Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NMartenBear - Profil | Čt 19.3.2015 10:24:25

    unudle >> Aby se víko nepromáčklo a nepřilnul na ně sýr?

      Nunudle - Profil | Čt 19.3.2015 10:19:18

      chřenovák >> Ty si žiješ, nikdy jsem to neměl v puse. Na co tam jsou ty dva plastový bazmeky?

        Npaia - Profil | Čt 19.3.2015 9:13:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jen pro informaci, ten splétaný vlasec není žádná novinka, viděl jsem to na videu už někdy před 3-4 roky, já to beru jako evoluci poloprůběžné montáže od Jan Van Schendela, kdy používal krmítko ve smyčce a návazec byl na smyčce s uzlíkama.

          Npaia - Profil | Čt 19.3.2015 9:08:41

          plavan >> ok, beru.

            Nplavan - Profil | Čt 19.3.2015 7:06:01

            paia >> patřilo tam " nad návazcem " . Chyba se vloudila, myslím moje chyba.

              Npaia - Profil | St 18.3.2015 23:50:51

              plavan >> nějak nerozumím tomu, jak by jsi chtěl použít splétaný vlasec nad krmítkem? k jakému účelu by tam byl?

                Nchřenovák - Profil | St 18.3.2015 21:06:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                unudle >> 48cm

                  NFilipVydra - Profil | St 18.3.2015 18:46:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bear >> MartenBear - 18.3.2015 18:26:38 >> jo, ale jen výjimečná kombinace, jinak tam mám tohle. Ale to sem nepatří :-D

                    NMartenBear - Profil | St 18.3.2015 18:26:38

                    FilipVydra >> MRX-V a Stradic?

                      NFilipVydra - Profil | St 18.3.2015 18:05:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ahoj, tady je můj oblíbenec

                        NMartenBear - Profil | St 18.3.2015 17:45:40

                        chřenovák >> Funguje to, i ryby se na to chytaji. Jen mi stale v hlave naskakuje predstava, ze se pri zaberu ryby musi trubicka "nasmerovat" do smeru tahu ryby, coz mi prijde takove rusive. Ale to je asi jen muj pocit. Budu pouzivat dale, protoze je to jednoduche a funguje to.

                          NMartenBear - Profil | St 18.3.2015 17:33:00

                          Bery. >> Jsou😃🎣🎏🌞

                            NBery. - Profil | St 18.3.2015 17:30:35

                            Bear >> MartenBear - 18.3.2015 17:09:31 >> ty smajly jdou na PC videt? 🆗🐟

                              Nchřenovák - Profil | St 18.3.2015 17:15:28

                              Bear >> MartenBear -tablet mam 🚧 wifinu maji slabou 🚮

                                NMartenBear - Profil | St 18.3.2015 17:09:31

                                chřenovák >> Proc se nesmi privlastnit karas strieborny? U nas je bran vetsinou jako nezadouci invazivni druh vytlacujici karase obecneho.

                                A jeste druhy dotaz, pokud to neni vyrobni tajemstvi. Jak sakra delas ty smajle?:-))

                                  Nchřenovák - Profil | St 18.3.2015 16:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  unudle >> Zatim žadne jenom hejno bažantu

                                    Nunudle - Profil | St 18.3.2015 16:43:26

                                    chřenovák >> Máš to tam hezký, ale ta teplá voda by mně zabila. A kolik tam je ryb:-)

                                      Nchřenovák - Profil | St 18.3.2015 16:40:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Rybnik

                                        Nchřenovák - Profil | St 18.3.2015 16:16:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        chřenovák >>

                                          Nchřenovák - Profil | St 18.3.2015 16:11:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          chřenovák >>