- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub fanoušků Trabucco
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
319x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NMiPo - Profil | Ne 8.7.2018 8:25:24
chřenovák >> ahoj Romane, kde se dá sehnat ta krabička na červy?
Njak41 - Profil | Ne 8.7.2018 1:06:12
chřenovák >> Škoda, být to blíž, jel bych taky. Tak si to užijte!!!
NKanicka - Profil | Ne 8.7.2018 0:33:11
Daty >> Ano, je tvrdší, pro mě docela o dost, což jsem i od prutu chtěl. Bavím se tedy o TXL 75g. Ale určitě bude i tvrdší než 90g, usuzuji podle názorů ostatních (v ruce jsem ho neměl), že obě TXLka jsou skoro stejné :)) Co mě překvapilo, že na tu tvrdost má jen o malilinkato tlustší blank. Skrz to ohýbaní, to jsem neměl možnost tolik okoukat, páč jsem na něj ještě nezapřáhl žádnou rybu. V pondělí jedeme znovu na ryby, tak dám kdyžtak vědět, jestli budu moudřejší :-D :)
Nchřenovák - Profil | So 7.7.2018 21:33:51
jak41 >> tu jsme
Jsem tady, otevři odkaz
https://mapy.cz/?x=15.202670&y=49.708351&z=15&ma_x=15.202670&ma_y=49.708351&ma_t=Jsem+tady%2C+otev%C5%99i+odkaz&source=coor&id=15.202670%2C49.708351
Jsem tady, otevři odkaz
https://mapy.cz/?x=15.202670&y=49.708351&z=15&ma_x=15.202670&ma_y=49.708351&ma_t=Jsem+tady%2C+otev%C5%99i+odkaz&source=coor&id=15.202670%2C49.708351
Nchřenovák - Profil | So 7.7.2018 20:44:14
Dneska po obědě na splávek s bičem Dream team XPS Alborella 3,5m splávek 0,25 g hrouzek, oukleje, plotičkya tlouštici
NDaty - Profil | So 7.7.2018 19:11:48
Kanicka >> ten Inspiron je tvrdší prut, než to TXL, že? Jaký je mezi nimi rozdíl? U jednoho píšou akce MH, u druhého M. Dokážeš je srovnat? V podstatě se oběma ohýbá horní třetina prutu a u Inspironu až pod větší zátěži, tak nějak se to dá říct, nebo je to jinak?
NKanicka - Profil | So 7.7.2018 17:52:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak vám konečně přináším nějaké ty postřehy o Inspironu Fd distance carp 3,60/90g... Byl sem s ním už 2x na rybách, ale ani jednou jsem ho nevyzkoušel pořádně.
Jednou to byla rybačka na rychlo, takže jsem navázal jen klasickou průběžku, nic jiného jsem neměl sebou. 30g krmítko se spodní zátěži, nahazovaní bylo super, zatím přesně to, co jsem hledal, jeví se mi překvapivě tvrdší, než jsem čekal.. ale šlo cítit že ideál pro ten prut by bylo min. 40g krmítko.. Bohužel ryba nepřišla žádná..
Na druhou, už plánovanou, rybačku jsem navázal konečně method krmítko, ale pro změnu jsme byli nucení jet na flek kde se sedí pod stromy a já neměl možnost nahodit (musel mi nahazovat kolega), protože všude jinde bylo obsazeno (svátky, prázdniny, hezký počasí) a to jsme objeli dvě přehrady o celkové rozloze 1080ha :-D ryba taky žádná na ten prut...
A co se týče vlasce - má sklony se trošku obmotávat kolem špičky, ale nic hrozného, většinou pracuji alespoň trochu s napnutym vlascem, a kdyz se to náhodou stane stačí zatáhnout za vlasec špička se ohne a vlasec se sám lehce uvolní... Ani žádné kroucené "návazce" mi to nedělá jako Datymu... A celkově mi vlasec nepřijde nějak měkký ani tolik průtažný, jak někteří psali.. Na Txlku se mi zdá že mám ještě měkčí vlasec a i v zimě úplná pohoda na jemný chytání :-D
Noo a naviják, za ty prachy (asi 1100kc) nejlepší v této cenové kategorii, co jsem měl zatím v ruce, určitě o několik tříd lepší než jiné navijáky za tu cenu :))
Na konec alespoň nějaké fotky od vody a ryb, co se povedly taťkovi a mě... Cejn 45cm,kapr 44cm, a amuři 48 a 64 cm
Jednou to byla rybačka na rychlo, takže jsem navázal jen klasickou průběžku, nic jiného jsem neměl sebou. 30g krmítko se spodní zátěži, nahazovaní bylo super, zatím přesně to, co jsem hledal, jeví se mi překvapivě tvrdší, než jsem čekal.. ale šlo cítit že ideál pro ten prut by bylo min. 40g krmítko.. Bohužel ryba nepřišla žádná..
Na druhou, už plánovanou, rybačku jsem navázal konečně method krmítko, ale pro změnu jsme byli nucení jet na flek kde se sedí pod stromy a já neměl možnost nahodit (musel mi nahazovat kolega), protože všude jinde bylo obsazeno (svátky, prázdniny, hezký počasí) a to jsme objeli dvě přehrady o celkové rozloze 1080ha :-D ryba taky žádná na ten prut...
A co se týče vlasce - má sklony se trošku obmotávat kolem špičky, ale nic hrozného, většinou pracuji alespoň trochu s napnutym vlascem, a kdyz se to náhodou stane stačí zatáhnout za vlasec špička se ohne a vlasec se sám lehce uvolní... Ani žádné kroucené "návazce" mi to nedělá jako Datymu... A celkově mi vlasec nepřijde nějak měkký ani tolik průtažný, jak někteří psali.. Na Txlku se mi zdá že mám ještě měkčí vlasec a i v zimě úplná pohoda na jemný chytání :-D
Noo a naviják, za ty prachy (asi 1100kc) nejlepší v této cenové kategorii, co jsem měl zatím v ruce, určitě o několik tříd lepší než jiné navijáky za tu cenu :))
Na konec alespoň nějaké fotky od vody a ryb, co se povedly taťkovi a mě... Cejn 45cm,kapr 44cm, a amuři 48 a 64 cm
NRybařík - Profil | So 7.7.2018 16:00:26
Zdravím, sháním nějaký matchový prut o délce 420cm a vrhací zátěži max. 25g a v cenové relaci 1500 Kč až 3000 Kč. Nevěděl by někdo o takovém prutu od Trabucca? děkuji.
Nrájovec - Profil | Pá 6.7.2018 8:54:55
Plžík >> 87, bohužel nebyla po ruce váha, ale určitě jsem si ho i tak vážil :-)
Nrájovec - Profil | Pá 6.7.2018 6:41:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Taky jednu přidám, Trabucco sice zastupoval jen vlasec TT 0,205, ale ten byl celou dobu v hlavní roli a kapříka spolehlivě podržel.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRyobi - klub fanoušků, vše kolem této značky9754
NSpolek pozůstalých GFC110362
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15214
NUdírny a uzení51140
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NOpravy a úpravy navijáků5905
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NSprávný muž má v kapse nůž8074
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17

















































