Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 13:05:15

    skwor >> no pochopitelne, pokud je babicka na dorucivaci adrese. Uz jsi ji poslal, aby ti vyzvedla balik na poste? :-) :-)

      NLadináč - Profil | Čt 19.7.2018 11:21:26

      Ladináč >> jsi v Polsku?

        NLadináč - Profil | Čt 19.7.2018 11:21:09

        chřenovák >> jj .dik

          Nchřenovák - Profil | Čt 19.7.2018 11:10:06

          Ladináč >> Už to máš u guláše 😂😂

            NLadináč - Profil | Čt 19.7.2018 11:08:21

            chřenovák >> kámo volal jsem ti včera ohledně ta slevy v Black.b. ..nápis mi na tel.:-)dik

              Nchřenovák - Profil | Čt 19.7.2018 11:06:02

              Masařina může začít 🤐🤐 zaplatíš a jdeš chytat 😂😂

                NWillow - Profil | Čt 19.7.2018 10:52:14

                skwor >> Jj.Poště je jedno kdo převezme a zaplatí.Hlavně že mají doručeno a souhlasí adresa převzetí.

                  Nskwor - Profil | Čt 19.7.2018 10:40:27

                  Nikdy jsem při přebírání zásilky na dobírku doklad totožnosti neukazoval. Zaplatíš a nazdar. Běžně to přebírá třeba babička, když jsem v práci a nikdy se mi nestalo, že by to někdo vyžadoval.

                    NDaty - Profil | Čt 19.7.2018 10:14:14

                    meteor >> :-)

                      Nmeteor - Profil | Čt 19.7.2018 10:12:03

                      Chlapi, nebuďte ve při ;-):-)

                        NColasrumem - Profil | Čt 19.7.2018 8:43:22

                        Yadar >> :o)))

                          NColasrumem - Profil | St 18.7.2018 23:04:12

                          Dobrou, mazu s odpoledni domu.

                            NColasrumem - Profil | St 18.7.2018 23:02:41

                            fheavy >> no jiste, kdyz vas bydli par a mate jednu postu. I tak je proti predpisum, takze to nelze brat jako radu. V Plzni je post 70 a myslis, ze me a moji ve vsech znaji? :-D

                              Nfheavy - Profil | St 18.7.2018 22:58:12

                              Colasrumem >> no vidis a u nas to jde i bez OP a nemuzu ani protestovat)))

                                Nfheavy - Profil | St 18.7.2018 22:48:19

                                Daty >> u nas na dedine to daji na poste pro mne aji moji zenske,uz to tam taky nenechavam posilat protoze ma potom moc velkej prehled a moc otazek,zensky s posty chodi totiz nakupovat do jednoty kde moja dela a znaji se uz leta,takze o mym baliku vi driv nez ja)))
                                a zadnou moju OP nema,to je zajimavy,jenze kdybych jim neco rekl tak bych mel po ptakach jak na poste tak doma,takze se musim zdrzet hlasovani )))

                                  NColasrumem - Profil | St 18.7.2018 21:36:17

                                  Rybařík >> ve tvem pripade vyuzij urcite nekterou z balikovek. Posta pokud te nechytne doma, ti na pobocce bez prokazani totoznosti, coz bez OP nejde, nic nevyda.

                                    Nskroby - Profil | St 18.7.2018 21:08:00

                                    Colasrumem >> přesně, když přijde balík šéfovi tak mi ho v práci pošťák dá, když už ho mají na poště tak ne a to mě znají

                                      Nkubah - Profil | St 18.7.2018 21:01:43

                                      Colasrumem >> souhlas, doma Ti dají balíček v pohodě, na poště chtějí občanku

                                        NColasrumem - Profil | St 18.7.2018 20:56:33

                                        Daty >> pokud pujdes na prepazku, tak bez obcanky nedostanes zadny balik. GLS, PPL a dalsim balikovkam je to jedno, protoze jsi na udane adrese, poste pokud ti ho ponese domu vetsinou taky. Na prepazce musis prokazat jmeno a adresu. Nebo myslis, ze oni vi, ze jsi Franta Vomacka ze Lhoty? Zkus obcas premyslet nez neco napises.