Klub fanoušků Trabucco

Diskuze pro fanoušky značky Trabucco.
Autor diskuse: MartenBear - Profil , 8.3.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderují: chřenovák Profil + Pafka Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Pafka - Profil | So 13.6.2026 23:23:56

►►► Produktový katalog Trabucco pro rok 2026 (ENG): ◄◄◄

https://issuu.com/trabucco_ita/docs/trabucco_fishing_-_2026_product_catalog_-_english

    chřenovák - Profil | Po 25.6.2018 21:27:07

    Se Selektorem a Xenosem jsem si pěkně zachytal, teď převzali štafetu parmobijky 🤗

      fheavy - Profil | Po 25.6.2018 20:38:58

      kubah >> zacinas se mne libit chlape,ses svuj bez propagandy nejakyho obchodu apod. skupin )))

        kubah - Profil | Po 25.6.2018 20:36:22

        fheavy >> přesně tak, nejsem ničím vázán k prodejci...

          fheavy - Profil | Po 25.6.2018 18:18:32

          Colasrumem >> moje recenze je moje ,ale urcite neni ovlivnena zadnou prodejcem
          jako je vipa apod.,co se tyka servisu tak spicku na sportaka mam nahradni dodnes a jeste sem ju nepotreboval,lezi doma uz minimalne 7 let)))

            Daty - Profil | Po 25.6.2018 17:23:38

            Colasrumem >> no to jsi mne nepotěšil...

              Colasrumem - Profil | Po 25.6.2018 15:26:52

              Daty >> dopadlo to tak, ze jsem ho zapomnel v druhym aute :-), takze jsem chvilku chytal na feeder rybku bez vytazene ryby, jedna spadla. Jinak jen kapraky a zadna slava. Voda zelena, zima jak v ruskym filmu.

                Daty - Profil | Po 25.6.2018 15:01:11

                Colasrumem >> co to tvé třídenní testování Brave 3500??? Jak to dopadlo?

                  Maxwell - Profil | Po 25.6.2018 11:40:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Konečně jsem otestoval nový proutek který jsem koupil zde :-) Postavil jsem vedle sebe tedy svuj TRABUCCO Prut Perfecta ATC Distance Feeder proti TRABUCCO SYGNUM TXL LONG DISTANCE 390 / 130G a zjistil, že až na pár detailech v provedení se vůbec neliší :-)

                    bonhof - Profil | Po 25.6.2018 10:25:50

                    Muj oběd, když ty ryby nejdou

                      bonhof - Profil | Po 25.6.2018 10:17:27

                      Colasrumem >> no to koukám tak malý kapr, a na 2gule

                        Colasrumem - Profil | Po 25.6.2018 10:12:19

                        bonhof >> já chytám jen na dvě koule 20 nebo 24mm. I tak to rozhodně není selektivní. Tentokrát Gigantica a Moster crab.

                          bonhof - Profil | Po 25.6.2018 10:11:46

                          chřenovák >> jo ale pak musíš vytáhnout flašku kořale aby ti tamm nebylo smutno, dnes jdu večer na dravce, mám obhlídnury flek u stromu v takové díře tak uvidím

                            chřenovák - Profil | Po 25.6.2018 10:09:59

                            bonhof >> když chceš si odpočinout tak i tři gule 😂😂

                              bonhof - Profil | Po 25.6.2018 10:08:33

                              Colasrumem >> Ahoj, Ty se toho nebojíš, ochlazení a hned 2 gule, ale dobrý, snad se něco podaří

                                Colasrumem - Profil | Po 25.6.2018 9:50:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                chřenovák >> Víkend na brčálníku:o)) Přišel i kamarád kos. Jinak kosa a na záběry bída.

                                  Einstein - Profil | Po 25.6.2018 9:49:19

                                  Colasrumem >> dík tak jí zkusím, teď jsem tam měl"Daiwa" z Číny držely 2 roky a pak najednou to byla trhačka 😀

                                    Colasrumem - Profil | Po 25.6.2018 8:58:34

                                    kubah >> která recenze je nezávislá? Vždycky bude něčím ovlivněná, kdybys měl popsat Prestona, tak to určitě nebude ovlivněno viď?, stejně tak jako Karel a jeho Sportex nebo Daiwa:o))))

                                      Colasrumem - Profil | Po 25.6.2018 8:53:29

                                      Einstein >> ahoj, nejraději mam čirou, ale jinak mám všechny včetně té svítivě žluté.

                                        chřenovák - Profil | Ne 24.6.2018 22:14:13

                                        bonhof >> jdu teď nahodit i když tu lehce prší 😂😂

                                          Daty - Profil | Ne 24.6.2018 21:18:55

                                          Kanicka >> Já e rozhlížím po druhém krátkém feedru a možná bch šel do délky 3,3 m. Takže ještě přichází do úvahy Inspiron FD Competition Still.