Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 14:44:41

    MiPo >> snad zítra se podaří kapr 😂😂

      Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 14:24:40

      MiPo >> dej nějaký recept na ty cejny!

        Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 14:15:35

        standas >> nechtěl z háčků 😁😁

          Nstandas - Profil | Čt 5.7.2018 14:14:45

          chřenovák >> Ňákej raflej .-)

            NMiPo - Profil | Čt 5.7.2018 13:27:17

            chřenovák >> Dobrý salátovky 😎

              Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 12:44:18

              milans14 >> Nějaký cejni šli

                Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 12:21:35

                milans14 >> to víš samej odborník 😂😂

                  Nmilans14 - Profil | Čt 5.7.2018 10:38:56

                  chřenovák >> Tak to je fajn. Zaujal mne svým provedením.

                    Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 10:16:45

                    milans14 >> lehký silní u ho mám ho už asi čtyři roky

                      Nmilans14 - Profil | Čt 5.7.2018 10:05:00

                      chřenovák >> Sakta ten kolovrátek vypadá dobře, i ta cena na Vipě je celkem zajímavá....Spokojenost??

                      Edit: Tak jse našel zkušenost od uživatel " Plavan" a teda nic moc:

                      https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=728070

                        Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 9:07:05

                        Dnešní ránko na řece jenom plotice a cejnci.
                        Pruty Sygnum MRX - V fedeer 12 75g naviják Air Blade 4000 vlasec 0,20 technium, druhý Sygnum TXL Supreme 12 MH naviják Air Blade 4000 vlasec 0,20 technium

                          NPetr2155 - Profil | St 4.7.2018 8:58:22

                          TomVl >> Díky..

                            NTomVl - Profil | St 4.7.2018 2:25:14

                            Petr2155 >> Ahoj , svazovka Cep

                              NPetr2155 - Profil | Út 3.7.2018 23:26:54

                              TomVl >> Ahoj, jaká pískovna v JČ??

                                Nrybakapr81 - Profil | Út 3.7.2018 21:04:40

                                clovek1 >> Ahoj,škoda žes neřekl,že si na pískovně

                                  Nmilans14 - Profil | Út 3.7.2018 17:13:38

                                  clovek1 >> OK.Díky.

                                    Nclovek1 - Profil | Út 3.7.2018 17:07:54

                                    milans14 >>Ne, chytám jen tu s tou rychlobrzdou nebo baitem (nevím jak to nazvat) a musím říct že je to povedená věc. Půl otočky a je bzda povolená a zpět půlotočky a máš ji zpět připravenou ke zdolávání. Nicméně často se stane, že se vlasec namotá na tu matici, když si nedáš pozor a povolíš ho. Sem tam se mu chce jakoby zalézt pod cívku ale zábrana ho tam nepustí. Není to naviják bez chyb ale za ty prachy :)

                                      NKanicka - Profil | Út 3.7.2018 16:40:51

                                      clovek1 >> Super! :)

                                        Nmilans14 - Profil | Út 3.7.2018 16:33:01

                                        clovek1 >> Máš otestované obě ty matice? Spokojenost?

                                          Nmilans14 - Profil | Út 3.7.2018 16:30:31

                                          clovek1 >> Díky.