Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:30:02

    Bear >> MartenBear - 12.3.2015 19:15:54 >> Antrax Bomb ma špice 1,2 a 3.Hlavně,že to všichny opisuji s tou chybou 3+3

      Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:23:36

      Bear >> MartenBear - 12.3.2015 20:21:16 >> Zítra mi to nějak ošetří až přijedu ze Slovenska tak mi stříkne

        Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:21:40

        plavan >> Včera mí měnil zadní silobloky na předku.

          NMartenBear - Profil | Čt 12.3.2015 20:21:16

          chřenovák >> Tohle udela jen zbabelec, idiot ci v drtive vetsine oboji...:-(

            Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:20:30

            plavan >> Něčím ostrým ruční práce,měl jsem to parkovaně k dílně ,.Zítra se na to koukne lakýr

              Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 20:18:53

              chřenovák >> já zejtra, pokud vstanu brzy, tak asi prubnu druhej opravnej pokus o STK.

                Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 20:18:06

                chřenovák >> ale bylo to rukou a něčím ostrým, že jo ? Takhle podél prolisu by to někdo blatníkem nebo nárazníkem neudělal.

                  Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:16:09

                  plavan >> Někdo na základně

                    Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 20:12:09

                    chřenovák >> já to nebyl Romane :-))) Sídliště ?

                      Nchřenovák - Profil | Čt 12.3.2015 20:10:08

                      plavan >> Někdo mi se podepsál na autě☻☻

                        NFRANK71 - Profil | Čt 12.3.2015 19:50:42

                        plavan >> a ja proc Lusky mel proti ni takovou averzi, ale mozna je to plk:D

                          Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 19:48:40

                          FRANK71 >> se všemi výdělečnými:-)))))

                            NFRANK71 - Profil | Čt 12.3.2015 19:46:26

                            plavan >> a uz vis s jakou dalsi firmou se v Cine Trabucco vyrabi?

                              NRytíř - Profil | Čt 12.3.2015 19:42:08

                              plavan >> ven s tím pomalu,exploze pak bude neřízená:-))

                                NMartenBear - Profil | Čt 12.3.2015 19:39:11

                                kubah >> Mít kapky laku na blanku možné je, leč já je tam nemám a prohlížel jsem vskutku puntíčkářsky podrobně (viz kvalita záslepek trnů).

                                  Nvoda12 - Profil | Čt 12.3.2015 19:38:31

                                  Jaký je naviják Auris BR 4000?

                                    NMartenBear - Profil | Čt 12.3.2015 19:37:44

                                    plavan >> Pravdu díš :-)) Spodní průměr špiček je 2,2mm. Na focení už je tma. A to s tou celou sadu jsem netušil a připadá mi to trochu pitomé... Ale když tak na to koukám, tak stojí tolik, co u jmenované konkurence jedna.

                                      Nkubah - Profil | Čt 12.3.2015 19:35:11

                                      Bear >> MartenBear - 12.3.2015 19:15:54 >> měl jsem bomba Antraxe - a Precision viděl v obchodě.

                                      Rozhodně blank není bez chyb - kapky laku...

                                        Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 19:33:21

                                        Bear >> MartenBear - 12.3.2015 19:23:19 >> rozměr mezi horní a dolní objímkou není až tak důležitej, záleží hodně na délce a výšce patek navijáku. Ale i kdyby se to sešlo všechno dohromady špatně, tak se dá ten držáček na háček odstranit i s přelakováním.

                                          Nplavan - Profil | Čt 12.3.2015 19:31:26

                                          kubah >> tak úplně stejné to není, já bych nenapsal, že špičky mají podobný průměr jako u šimana :-)))) já bych je přesně změřil a nafotil :-))))) A taky bych doplnil , že se nedají koupit jednotlivě, pouze jako celej set.
                                          A rozdíl je taky v tom, že to já cíleně neřídím, i když to tak může vypadat a že když bude někdo popotahovanej, já to nebudu :-))))
                                          Ale pravdu máš, že mne svrbí klávesnice, páč mám spoustu informací a fotek a nesmím s tím ven. Jsem jak papinův hrnec na velkém plameni :-)))))))