Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NFRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 11:00:53

    Bear >> MartenBear - 16.3.2015 10:56:44 >> já vím. Samozřejmě kritika by byla konstruktivní, kdyby byla na místě. Zatím není co kritizovat.:-)

      NNachos - Profil | Po 16.3.2015 10:59:08

      Bear >> MartenBear - 16.3.2015 10:55:36 >> smysl mají určitě ,ale dnes je primární je zvednout od počítače :) já v žádným kroužku nikdy nebyl a hovado ze mě nevyrostlo, tak snad to dopadne dobře i u dnešního potěru :)

        NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 10:56:44

        FRANK71 >> Ono to s těmi červenými bylo v kontextu. Za konstruktivní a věcnou kritiku se karty nedávají :-))

          NMartenBear - Profil | Po 16.3.2015 10:55:36

          přemysl >> Parádní nápad a zajímavý přístup. Příliv nové krve zaručen. Trošku se obávám toho jednodenního kurzu. Zrovna u dětí mají kvalitně vedené kroužky svůj smysl.

            NFRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 10:54:36

            plavan >> tak mám medium a hevíčko budu potřebovat. Od šíma vím co mohu čekat u jiných prutů je to neznámá. Daiwu nechci, viděl jsem to u Minatrixe, zabere cejn a klepe se celý prut. To rovnou můžu vzít kapráky, ale já chci fídra.:-))) Jé, tady je spousta diskusí, kde bych se k výrobku mohl vyjádřit.:-)))

              Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 10:39:15

              FRANK71 >> a kdybys to s tou Štváňou myslel přeci jen vážně a zajímala tě nabídka od čibuka, tak Sygnum Barbel nebo Erion Twin Tip by posloužily lépe než měkké hevíčko. Ale transport nějakých přibližně 187cm by ti nemusel vonět.

                Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 10:37:26

                FRANK71 >> víš jak, Marten Bear není já a psal, že bude rozdávat červené, takže sem bys těch zápisů moc nestrčil :-))))))
                Ale tipnul bych si, že je pro tebe to šímo ideální. Koupíš ho u vás v Kob. a nemusíš se hartusit až kdoví kam. A když už ses zašprcnul vůči čibuku, tak bych se možná podíval ještě na Windcasta 360cm 150g. Pakliže teda opravdu sháníš extra hevínko a nemáš to jen jako záminku pro kousání :-))))))))))))
                Kdysi někdo napsal: " dokud nevíš kdo jsi, tak nevíš co hledáš " . A proto já taky stále nemohu nic najít :-)))))))))))

                  NFRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 9:53:06

                  černásmrt >> já hovno vidím a chytám hodně i večer.

                    Nčernásmrt - Profil | Po 16.3.2015 9:50:49

                    FRANK71 >> Já bych na řeku 3,6m nebral, delší prut je vždycky ve výhodě, sáhnul bych po TXL River, to je příjemnej prut.

                      NFRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 9:46:37

                      plavan >> Potřebuju to na Štvanici, až půjdu někdy s kluky. Pokud beru, že šíma jsou měkčí pruty, což mě vyhovuje, tak by to mohlo být pro mě akorát. Samozřejmě netrvám vyloženě na šímu, ale umíš si představit, kdybych si koupil za své těžce vydělané peníze Trabůčko a zlomil. To by bylo zápisů:-)))))))) Jinak jsem koukal na stránky výrobce do poradny.:-)))))

                        Nchřenovák - Profil | Po 16.3.2015 9:05:30

                        plavan >> stejne to mh je dobre🏊

                          Npřemysl - Profil | Po 16.3.2015 8:56:19

                          plavan >> pokud pojedeš na ryby máš u nás červy

                            Npřemysl - Profil | Po 16.3.2015 8:55:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pánové, co tomu říkáte, to není vůbec špatný nápad, za mě palec nahoru, super

                            http://www.novinky.cz/domaci/364289-deti-zvedla-od-​​pocitacu-rybarina-prebila-virtualni-svet.htm​l

                              Nplavan - Profil | Po 16.3.2015 8:55:16

                              FRANK71 >> prut podobného charakteru a s takovými parametry asi u čibuka nenajdeš. Mne žádnej nenapadá. Kdybys chtěl jako ostřejší feeder a unesl délku 390cm, tak by se dalo něco najít. Ale pokud máš rád šímo pruty a jejich akci a charakter, tak si u čibuka extra heavy nevybereš. V medíčku ty rozdílné charaktery nejsou tolik znát, ale v takto vysokých odhozovkách je rozdíl obrovskej. Ale zkus se zeptat někoho objektivnějšího, já od šíma neměl rád už heavy, natož extra heavy. Ze starších klacků jsem miloval v této kategorii Colmic Laredo, který se už dlouho nedělá. Dneska, pokud bych mohl volit a utáhl 390cm, tak bych volil jednoznačně TXL Advanced River a na kaprovačku ještě raději TXL Long Distance, který sice méně unese, ale je ostřejší.

                                NFRANK71 - Profil | Po 16.3.2015 8:33:06

                                  Nplavan - Profil | Ne 15.3.2015 21:31:46

                                  chřenovák >> já psal o medíčku Supreme, to bude ještě jemnější než MH.

                                    Nchřenovák - Profil | Ne 15.3.2015 20:01:22

                                    plavan >> ten prut je docela jemnej dobre se snim nahazuje i ty rybky co jsem tahal v sobotu prut pekne ohybal🎑

                                      Nchřenovák - Profil | Ne 15.3.2015 19:37:04

                                      plavan >> udelal jsem ctyri kousky bazanta 🌋

                                        Nplavan - Profil | Ne 15.3.2015 19:33:44

                                        chřenovák >> u nás je voda ve Vltavě tak 6 stupňů ( odhad ) a vychladlej čaj mám na 30°C :-))))) Ale mám nastražené Supreme MH na tiskárně :-))) Myslel jsem, že bych zejtra už vyrazil k vodě, ale asi to ještě vzdám. Teď sotva funím, bramborová kaše a k tomu asi 200g medailonků z vepřového válečku. Jen máslo, sůl, kmín a mlíko do kaše a na medajle Maldonskou sůl a pepř. Ani jsem to nefotil, protože jsem to nakydal lžící do mísy a snědl u televize, žádnej Food Styling se nekonal. Teď se z toho jídla ještě vzpamatovávám.

                                          Nchřenovák - Profil | Ne 15.3.2015 19:29:58

                                          plavan >> voda ma kolem 39 stupnu a pivo kolem 5stupnu takze pohoda