Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    chřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 9:22:39

    Bear >> MartenBear - 20.3.2015 8:46:40 >> mam toho Lucifera dobra rucka az na tu cenu

      chřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 9:01:23

      Bear >> MartenBear - 20.3.2015 8. Zkus tu 3m Precision

        MartenBear - Profil | Pá 20.3.2015 8:46:40

        Doporučíte mi prosím z vlastní zkušenosti nějaký pěkný, ale ne příliš drahý set tyč + podběráková hlava od Trabucca? Tyč může být i teleskopická, nelpím na děličce, cca 3 m, hlava by měla mít pogumovanou síťku a měla by být pevná, ne skládací, dostatečně prostorná pro střední ryby. Celkově cca za 1500 Kč.

          FRANK71 - Profil | Pá 20.3.2015 7:35:27

          chřenovák >> já celkem bídně. Jeden kapřík za ocas a jeden cejn. Pafko 5 nebo 6 kapříků a několik cejnů.

            chřenovák - Profil | Pá 20.3.2015 7:12:40

            FRANK71 >> jak jsi dopadl?

              FRANK71 - Profil | Čt 19.3.2015 23:13:13

              plavan >> jsme si s Pafkem na tebe vzpomneli, kdyz jsme drepeli na Kyjaku.:)

                Plžík - Profil | Čt 19.3.2015 22:57:29

                chřenovák >> V Plzni dnes kapříci šli, Plavan by si určitě taky zachytal.

                  chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 22:55:13

                  plavan >> U Eriky by bylo pěkně tahat na supremo kapříky🌊

                    plavan - Profil | Čt 19.3.2015 22:44:44

                    chřenovák >> nene, lítal jsem po doktorech a když jsem dorazil po obědě domů, už jsem sotva chodil.

                      chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 22:38:30

                      plavan >> Byl jsi na rybãch?

                        Kosák - Profil | Čt 19.3.2015 21:55:09

                        chřenovák >> synátor se nezapře... ty ani nemůžeš mít podezření, že není Tvůj :-))) samozřejmě je to vtip...

                          MartenBear - Profil | Čt 19.3.2015 16:18:38

                          chřenovák >> Ty peletky vypadají nádherně. To by byla radost dělat z nich bábovičky.

                            chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 16:17:53

                            Nachos >> za 3,4 a krmco za 2,99

                              Nachos - Profil | Čt 19.3.2015 16:15:06

                              chřenovák >> ty peletky vypadají hodně dobře :)

                                chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 16:12:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                I goffry bylo

                                  chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 16:11:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  chřenovák >> mini peletky

                                    chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 16:09:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    chřenovák >> nějake krmčo

                                      chřenovák - Profil | Čt 19.3.2015 16:08:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnešnī našteva v ryb.potř.

                                        unudle - Profil | Čt 19.3.2015 14:50:27

                                        Bear >> MartenBear - 19.3.2015 10:24:25 >> Taqk to by mně nenapadlo. Teď budu moct machrovat jak jsem znalej:-)

                                          jak41 - Profil | Čt 19.3.2015 10:29:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          unudle >> Aby se nepřilepilo víko krabice na pizzu.