Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    Nclovek1 - Profil | Út 3.7.2018 16:29:16

    milans14 >> Skoro tu samou, ale ve velikosti 4000

      Nclovek1 - Profil | Út 3.7.2018 16:28:40

      Kanicka >>Dám ti to do SZ

        Nmilans14 - Profil | Út 3.7.2018 16:17:56

        clovek1 >> Ahoj, pěkná práce, Ty máš tuhle Ticu: ? https://www.tropicliberec.cz/navijak-tica-galant-lo​ng-cast-glat-5000-2/

          NKanicka - Profil | Út 3.7.2018 16:15:23

          clovek1 >> Nádherné ryby! Ty jen tak tady u nás na svazovkách nechytíme že? :D Kolem té pískovny jsme jeli asi dvakrát na normální revír hned kousek dál po silnici na Úbočí... Ta pískovna je hezky udělaná. Můžete mi prozradit, jak to tam chodí, jestli se tam dá normálně zaplatit a chytat, podmínky atd.? :))

            Nclovek1 - Profil | Út 3.7.2018 15:59:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nedělní feedrovačka na Pískovně v Úbočí (soukromá voda) kapříci 66, 65, 60, 55 a 50 cm k tomu pár cejnů. Sestava Trabucco Perfecta ATC Distanc Feeder 390/130g a navi Tica Galant long cast 4000 chycena většina ryb, druhý prut Trabucco Perfecta ATC Competition Feeder 360/90g a navi Ryobi Slam 5000 jen cejni

              NTomVl - Profil | Út 3.7.2018 15:51:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Příjemné ráno na jihočeské pískovně s PRUTY MRX-V 125g.....

                Nchřenovák - Profil | Po 2.7.2018 22:00:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sygnum MRX - V Quiver 75 g naviják Xenos XOS 4000

                  Nchřenovák - Profil | Po 2.7.2018 16:57:58

                  Něco na zkoušku 🤗

                    Nchřenovák - Profil | Ne 1.7.2018 22:38:12

                    Kapřík na Sygnum MRX - V 125g

                      Nswedo - Profil | Ne 1.7.2018 10:28:44

                      Colasrumem >> suhlasim.mam ho v kombinacii s Perfectou 360/90..tu mam na taky silovejsi feeder styl.

                        NColasrumem - Profil | Ne 1.7.2018 10:26:40

                        milans14 >> tohle je podle mne Zauber.

                          Nswedo - Profil | Ne 1.7.2018 10:26:16

                          milans14 >> ahoj,nie..to je ryobi zauber 3000

                            Nmilans14 - Profil | Ne 1.7.2018 10:18:40

                            swedo >> Ahoj, to je ten naviják " Trabucco Naviják Brave FA 3500 " ? Jak ho máš event. dlouho a spokojenost ?

                              NColasrumem - Profil | Ne 1.7.2018 9:57:06

                              swedo >> rozhodně jeden z nejpovedenějších prutů od Trabucca a za super cenovku.

                                Nswedo - Profil | Ne 1.7.2018 9:43:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                To Supreme ma bavi...

                                  NBery. - Profil | So 30.6.2018 19:08:23

                                  chřenovák >> stika paradni,mladasovi gratuluju !:-)

                                    Nchřenovák - Profil | So 30.6.2018 17:42:27

                                    Taky zkouším vláčku a nic
                                    Prut Carpute Steel Wind SS - 270H 15 - 45g naviják Xenos CX 4000

                                      Nchřenovák - Profil | So 30.6.2018 17:21:02

                                      Jiřík se svojí štikou 57 cm na gumu hrouzka s prutem Jaxon

                                        Nchřenovák - Profil | So 30.6.2018 12:17:25

                                        Ryby neberou, ale je tu pěkně 🤗🤗
                                        Pruty Sygnum MRX - V 13MP 125G navijaky SPRO Passion 740 vlasec černý techniku 0,20
                                        Jiřík prut Jaxon Antris 240 5-20g naviják Ryobi Chřenovák 2000 vlasec feeder speciál 0,18

                                          NPalusko - Profil | So 30.6.2018 9:10:56

                                          Rybařík >> Mam perfectu 125 a ani to nie je v ziadnom pripade heavy prut :) Za heavy od trabucca povazujem az long distance alebo advanced river a podobne pruty. Ako pisal kolega nizsie urcite sa s tym da zachytat aj uplne mala ryba, ale ak sa chces orientovat vyslovene na drobnu rybu a zimnu chytacku kup si 70 gramovy light prut alebo picker. Inak s tym prudom opatrne, nejaky tazny 4 metrovy prud ta perfecta urcite nezvladne.