Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

Notoš - Profil | Po 19.1.2015 20:33:23

kubas. >> ...teď mi došla nabídka na halibut woblery...co to je ?

    Notoš - Profil | Po 19.1.2015 20:28:23

    afjee >> ...neboj...jsme již dva...nemohu se dočkat, až to rozbalíme na nějakých závodech v lovu kaprů...a taky tam rozprodáme ty rapalácké dřívka a plasty....


      Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 20:23:38

      Pedro1 >> Ty voe, to bych si teda pomohl, kdybych jezdil na závody sám .)

        Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 20:20:56

        afjee >> Beztak jo, kapřákama to začíná, kdoví čím to končí :-).

        Já nemůžu hodit propal fotku, protože na Rapalu nechytám :-).

          NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 20:16:08

          afjee >> Máš bivak,kecas.Psal mi to v SZ pan Ka,že zakládáte kaprtym s názvem Divoký pačesáci:-)

            Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 20:10:50

            kubas. >> Ty voe, já bivak nemám o)

            A vraťte se k tématu!

            Hoď nějakou propal fotku.

              Notoš - Profil | Po 19.1.2015 20:03:51

              afjee >> ...no tak to je kvalita foto z mobilu Nokia před 10 lety...

                Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 20:03:31

                S&F - pescador >> Kdyby jen bivak, ten už má dávno :-).

                  NS&F - pescador - Profil | Po 19.1.2015 20:00:23

                  otoš >> Tak to přesně ještě nevím. Já tyhle výrazy přebírám od afjeeho .... on je přece jen v tomto dál a kupuje nebo má již koupené i křesílko ... v kuloárech se mluví i o biwaku ale nevím to jistě. Já nevím jestli to dám vůbec letos ještě do kupy nebo od 16.4. nebudu mít už na to čas

                    Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 19:58:08

                    otoš >> Ajo .)) Já vocas o) ... Ale jinak pěkná kvalita fotek. To jsi fotil čepicó nebo čím?)

                      Nu.x.a. - Profil | Po 19.1.2015 19:57:55

                      otoš >> ta první ryba má na postranní čáře o dvě šupiny méně a druhý rozdíl je ten stín..

                        Notoš - Profil | Po 19.1.2015 19:55:13

                        afjee >> a druhý rozdíl je, že při focení je jedna ryba hlavou k navijáku a na druhém fotu ocasem k navijáku...

                          Notoš - Profil | Po 19.1.2015 19:51:38

                          afjee >> ...ty brďo...běž k očnímu...! Ty nevidíš na foto č.1 (to větší foto) v pravém dolním rohu ten stín fotografa ? Na druhém fotu ten stín chybí.....

                            Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 19:48:01

                            afjee >> Tak tološe už máš zmáklé, ale pozor, to druhé není vzácný kapor :-). Menší chyták...

                              Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 19:43:00

                              otoš >> Počkej, myslíš, že nepoznám druhy ryb a druh nástrahy? )

                                Notoš - Profil | Po 19.1.2015 19:35:55

                                afjee >> ...kontrolní otázka: najdi dva rozdíly mezi foto č.1 a č.2....

                                  Notoš - Profil | Po 19.1.2015 19:26:53

                                  S&F - pescador >> ...šoulet boilí...to je něco jako chytat kapry na šoulačku??

                                    Nrybomil - Profil | Po 19.1.2015 18:54:55

                                    u.x.a. >> hentá oná že rapala a zmetky ? Neuvěřitelné .......

                                      NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 18:45:24

                                      S&F - pescador >> Konečně budeš dělat něco smysluplného:-)

                                        NS&F - pescador - Profil | Po 19.1.2015 18:00:14

                                        Pedro1 >> Afjee Tolstoj fisher fighter .... nic,raději mizím se učit šoulet na rollballe bolilíz :-))