Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    NMiPo - Profil | Ne 8.7.2018 8:25:24

    chřenovák >> ahoj Romane, kde se dá sehnat ta krabička na červy?

      Nchřenovák - Profil | Ne 8.7.2018 6:16:28

      jak41 >> měl jsem tři záběry na na ocásky a nic😂

        Njak41 - Profil | Ne 8.7.2018 1:06:12

        chřenovák >> Škoda, být to blíž, jel bych taky. Tak si to užijte!!!

          NKanicka - Profil | Ne 8.7.2018 0:33:11

          Daty >> Ano, je tvrdší, pro mě docela o dost, což jsem i od prutu chtěl. Bavím se tedy o TXL 75g. Ale určitě bude i tvrdší než 90g, usuzuji podle názorů ostatních (v ruce jsem ho neměl), že obě TXLka jsou skoro stejné :)) Co mě překvapilo, že na tu tvrdost má jen o malilinkato tlustší blank. Skrz to ohýbaní, to jsem neměl možnost tolik okoukat, páč jsem na něj ještě nezapřáhl žádnou rybu. V pondělí jedeme znovu na ryby, tak dám kdyžtak vědět, jestli budu moudřejší :-D :)

            Njak41 - Profil | So 7.7.2018 21:23:12

            chřenovák >> Jdete na hady? Kde Jste?👍👍👍

              Nchřenovák - Profil | So 7.7.2018 20:59:31

              Teď jsme s Jiříkem přes noc na rybách

                Nchřenovák - Profil | So 7.7.2018 20:44:14

                Dneska po obědě na splávek s bičem Dream team XPS Alborella 3,5m splávek 0,25 g hrouzek, oukleje, plotičkya tlouštici

                  NDaty - Profil | So 7.7.2018 19:11:48

                  Kanicka >> ten Inspiron je tvrdší prut, než to TXL, že? Jaký je mezi nimi rozdíl? U jednoho píšou akce MH, u druhého M. Dokážeš je srovnat? V podstatě se oběma ohýbá horní třetina prutu a u Inspironu až pod větší zátěži, tak nějak se to dá říct, nebo je to jinak?

                    NKanicka - Profil | So 7.7.2018 17:52:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak vám konečně přináším nějaké ty postřehy o Inspironu Fd distance carp 3,60/90g... Byl sem s ním už 2x na rybách, ale ani jednou jsem ho nevyzkoušel pořádně.

                    Jednou to byla rybačka na rychlo, takže jsem navázal jen klasickou průběžku, nic jiného jsem neměl sebou. 30g krmítko se spodní zátěži, nahazovaní bylo super, zatím přesně to, co jsem hledal, jeví se mi překvapivě tvrdší, než jsem čekal.. ale šlo cítit že ideál pro ten prut by bylo min. 40g krmítko.. Bohužel ryba nepřišla žádná..

                    Na druhou, už plánovanou, rybačku jsem navázal konečně method krmítko, ale pro změnu jsme byli nucení jet na flek kde se sedí pod stromy a já neměl možnost nahodit (musel mi nahazovat kolega), protože všude jinde bylo obsazeno (svátky, prázdniny, hezký počasí) a to jsme objeli dvě přehrady o celkové rozloze 1080ha :-D ryba taky žádná na ten prut...

                    A co se týče vlasce - má sklony se trošku obmotávat kolem špičky, ale nic hrozného, většinou pracuji alespoň trochu s napnutym vlascem, a kdyz se to náhodou stane stačí zatáhnout za vlasec špička se ohne a vlasec se sám lehce uvolní... Ani žádné kroucené "návazce" mi to nedělá jako Datymu... A celkově mi vlasec nepřijde nějak měkký ani tolik průtažný, jak někteří psali.. Na Txlku se mi zdá že mám ještě měkčí vlasec a i v zimě úplná pohoda na jemný chytání :-D

                    Noo a naviják, za ty prachy (asi 1100kc) nejlepší v této cenové kategorii, co jsem měl zatím v ruce, určitě o několik tříd lepší než jiné navijáky za tu cenu :))

                    Na konec alespoň nějaké fotky od vody a ryb, co se povedly taťkovi a mě... Cejn 45cm,kapr 44cm, a amuři 48 a 64 cm

                      NRybařík - Profil | So 7.7.2018 16:00:26

                      Zdravím, sháním nějaký matchový prut o délce 420cm a vrhací zátěži max. 25g a v cenové relaci 1500 Kč až 3000 Kč. Nevěděl by někdo o takovém prutu od Trabucca? děkuji.

                        Nepoke - Profil | So 7.7.2018 10:57:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pozdrav z Trabucco sektoru

                          NPlžík - Profil | Pá 6.7.2018 8:55:49

                          rájovec >> Dík.

                            Nrájovec - Profil | Pá 6.7.2018 8:54:55

                            Plžík >> 87, bohužel nebyla po ruce váha, ale určitě jsem si ho i tak vážil :-)

                              NPlžík - Profil | Pá 6.7.2018 8:50:51

                              rájovec >> Pěkná ryba, kolik měl? Na telefonu to nevidím.

                                Nrájovec - Profil | Pá 6.7.2018 6:41:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Taky jednu přidám, Trabucco sice zastupoval jen vlasec TT 0,205, ale ten byl celou dobu v hlavní roli a kapříka spolehlivě podržel.

                                  NPlžík - Profil | Čt 5.7.2018 22:53:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Na řece to bylo hlavně o podoustvích.

                                    Nepoke - Profil | Čt 5.7.2018 21:42:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    pozdrav z MS feeder itálie

                                      Nchřenovák - Profil | Čt 5.7.2018 15:40:29

                                      standas >> zkusím štiku 😂😂

                                        Nstandas - Profil | Čt 5.7.2018 15:21:19

                                        chřenovák >> to sem nikdy nejedl a když to vdím např. v tv tak mám na to chuť.😎