Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NPlžík - Profil | Ne 22.7.2018 12:42:58

    chřenovák >> A teď tam bude narváno. 😅😅😅

      NPalusko - Profil | Ne 22.7.2018 11:25:16

      Rybařík >> TXL bez debaty najrychlejsi a najpevnejsi, XS je jemny vo vrchnej tretina ale stale este rychly stihly prut ale na nie uplne pomalych riekach uz ma trochu problem a tiez to nie je na hadzanie do dialky. Paraboly su len inspirony, len tak v ruke sa mi javila vecsia adanced master, je to na taku mensiu rybu.

        Nbonhof - Profil | Ne 22.7.2018 9:32:59

        chřenovák >> já to mám za barákem za chvíli jsem tam

          NDaty - Profil | Ne 22.7.2018 9:32:07

          chřenovák >> drzim palce. Na co cilis? Tesim se na info. Co ti zo prodali za povolenkh za 350 pln? To mas na cely rok, ze?

            Nchřenovák - Profil | Ne 22.7.2018 6:36:43

            Dobré ránko vyrážím na ně 🤗🤗

              Nsvaro - Profil | So 21.7.2018 21:06:11

              Rybařík >> najcitlivejsi txl, parabola zas inspirony

                NRybařík - Profil | So 21.7.2018 17:51:28

                Zdravím, hledám nějaké srovnání prutů:
                Trabucco prut Selektor XS Master Feeder 3,30m/75g
                Trabucco prut Inspiron FD Advanced Master 3,60m/75g
                Trabucco prut Inspiron FD Competition MULTI 3,30-3,60/75g
                Trabucco prut Sygnum TXL Supreme Feeder 3,60m/75g
                Zajímá mne hlavně který z nich je nejjemnější a nejcitlivější a má nejparaboličtější akci. Budu rád za všechny postřehy, rady, tipy a fotky. Děkuji.

                  Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 21:51:23

                  Colasrumem >> jo aspon tam mas vodu))

                    NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 21:48:45

                    fheavy >> ja chodil loni chytat na Orlik pod jez Korenska a tam bylo o 2m vody min na vysku. Letos je pry skoro plno, tak zkusim i nejakyho vousace.

                      Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 21:08:54

                      chřenovák >> at te neco nesezere)))jinak hezkou dovolenou čus)))

                        Nchřenovák - Profil | Čt 19.7.2018 20:57:27

                        fheavy >> Chtěl jsem na vláčku to zkusit něco ulovit uvidím zítra 🤗🤗

                          Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 20:55:37

                          chřenovák >> to je dobra voda na surfovy pruty od trabucca)))

                            Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 20:54:56

                            Colasrumem >> ja od soboty na reku,jestli tam jeste bude trochu vody)))

                              Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 20:54:26

                              Colasrumem >> znam a vim )))

                                Nchřenovák - Profil | Čt 19.7.2018 20:43:28

                                Ladináč >> jsu 🤗🤗

                                  NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 20:42:58

                                  fheavy >> kam? Od pondelka jedu na Korensko na tyden.

                                    NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 20:42:44

                                    fheavy >> to ne, me jen trochu vyskocila zilka kdyz jsem videl co napsal kolegovi. Zrovna mipo, ktery pise opravdu jen vecne. Do tech nasich nesmyslnych debat se nezapojuje. To je jako kdyby to napsal Romanovi. Taky bych trochu nadskocil :-) :-) Ale ja to nemyslim ve vzteku nebo zle, to uz snad vis. Jen mam tyhle dohady docela rad no a kdyz jsem na odpoledni...jeeee to mi pekne zprijemni sichtu :-) :-) :-)

                                      Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 20:39:45

                                      Colasrumem >> pojed na ryby,jestli teda se mnou mluvis/pises/??)))

                                        NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 20:37:54

                                        Daty >> nepsal, ale nema a podminka 15let plati porad. Posledni zapis o tomhle.