Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Plžík - Profil | Čt 26.7.2018 12:36:27

    TomVl >> 👍👍👍

      Plžík - Profil | Čt 26.7.2018 12:35:59

      Colasrumem >> Jardo, závěr je takovej,že se dá chytat se vším, jen s lepším vercajkem je z toho lepší zážitek. 😅😅😅

        TomVl - Profil | Čt 26.7.2018 12:35:47

        TomVl >> tak další přírůstek do lednice...je ze mne masař......

          jak41 - Profil | Čt 26.7.2018 12:16:53

          bonhof >> Jasně...😀😀😀

            bonhof - Profil | Čt 26.7.2018 12:14:01

            jak41 >> to má nealkoholické

              jak41 - Profil | Čt 26.7.2018 12:11:16

              chřenovák >> Učíš mladého chlastat jo?😀😀😀

                Ladináč - Profil | Čt 26.7.2018 10:47:10

                Colasrumem >> jsi z nej celej bez sebe:-)

                  bonhof - Profil | Čt 26.7.2018 9:44:10

                  Colasrumem >> ružový

                    Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 9:37:22

                    Tak uz ctvrty den testuju navijak Brave na Vltave a jaky myslite, ze je zaver?

                      chřenovák - Profil | St 25.7.2018 22:50:14

                      🤗🤗🤗🤗 Chlebovy kwas

                        TomVl - Profil | St 25.7.2018 22:08:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        chřenovák >> taky mám nahozeno :)

                          Ladináč - Profil | St 25.7.2018 18:32:03

                          jak41 >>

                          😜👍

                            jak41 - Profil | St 25.7.2018 13:23:58

                            Ladináč >> Bez bumážky, nět rybalky. Rusofilům se omlouvám, že jsem nepoužil azbuku.😀😀😀

                              Ladináč - Profil | St 25.7.2018 10:34:21

                              chřenovák >> :-)

                                chřenovák - Profil | St 25.7.2018 10:33:30

                                Ladináč >> Už masařim

                                  chřenovák - Profil | St 25.7.2018 10:32:45

                                  Ladináč >> mám 😂😂

                                    Ladináč - Profil | St 25.7.2018 9:43:42

                                    chřenovák >> povolenku máš?já to měl v Chorvatsku za 40eur😉

                                      chřenovák - Profil | Út 24.7.2018 20:15:20

                                      Tak jsem si pořídil pořádnou značku i s návodem jak navíjet 😂😂

                                        chřenovák - Profil | Út 24.7.2018 19:46:00

                                        Můj oblíbený vlasec TT 0,25 skončil mezi šutry 😢😢😢

                                          chřenovák - Profil | Po 23.7.2018 14:55:08

                                          jak41 >> 🤗🤗