Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 20:28:31

    fheavy >> dam na tebe a budu hodny. Doufam, ze toho vyuzije a zacne jinou debatu. Treba o rybach...

      Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 20:15:46

      Daty >> on za to nemuze,ja to s nim mam nekdy podobny,ale v jadru ho mam docela rad.

        NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 19:58:15

        fheavy >> on hlavne neumi skoncit....

          Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 19:53:50

          Daty >> a ty bud na rumaka hodnejsi,on se rad hada,kdyz mu nedas prilezitost tak vychladne))

            Nfheavy - Profil | Čt 19.7.2018 19:49:35

            Colasrumem >> rumaku ty bez te konfrontace taky nevydrzis)))

              NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 19:46:03

              Colasrumem >> zase kecas...nic o tim ze nema OP ani jiny doklad nepsal. Muzes se podivat nize...

                NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 19:45:05

                MiPo >> :-) presne. to bude tim vlascem, ze jsem agresivni. Tobe se omlouvam za to straseni, kdyz te to podle kolegy ranilo :-)

                  NMiPo - Profil | Čt 19.7.2018 18:28:07

                  Colasrumem >> 👍 😀

                    NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 18:04:54

                    MiPo >> ted to vypada, jako kdyz jsem to podekovani za zapis dal ja :-) :-) :-)

                      NLadináč - Profil | Čt 19.7.2018 17:39:50

                      chřenovák >> jsi v polsku?ja mam doma 2nove polaky

                        NMiPo - Profil | Čt 19.7.2018 16:40:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Colasrumem >> nechej ho být, plete pojmy s dojmy a ještě se mu kroutí vlasec 🎣

                          NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 16:16:17

                          Daty >> ptal se, zda muze vyzvednout zasilku kdyz mu nebylo 18 ani 15let. Nema OP ani jiny doklad. Tva odpoved jasne ze muzes je mylna. Jasne ze nemuze. Zde ses spletl. Ja bych na to ani nereagoval, kdybys tan nevylit na kolegu mipo a jeste jsi k tomu nemel pravdu.

                            NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 15:47:47

                            Colasrumem >> možná neumíš vnímat psaný text, možná nejsi sto překročit svůj stín. Já se v ničem nespletl, už jsem ti to psal dopo a snažil se ti vysvětlit. A zejména nelžu a nepodsouvám ti nějaké nesmysly.

                              NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 15:44:42

                              Rybařík >> rozumna rec. Jirka ve Vipe bude i radsi. Me taky pokazde ukecava, abych to nebral postou. Jen pro mne je snazsi dojit na postu kdy chci nez resit prepravni sluzbu po telefonu. Ty nebudes mit s GLS problem, jak ti tu psal kolega.

                                NRybařík - Profil | Čt 19.7.2018 15:40:58

                                Děkuji za odpovědi na můj dotaz. Jsem rád že se to opravilo. Přes poštu si to tedy objednávat nebudu.

                                  NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 15:37:21

                                  Daty >> ok, ted to tu promazu a ukoncime to s tim, ze proste nemas koule na to priznat, zes spletl.

                                    NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 15:18:26

                                    Colasrumem >> Rybařík >> Ahoj, omlouvám se Ti za ten balast co jsme tu ohledně tvého dotazu předvedli. Normálně tak jak jsem ti od počátku psal, objednej si to s dopravou přes GLS. Je to o 60 Kč levnější, než přes poštu. Přivezou ti to domu, pošlu ti dopředu SMS, kdy přijedou. Dají to tobě nebo komukoliv jinému, kdo z domu vyjde (i kdyby to byl kamarád z Pardubic).

                                    Pokud to musí přijít na poštu (jediný rozumný důvod co mne napadá je, že to nemají doma vidět rodiče :-)), asi se může stát, že tam budou chtít prokázat totožnost - tak si připrav OP, nebo Pas (obojí funguje), případně se jich dopředu zeptej, jak to je a zda vezmou i jiný průkaz který máš. Pokud takový průkaz nemáš, a nemůže ti to přivézt GLS domů, nech si to GLS přivézt ke kamarádovi.

                                    Jsem přesvědčen, že dávno víš i bez nás, jak to máš udělat :-).
                                    Snad ti to pomůže. Pokud máš další dotaz, napiš mi SZ, dále veřejně tu diskutovat na toto téma já už nebudu.
                                    A brzo napiš, jak prut funguje!

                                    Snad to to pomůže

                                      NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 14:42:35

                                      skwor >> velky omyl. Nedaji ti ani prd bez OP.

                                        Nskroby - Profil | Čt 19.7.2018 14:29:35

                                        skwor >> tak možná u vás, manželka měla balík na dobírku na poště a nechtěla mi to dát, i když se známe. V práci na poště to samé, jak to jednou uloží na poště tak mi to nedají, protože je to na firmu, nebo na šéfa. Opět tam vědí,že jsem zaměstnanec oné firmy, ale prostě mi to nedají

                                          Nskwor - Profil | Čt 19.7.2018 14:18:10

                                          Colasrumem >> Nezastihnou, hodí do schránky "adreasát nezastižen" a kdo s tím papírem na poštu přijde zaplatí je fuk :) Ale je fakt, že z Vipy jsem nikdy neobjednával, třeba to má nastaveno jinak :))