Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    MKulicka - Profil | Ne 24.6.2018 19:48:55

    plavan >> Udělal jsem pár fotek Ultimate Competition. Průměr prvního očka 14,6 mm. Vzdálenost od středu sedla 43 cm. Délka rukojeti od středu sedla 48 cm. Průměr blanku u rukojeti 12,9 mm. Délka špiček 51 cm.

      TomVl - Profil | Ne 24.6.2018 19:05:39

      kubah >> ahoj nejsem nijak spojený s Vipou pouze jí mam rád :) mám Ultimate competition 90g a ta recenze je dle mého názoru objektivní....... ten prut je slušný bohužel ho nemám u sebe pro detailní ofocení pro Plavana. Škoda že Plavan už není v Praze klidně bych mu ho půjčil . Opravdu se dá porovnat akcí s MRX pouze je blank trochu průměrem silnější .

        fheavy - Profil | Ne 24.6.2018 18:24:09

        kubah >> za mne mas Líbí )))

          kubah - Profil | Ne 24.6.2018 18:20:22

          Lusky >> jistě nezávislé, že ?

            Lusky - Profil | Ne 24.6.2018 18:02:13

            plavan >> tak si přečti na stránkách VIPY v sekci články recenzi. Máš tam srovnání s MRX a fotky k tomu.

              bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 17:20:53

              plavan >> Jsem doufal že máš, bylo by zajímaví srovnat veškeré fotky které jsi udělal a srovnat vyvoj feedru jak šel do předu, to by bylo zajímavé

                plavan - Profil | Ne 24.6.2018 17:14:02

                bonhof >> k čemu ti to bude ? Už se dost dlouho nevyrábí, i když na stejném blanku jsou určitě od Garba pruty System G, jen mají jinej lak. Prut to byl na pohled i omak parádní, ale ve všech směrech byl pro mne lepší v přímém porovnání Sygnum MRX-V a to si nedělám srandu. I když mi trochu déle trvalo, než mi to doteklo. garbo mělo šmrnc , ale akce prutu se zamykala a občas člověk rybu utrhl nebo vyříznul na tenkém forpasu. Původní špičky na super G byly famozní, ale časem se utahaly a vlákna se rozlepila a nové origo špice k němu nebyly nikde. MRX-V v té době stál skoro polovinu a technická podpora skoro stoprocentní. Tenkrát zabralo i šímo s beastem DX a pro super G už na trhu moc místa nebylo. Ale byla to moje prvotní srdcovka, však jsem Garbolino Fan Club spoluzakládal.
                Jestli máš namysli technické fotky super G, tak nemohu sloužit. Ty zůstaly ve starém rozbitém kompu a za 4 tisíce korun, co požadoval technik od PC firmy, mi obnovení dat nestálo.

                  plavan - Profil | Ne 24.6.2018 17:06:16

                  kubah >> trochu hodně tady postrádám nějaké informace o čibuko materiálu. Já jsem tady snad nikdy neviděl pořádně Ultimate Competition, nějakou fotku , aby si člověk udělal obrázek, nějaké trošku kratší video s náhozem či krátkou zdolácačkou. Jen krátké fráze a opravdová informace nikde.

                    bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 17:05:53

                    chřenovák >> hlavně něco chytni ale ne opicu, sté bolí hlava

                      bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 17:05:23

                      plavan >> Ahoj, máš proísm Tě fotky toho garbolino super G? díyk

                        plavan - Profil | Ne 24.6.2018 17:01:12

                        kubah >> Roman je srdcař, ten zůstal aktivní, ale rozmělnil to do celého MRKu :-))))) Jarda Kola, jak mu říkáš, ten je taky pilnej, ale malé děti a zaměstnání mají u něj logicky přednost a taky trošku konvertoval :-))))))))))))))))))) A já jsem už dva roky mimo, měl jsem to rád, ale čibuko team jsem vyměnil za plavanteam :-)))) Musím našpórovat co to dá, páč důchodeček mi sebrali a povolení do práce jsem letos od posudkové doktorky dostal s velmi odřenma ušima. Na trolejbus už to bohužel nedalo, takže se bojím, až můj vedoucí půjde do důchodu a na autobuse dostanu dělené šichty. Dneska mám volno a pomalu se dostávám do latě, včera už jsem v práci byl unavenej jako nikdy.

                          kubah - Profil | Ne 24.6.2018 16:55:02

                          plavan >> a ještě jsem vynechal Romana...

                            Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 16:31:50

                            chřenovák >> Neznám, ale zkusím stáhnout, díky! :) :-D

                              kubah - Profil | Ne 24.6.2018 16:30:31

                              plavan >> Narážka na nové "rádoby Čibukáky"

                              a že jich tu je.

                              Poslední kdo pro Trabucco něco udělal - Ty a Jarda "Kola"

                                Kanicka - Profil | Ne 24.6.2018 16:29:34

                                Daty >> Asi ho stejně taky budu zkoušet i pro sebe, i když je to taky komerční tip prutu, ale třeba ve 3,60 by mi to tolik vadit nemuselo, uvidíme :) Noo... pokud bych našel nějaký tvrdší nekomereční tip (někdo mi tu psal o nějakém precisionu) tak bych o něm hodně uvažoval, ale stejnak, pokud si sním nenahodím přímo u vody tak na 100% to vědět nebudu, takže bych možná raději zůstal u 3,6m na které jsem zvyklí :))

                                  plavan - Profil | Ne 24.6.2018 16:20:39

                                  kubah >> jakože Middy 3G byla kvalita a Trabucco feedery jsou šunt ? Co to je za slova, mohl bys ukázat nějakou fotku , reálnou z nynější doby, jak ta kvalita 3G vypadá ? To bych moc rád viděl. Dřevěná soustružená rukojeť na místo té původní drtě s počáteční vizualizací korku a komplet ulámané špice ? Ti šťastnější někde posháněli Eva matici z Fuji sedla, použitá na Sygnum MRX-V, Garbolino super G apod. Middy 3G byl kvalitou snad nejhorší feeder s cenou nad 3000 Kč , kterej se u nás kdy prodával. A že měl jinak dělané spojky na vkládacím díle, to bylo vzhledově fajn. Blank nad sedlem tenkej jak sirka na tu dobu. Že to z původně heavy feederu udělalo v reále silnější medíčko je už věc jiná. Daiwa, šímo i čibuko mají vkládací díly na hodně ujímaném blanku, což vzhledově nevypadá tak krásně, na druhou stranu se prut chová podobně s vloženým prodlužovacím dílem i bez něj. Já bych dobrovolně do takového prutu nešel, raději klasickej feeder. Ale sloníka mám bohužel taky s vkládacím dílem. Páč jednoduchej k mání nebyl. Nebo když tady někdo zmiňuje jako super kvalitu Speed Mastera AX v medíčku a délce 12 stop. To se mi chce plakat, to byl po Middy 3G možná druhej největší průšvih. Ty Speedy jeden čas praskaly jak párátka těsně pod spojkou třetího dílu a špice. Stejný problém poté měly i feedery Catana.

                                    chřenovák - Profil | Ne 24.6.2018 15:58:26

                                    bonhof >> žiju a užívám si😂😂

                                      bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 15:52:15

                                      chřenovák >> ahoj ty žiješ?

                                        bonhof - Profil | Ne 24.6.2018 15:52:02

                                        Palusko >> na řeky ho nechi nato mám TXL ale na malé říčky, na revíru do 2ha, kde mám malo místa na nahazovaní

                                          chřenovák - Profil | Ne 24.6.2018 15:43:25

                                          Kanicka >> Waze tě navede, jinak je to značené dobře