Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 17:03:09

    černásmrt >> jaka zima ted jsem se vratil z mesta v kratasech 🌞

      NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 17:02:43

      černásmrt >> si musíš sednout na sluníčko :)

        Nčernásmrt - Profil | Pá 20.3.2015 16:46:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Byl jsem vyvětrat bomba, zima jak v Rusku

          NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 16:03:00

          Nachos >> Snaha vybrat si u Trabucca byla, ale kdyz existuje lepsi alternativa, byla by hloupost trvat na znacce.

            NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 15:53:46

            Bear >> MartenBear - 20.3.2015 15:50:58 >> ale je to drzost doporučit Middy ve fan klubu Trabucca :)

              NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 15:52:06

              Bear >> MartenBear - 20.3.2015 15:50:58 >> výborná kombinace...jsem si jist že budeš spokojen :)

                NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 15:50:58

                Nachos >> Tak jsem si tu Middynu nakonec objednal. K tomu hlavu Middy Match black LTX 2. Konecne budu mit poradny podberak. Posledni ulovek mi tu moji podberakovou sestavu dodelal:-)) Diky za radu.

                  NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 10:50:31

                  chřenovák >> design pro mě nic moc :) o jejich vlastnostech nevím nic :) Mám Powerstick net 4m a ta je hrozná :)

                    Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 10:46:25

                    Nachos >> ano🐯

                      NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 10:43:02

                      chřenovák >> myslíš Magnum?

                        Nchřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 10:37:31

                        Nachos >> ta nova rucka od mivardi je pekna

                          NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 10:31:31

                            NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 10:26:08

                            Nachos >> A podběrákovou hlavu sis pořídil jakou?

                              NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 10:25:20

                              plavan >> ani jedno top určitě není ,ale za ty prachy nabízí slušnou užitnou hodnotu :)

                                NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 10:22:09

                                Nachos >> Hmmm, tak ta se mi líbí. Díky.

                                  Nplavan - Profil | Pá 20.3.2015 10:21:47

                                  Nachos >> prostě sis vybral k top medium feederu ( Beast CX ) i top ručku, to dá rozum :-)))))))))))))))))))))))

                                    NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 10:17:53

                                      NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 10:15:52

                                      Nachos >> Svěř se :-))

                                        NNachos - Profil | Pá 20.3.2015 10:14:22

                                        Bear >> MartenBear - 20.3.2015 9:38:53 >> znám lepší od jiné firmy :) Trabucco mě žádnou nezaujalo :)

                                          NMartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 9:38:53

                                          chřenovák >> Lucifer vypadá luxusně, ale cenově už je mimo toho, co jsem za tyč ochoten zaplatit. Precision vypadá dost dobře, i cenově přijatelně.