Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Pidess - Profil | Čt 26.7.2018 17:51:04

    Colasrumem >> já ho chytám a v pohodě, koupil jsem ho v Tropicu jako poslední kus za 1200 a je v klidu,tak doufám, že nezačne zlobit ((

      Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 16:36:50

      Daty >> v Plzni jsem s nim na klasickem feederu, kdy mam vlasec porad napnuty, problem nemel. A pri zpusobu jakym chytam jsem to ani poznat nemusel. Cca 15 vychazek v pohode.

        Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 16:34:54

        Daty >> ja ho vzal tady pod korensky jez a chytam jen na mlaskacku s kostkou chleba na hladine a pritom se to krouceni projevilo hodne. Berou to krasni tlousti kolem pul metru...super chytani. To, ze to pada pod rotor je spis tim,ze je vlasec pri tomhle zpusobu hodne volny, ale krouceni zacalo po par cejnech na feeder a ted. Tak taky nevim, na obou je TTcko jako jsi mel ty. Az se vratim natocim ten Stoneriver od Maveru a uvidime.

          Daty - Profil | Čt 26.7.2018 13:42:29

          Colasrumem >> Musím se přiznat, že jsem chvíli měl chuť ti sem zkopírovat tvé názory na něj z minulých dvou měsíců. To jak jsi jej hájil zviklalo i mne a proto jsem do něj investoval tolik času a peněz.

          Nicméně omluvu přijímám.

          Ale jak to, že ti to kroutí i na tom větším? Ty jsi na něj dříve nechytal???
          Teď mi jako Trabukář řekni, co s tím mám dělat? Pro men by bylo nejlepší ,kdyby si jej VIPA vzala zpět a já si koupil něco fůnkčního.

          Mám druhý prý nový a měl jsem ho zatím jen dvakrát krátce na rybách, když to moc nebralo a cca na něj vytáhl asi 10 kaprů a cejnů. Faktem je, že včera druhý krát už to zase motal...Měl jsem ještě v úmyslu ho vzít na vodu, kde by dostal zabrat při zdolávání ryb ale myslím, že je to zbytečné.

            bonhof - Profil | Čt 26.7.2018 13:21:22

            Colasrumem >> nedej buh, kdyby jsi měl tahat nějakou rybu velkou tak pruser jak svina

              Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 13:20:30

              bonhof >> ja nevim, proc to tak zlobi...stve mi to

                bonhof - Profil | Čt 26.7.2018 13:10:14

                Colasrumem >> Jj to máš pravdu, jen se divím jak toto mohli dát do prodeje, když je tak podpruměrné

                  Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 13:09:44

                  Daty >> takze se omlouvam, mel jsi pravdu..mota se to jako prase na obou velikostech co mam u sebe.

                    Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 13:07:45

                    bonhof >> ja mam Trabucco rad, ale tady se musim Daty omluvit verejne, protoze ten navijak ma fakt nejaky problem, ktery nelze vyresit vymenou vlasce.

                      bonhof - Profil | Čt 26.7.2018 13:04:15

                      Colasrumem >> Tak to je masakr Jardo, toto jsem taky nikdy neviděl, kroutí se mi třeba prvních 2 metry kde mám oluvko ale toto je šit

                        Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 13:02:42

                        bonhof >> ja chytam klasicky feeder s castym prehozenim a krouti se a pada pod civku...to jsem nikdy nezazil.

                          jak41 - Profil | Čt 26.7.2018 13:01:00

                          Plžík >> Přesně😀😀😀

                            bonhof - Profil | Čt 26.7.2018 12:57:54

                            Colasrumem >> Jak to a tak ho chválili borci jak je dobrý a bezkonkurenční

                              Plžík - Profil | Čt 26.7.2018 12:52:15

                              jak41 >> Jo co se v mládí naučíš, ve stáří najdeš.

                                jak41 - Profil | Čt 26.7.2018 12:50:06

                                Onanie

                                  jak41 - Profil | Čt 26.7.2018 12:48:56

                                  Ladináč >> Samozřejmě, po obědě- knedlo, vepřo, zélo, byla pro děti sklenka piva. A už nevím kolik mi bylo, ale jak jsem chodil dědovi pro pivo, tak jednou říká vem osm dvanáctek a dvě desítky. Tak to přinesu a desáté říká, dvanáctka je pro mne, desítka pro Tebe...Tak kolem 16-17 mi bylo. Já byl zaostalý dítě, že není Ježíšek jsem zjistil v 16 letech. Naštěstí jsem si našel jiného koníčka 😀😀😀

                                    Plžík - Profil | Čt 26.7.2018 12:46:52

                                    Colasrumem >> Je to možný, já brave nemám.

                                      Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 12:43:13

                                      Plžík >> na neco se fakt chyta hodne mizerne a to Brave fakt zlobi.

                                        Colasrumem - Profil | Čt 26.7.2018 12:41:43

                                        Ladináč >> ne, sere me celou dobu :-) :-) pada to pod civku a i kdyz se mi nechce, musim uznat, ze kolega mel pravdu.

                                          Ladináč - Profil | Čt 26.7.2018 12:40:57

                                          jak41 >> nerikej ,ze jako malej sis taky nepricucnul:-)