Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nplavan - Profil | So 14.3.2015 18:44:36

    FRANK71 >> a když už jsi to teda načal, jak je to u mne, když jsem třeba fanoušek biatlonu ? To se nesmím koukat na jiné sporty a mám jinými sporty pohrdat ? Tvoje logika je opravdu famozní :-))))))))))))))))))))))))))))))

      NNachos - Profil | So 14.3.2015 18:40:20

      FRANK71 >> podle mě by si raději uřiz nohy než toto :) ... ale abych se přidal k tématu....kolik je firem ,které dokážou rybáři nabídnout vše v dobré kvalitě aby mohl být věrný značce? napadá mě Shimano,Daiwa...u zbytku bych si vždy na něco našel výhrady :))

        NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:37:02

        Nachos >> to jsem nerekl, ale urcite by si na sebe nevzal slavisticky ponozky:D:D

          NNachos - Profil | So 14.3.2015 18:34:22

          FRANK71 >> aha ,takže můj děda co přes 50 let fandí Spartě a je schopen se pohádat s celou hospodou ,ale nemá doma dres ani šálu není pořádný fanoušek? :))

            NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:33:36

            Bear >> MartenBear - 14.3.2015 18:31:53 >> jasny.:)

              NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 18:31:53

              FRANK71 >> Jsem fanousek jejich prutu a vlascu. Asi tak:-)) Ostatni veci jsem schopen vybrat si u konkurence (nejspise) lepe. Takze spise strizlivy fanousek:-))

                NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:30:21

                Bear >> MartenBear - 14.3.2015 18:25:07 >> ja jen, ze je to klub fanousku. Tak jsem si myslel, ze budes mit od Trabucca, pruty, tasky,navijaky vlasce a dalsi veci. Tomu rikam fanousek, a ne pokud clovek ma jede nebo dva pruty. Pripada mne to jako by fanousek Sparty obleceny do barev klubu pouzival slavisticke ponozky. Jinak o nic nejde, jen jsem chtel vedet jak hodne jsi fanousek:):)

                  NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 18:25:07

                  FRANK71 >> MRX-V 125g, Precision Bomb, vlasce a krmeni. V minulosti Lancer HS. Proc?

                    Nplavan - Profil | So 14.3.2015 18:24:43

                    chřenovák >> cos chytil ?

                      NFRANK71 - Profil | So 14.3.2015 18:13:39

                      Bear >> MartenBear - 14.3.2015 18:06:43 >> co mas vsechno od Trabucca?

                        NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 18:06:43

                        Nachos >> Každý má právo na názor, musí ho ale umět zdůvodnit. Pokud to neumí či nemůže, je u mě pouhý kecal a provokatér.
                        Snažil jsem se to vyřešit po dobrém nějakou diskuzí a dialogem, ale zatím se to nesetkalo s kladnou odezvou. Trošku už mi dochází trpělivost. Hlavně z toho důvodu, že se jedná opět o toto téma...

                          NNachos - Profil | So 14.3.2015 18:01:47

                          Bear >> MartenBear - 14.3.2015 17:56:04 >> někdo hold vidí konspiraci všude :)

                            NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 17:56:04

                            BigD >> Sakra, chlapci, kde berete tu informaci, ze se tady propaguje Vipa? Neni tady o ni ani jedna zminka ci odkaz. Ani zadna narazka. Pokud neco takoveho chcete tvrdit, musite pro to mit dukazy a argumenty. Vecne. Ne jen hloupe "i slepej by si toho vsimnul".
                            Ja jsem z Plzne. Ve Vipe jsem nikdy nebyl. Je to pro me obchod jako kazdy jiny. Nemam duvod jim delat reklamu. Trabucco lze koupit i v jinych obchodech.
                            Upozornuji, ze pokud k teto diskuzi budete pristupovat nekonstruktivne a nevecne jako doposud, dostanete cervenou. Takove nepodlozene narazky a hloupa zduvodneni zde nebudu tolerovat. O to budu duslednejsi, kdyz jde o toto politicky citlive a z historickych duvodu problematicke tema.

                              NBigD - Profil | So 14.3.2015 17:48:49

                              kubah >> To máš jedno Kubíku. Je pravdou, že nejvíc fanoušků Trabucca je v Praze a okolí, protože je tu velkoobchod o kterém jsi psal. Já osobně tuto značku beru dobře, protože mi její výrobky vesměs vyhovují a nejsou předražené. Nejsem na ni fixovaný, nejsem její fanatický vyznavač, beru ji jako plně vyhovující mým potřebám a navíc přes Újezd jezdím tak 2x týdně pracovně a dobře se tam parkuje. Taky se tam v pohodě zeptám na cokoli bez toho, aby se mi někdo vysmíval a akční zboží, hlavně teď na jaře, stojí za to prošmejdit. Neber to jako reklamu- je to prostě fakt.

                                NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 17:37:21

                                kubah >> Chtel jsem po tobe konkretni argumenty. Pokud je nemas, aspon ze sebe nedelej hlupaka a priznej, ze jsi prestrelil.

                                  Nkubah - Profil | So 14.3.2015 17:34:54

                                  Bear >> MartenBear - 14.3.2015 17:12:17 >> i slepej by si toho všimnul.

                                  Ale nic, pokračuj.

                                    NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 17:23:20

                                    Lálos >> Mas-li zkusenosti s bombem a strednimi rybami (kaprici, cejni), muzes me navnadit:-))

                                      NLálos - Profil | So 14.3.2015 17:17:18

                                      plavan >> hezký! já včera lapal půlkilový plotice na bomba a pickera, radost zdolávat :) Ale přece jen ten picker je na tyhle menší ryby větší lahůdka

                                        NMartenBear - Profil | So 14.3.2015 17:12:17

                                        kubah >> Stale me zajimaji tve argumenty pro tvrzeni, ktere jsi napsal...