Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nplavan - Profil | Ne 15.3.2015 15:14:55

    Bery. >> medíčko TXL Supreme není tak drahé jako exklusivní MRX-V a bude taky podle mne jemné. Jen jsem ho ještě u vody neprubnul. Ale dvanáctku návazec zvládne s přehledem určitě. Nemá cenu ani shánět od čibuka nějaký quiver, ten bude mít stejnou odhozovku jako medíčko, jen bude kratší a ostřejší.

      NNachos - Profil | Ne 15.3.2015 15:14:16

      Bery. >> Berry. - 15.3.2015 15:09:31 >> 0,12 chytám na medium feederu v pohodě s 1oz špičkou. Na lightu nebo pickeru bych šel klidně na 0,10,ale to už je zbytečný extrém

        NBery. - Profil | Ne 15.3.2015 15:09:31

        plavan >> ja myslel spis aby to bylo pocitove LM . neco na co muzu chytat 0,12 navazce a bavit se lovem cejnu atd. Mam uz x let imperium od mivardi. Jsem s nima spokojenej,pac kdyz jsem zacal jezdit na Labe,tak jsem s nima odhodil i velky krmelce. Jenze ted uz budou tak nejak zbytecne tuhy. Takze jsem chtel neco jemnejsiho, s tim ze to bude dlouhy jako prut a odchytal by jsem s tim točaky a jemnotu na stojaku.

          Nplavan - Profil | Ne 15.3.2015 13:34:58

          Bery. >> co se o Trabucco zajímám, tak jsem od nich žádné light / medium ani neviděl. Spíše své feedery rozdělují od spoda na picker 270cm, bomb 300cm, quiver 330cm, medium 360cm, medium/heavy 360cm , heavy medium power, heavy power, heavy extreme power apod. Jejich media v délce 360cm jsou dostatečně jemná a přitom jim můžeš naložit.

            NBery. - Profil | Ne 15.3.2015 13:13:51

            Mate nekdo neco od trabuca v 3,6 a tak lightmedium ? Ne MRXko☺ Kratky klacky me nejak nelakaji,takze bomb je mimo hru. Ď

              NLosPafkos - Profil | Ne 15.3.2015 9:44:38

              Bear >> MartenBear - 15.3.2015 9:38:29 >> Precizní plavanova práce,jen škoda,že si to tu neodprezentuje sám.Takhle je to jen polovičaté.

                NMartenBear - Profil | Ne 15.3.2015 9:38:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dostaly se ke mně parádní zevrubné fotografie proutku Sygnum TXL Supreme Feeder 12MH. Pro případné zájemce o tento prut, myslím, budou tyto fotky požehnáním.

                  Nplavan - Profil | Ne 15.3.2015 9:17:28

                  chřenovák >> tak ať dobře dojedeš

                    Nchřenovák - Profil | Ne 15.3.2015 6:30:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nchřenovák - Profil | So 14.3.2015 22:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nějaké rybky

                        Nchřenovák - Profil | So 14.3.2015 22:10:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        chřenovák >>

                          Nchřenovák - Profil | So 14.3.2015 22:08:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          chřenovák >>

                            Nchřenovák - Profil | So 14.3.2015 22:00:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            chřenovák >>

                              Nchřenovák - Profil | So 14.3.2015 21:59:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              plavan >>

                                NLálos - Profil | So 14.3.2015 20:56:07

                                Bear >> MartenBear - 14.3.2015 17:23:20 >> bohužel tě moc nenavnadim, jak jsem psal 2 dny zpátky, teprv jsem bomba koupil, takže zkušenosti s ním jenom ze včerejší chytačky, kde jsem ho hlavně chtěl porovnat s pickerem :)

                                  NCarabus - Profil | So 14.3.2015 20:38:01

                                  Ahoj, chlapi, mohl by mi nějaký majitel změřit průměr nad rukojetí u TRABUCCO Selektor XSMulti Feeder 3,60-3,90m/90g? Předem děkuji, z fotek se to blbě porovnává

                                    Nchřenovák - Profil | So 14.3.2015 20:02:26

                                    plavan >> Nachytal jsem toho kvantum byli to jenou malé ryby

                                      Nplavan - Profil | So 14.3.2015 19:42:50

                                      LosPafkos >> tak vidíš, kousnul, i když jen psaným slovem :-)))))))))))))))))

                                        NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 19:22:55

                                        LosPafkos >> ja nejsem, jen sem zkopiruj slovo fanousek. Ze se dome opira Petr je jasny, to je fanousek, i kdyz jsou tam i jine zajmy. Vetrniky jsou strasne dobry a zadarmo nejsou.:):)