Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    chřenovák - Profil | Po 23.7.2018 14:19:30

    jak41 >> pivo dobré za 7 zlataku 🍺🍺

      jak41 - Profil | Po 23.7.2018 14:13:14

      chřenovák >> Rybka nevypadá vůbec marně. Co pivko dá se to pít?

        chřenovák - Profil | Po 23.7.2018 14:09:05

        jak41 >> 🤗🤗

          chřenovák - Profil | Po 23.7.2018 8:48:12

          Luxusní navazcovy vlasec 😂😂

            chřenovák - Profil | Po 23.7.2018 7:18:02

            jak41 >> vyrážím 🤗🤗

              jak41 - Profil | Ne 22.7.2018 23:54:37

              chřenovák >> Romane, Ty Jsi šťastnej člověk. Moc se mi líbí, jak si to všechno kolem ryb a rodiny užíváš!!!

                chřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 21:50:39

                ,,

                  RomanS - Profil | Ne 22.7.2018 21:28:00

                  Kdyby měl někdo zájem vyměním mrxko 75g 360 cm za bomba mrx nebo jiný příjemný picker

                    Bery. - Profil | Ne 22.7.2018 19:30:25

                    Ladináč >> protoze se znam,tak mam vzdy v mrazaku zalohu. Ale ted uz je cerv u me jen doplnek,jsou lepsi nastrahy na Labi :-)

                      Bery. - Profil | Ne 22.7.2018 19:28:38

                      chřenovák >> njn, v Praze je blaze :-)))
                      Vcera jsem byl za prahou a do BB jsem to jiz nestihal, chtel jsem tam hodit na neco wočko.

                        standas - Profil | Ne 22.7.2018 16:13:29

                        chřenovák >> na soudním mají kluci červy i po půlnoci. :-)))))))))))))))))

                          Ladináč - Profil | Ne 22.7.2018 15:37:01

                          Bery. >> tak.a když máš štěstí jsou tam i lehce po 19h😉

                            chřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 13:42:24

                            Bery. >> Musíš do Black Bassu tam je do 19 hod😂😂

                              Bery. - Profil | Ne 22.7.2018 13:39:51

                              chřenovák >> ten automat je bomba. To by se podle me chytlo i u nas. Ja bezne potrebuju koupit cervy v 18:05 kdyz uz je vsude zavreno :-)

                                chřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 13:36:16

                                Jel jsem náhodou kolem na kole😂😂

                                  Plžík - Profil | Ne 22.7.2018 12:52:23

                                  chřenovák >> 👍👍👍

                                    chřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 12:51:15

                                    Plžík >> mňamka 😂😂

                                      chřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 12:50:08

                                      Tam funguje tenhle páter.
                                      Prut Steel Wind SS-270H naviják Daiwa Laguna 4000 vlasec 0,25 TT

                                        Plžík - Profil | Ne 22.7.2018 12:46:31

                                        chřenovák >> Už je to tady.☺

                                          chřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 12:45:30

                                          Plžík >> 😂😂