Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NLosPafkos - Profil | So 14.3.2015 19:20:21

    plavan >> já už mám u kameníka připravený náhrobek-Smrti vstříc :-)))

      NLosPafkos - Profil | So 14.3.2015 19:19:15

      FRANK71 >> nebuď nevrlej,já taky dnes u vody nebyl (zima,déšť,vítr,nechuť) však to u mě znáš :-)))

        Nplavan - Profil | So 14.3.2015 19:15:41

        LosPafkos >> a ty když vidíš rozzuřeného rotvíka, tak si zkusíš, jestli kousne nebo si zalezeš za plot či do auta, když je to možné ? :-))))) já se vždycky klidím z cesty

          NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 19:14:42

          LosPafkos >> hele najdi si co znamena slovo fanousek, a pak stekej dekuji.

            NLosPafkos - Profil | So 14.3.2015 19:14:29

            FRANK71 >> asi řeknu babičce o této diskusi,miluje Itálii a kapra má taky ráda (v trojobalu) :-)))

              NLosPafkos - Profil | So 14.3.2015 19:12:29

              plavan >> Fanda jen štěká,ale nekousne :-))
              Na Mrku máš konkurenci snad jen u Tychlera,ale to je už naprostá komerce.

                Nplavan - Profil | So 14.3.2015 19:11:02

                FRANK71 >> zase kdyby se tato diskuse jmenovala jen " Klub Fanoušků " , byl bys jejím právoplatným členem, páč Fanoušek je zdrobnělina tvého jména. Přiznej se, že by jsi tu koncovku Trabucco v názvu zrušil :-)))))))))))))))))))))

                  NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 19:10:12

                  LosPafkos >> ja taky, ale ne kvuli vyrobkum.:)

                    NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 19:09:02

                    plavan >> to nemusi byt fotbal. Muze to byt klub Skodovek.

                      Nplavan - Profil | So 14.3.2015 19:05:49

                      LosPafkos >> Fanda zase běhá po Mrku jak rozzuřenej rotvajler a hledá, do koho by kousnul ? :-))))))))))))))))))))))))))))
                      JInak na tom, že se budu snažit uvádět co nejvíc měřitelných fakt, byla založená celá stará diskuse.

                        Nplavan - Profil | So 14.3.2015 19:04:19

                        FRANK71 >> fanoušek je ten, co něčemu nebo někomu fandí. Vztahovat si to na fotbalový klubismus mi nepřijde přiměřené, ale chápu, že to takový rowdies cejtí jinak. A kdoví jak to dneska je i s tím fotbalovým klubismem. Já nechci nikoho urážet, ale dva lidé, kteří v médiích nejvíc do světa křičeli o svém srdci tloucím jedině pro Spartu, byli Straka a Řepka. Což nakonec muselo strašně radikálním fandům Sparty Praha ublížit .

                          NLosPafkos - Profil | So 14.3.2015 19:03:32

                          plavan >> Fanda má dneska slabší den :-)
                          Měl jsem starou a mám i novou diskusi v oblíbených a nevlastním od Trabucca nic. Není napříč Mrkem fundovanější diskuse stran vercajku jak tato (myslím tvou starou diskusi) Tato nová si na pochvalu ještě musí počkat.

                            NBigD - Profil | So 14.3.2015 19:03:03

                            plavan >> To je právě rozdíl mezi fanouškem a fanatikem.
                            O tom je, bohužel, spousta věcí v životě- fotbal, biatlon, fishing....

                              NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:59:47

                              plavan >> Ja mam hacky od Trabucca, ale jako fanousek si nepripadam.

                                Nplavan - Profil | So 14.3.2015 18:55:52

                                Bear >> MartenBear - 14.3.2015 18:54:20 >> asi nikdo, já mám i pruty a naviják od Daiwy a bič od Mila. Já bych " Frankovým kodexem fanouška " neprošel :-)))))))))))) I když mám neoprenové pásky se suchým zipem od čibuka :-)))

                                  NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 18:54:20

                                  FRANK71 >> Nehledě na to, že kdyby tato diskuze byla pouze pro skalní fanoušky, kteří mají od Trabucca všechno, moc lidí by sem nechodilo...

                                    Nplavan - Profil | So 14.3.2015 18:53:21

                                    FRANK71 >> já jsem třeba v klubu fanoušků českého biatlonu. Znamená to, že mám jinými kluby pohrdat ?

                                      NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:51:12

                                      plavan >> Peto, je videt, ze nejsi ve forme. Precti si jeste jednou napis diskuse:D:D

                                        NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:50:13

                                        Nachos - 14.3.2015 18:40:20 >> ja myslim, ze i tato firma by dokazala uspokojit v kvalite ve vetsine veci.

                                          NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 18:45:20

                                          Nachos >> To je přesně ono. Byla by škoda se omezovat na jednu značku. Protože je v dnešním světe založeném na konkurenci takřka nemožné, aby měla jedna značka všechno nejlepší oproti konkurenci. A já budu mít vždycky raději lepší vybavení než fanaticky sladěný sortiment od jedné značky. Dle mého názoru je Trabucco v současné době špička (s několika dalšími značkami) ve feederových prutech, navijáky mám ale od Ryobi...