mě co jste ještě zjistili ohledně placíku TXL Advanced River Feederu 390. Pokud to není tajné :)

            NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:54:59

            plavan >> viníkem by byli mé ruce :) nicméně u vody se s tebou rád sejdu .

              Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 21:51:23

              Nachos >> to já ti neradil, nerad bych byl za viníka nějaké fraktury blanku :-)))))))))

                NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:49:54

                plavan >> už mi někdo radil ,at se do nej bez respektu opru a bud to pujde nebo se rozleti na kusy :)

                  NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:47:46

                  plavan >> děkuji za radu :)

                    Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 21:45:00

                    Nachos >> taky jsem to tak měl. Se šímem člověk pošle montáž na 25m jenom lehkým kmitnutím zápěstím. Bez námahy a dřiny. Ale na 50m už to vsedě dá málokdo. Bude to chtít změnu švihu si myslím. Ale opravdu bych kontaktoval toho Epokeho a odchytil ho i s jeho Preclíkem na Kyjáčku. Dokud se ještě nezávodí a je šance ho zastihnout o víkendu, pak už ho budeš nahánět myslím blbě.

                      NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:41:49

                      plavan >> s beastmasterem...vím že je to jiná cenová ,ale stejně jsem čekal od preclíka delší hody

                        Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 21:40:24

                        Nachos >> s nějakým šímem ?

                          NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:39:34

                          plavan >> skoro pražák :) ... veterináře máme oba hrůzu takže to raději ne :) .... právě já mám ten problém že s medium prutem hodím dál než s tímhle MH :)

                            Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 21:37:00

                            Nachos >> ty jsi Pražák, tak to se domluvíme a vyzkoušíme ho. Jen nebudu mít to srovnání. Spíše bych kontaktoval člověka s nickem Epoke, ten toho Preclíka používá na rybníku k chytání dál od břehu, tak ten by ti asi řekl přesněji, jestli je tvůj MH Preclík nějakej " zabržděnej " nebo je to chyba mezi zemí a rukojetí :-))))))))))

                              Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 21:34:18

                              Nachos >> a zkoušels ho vzít k veterináři ? :-)))))

                                NNachos - Profil | Čt 12.3.2015 21:29:48

                                plavan >> zdravím, jednoho v MH ti půjčím..zdá se mi nějakej divnej :)

                                  Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 20:53:42

                                  Bear >> MartenBear - 12.3.2015 20:45:24 >> já taky nedokážu porovnat, ještě jsem na žádného Preclíka nechytal. Jen tak od oka při protřepání se mi zdál Preclík víc jako do semiparaboly oproti čistě prohresivnímu Antrax Bomb. Ale je to jen odhad.

                                    Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:51:19

                                    Bear >> MartenBear - 12.3.2015 20:45:24 >> Mam jenom toho Antraxe.Preclíka jsem zkoušel jenom na krámě zda se mi podobní až na ty špičky .Stejní je to jako u toho pikra Antrax má 1 a 2 oz a novéj má 0,75 a 1oz

                                      NMartenBear - Profil | Čt 12.3.2015 20:45:24

                                      chřenovák >> Mel bys moznost tyto dva srovnat, co se tyce jejich vlastnosti?Cenove jsou na tom temer stejne.

                                        Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:34:02

                                        plavan >> Myslel jsem oz

                                          Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 20:32:41

                                          chřenovák >> ale Antrax Bomb má průměr špiček 3,2mm