Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

S&F - pescador - Profil | Ne 18.1.2015 13:56:22

u.x.a. >> .... Mhhhhhmm .... se nedivím,že nemůžeš ulovit slušnější rybu :-)))

    Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 13:54:14

    u.x.a. >> A nenašel by se tam třebas LC Long Část Minnow ??

      u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 13:33:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      zjistil jsem že mám jeden velký problém,našel jsem krabici od bot a tašku z tesca plnou nerozbalených rapalek...ve finále jsem zjitil že mi stačí jeden wobík a to je husky jerk 10cm:-(

        u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 13:30:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        venca1 >> neberou mě to neva:-)

          u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 13:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          rapalka která prakticky neexistuje...

            venca1 - Profil | Ne 18.1.2015 13:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            u.x.a. >>Když vykopávky, tak tu jich pár máš. :-))

              mastrof - Profil | Ne 18.1.2015 13:07:34

              venca1 >> kdyžna to nic nebere tak se určitě rád zbavíš toho CDJ vid?? ;DD

                u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 13:07:14

                venca1 >> no a na ty tvoje vykopávky už vůbec nic:-))

                  venca1 - Profil | Ne 18.1.2015 13:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  u.x.a. >> Stejně na to nic nebere.:-))

                    KurecPalec - Profil | Ne 18.1.2015 13:03:48

                    Pouzivam prevazne woblery této znacky.....nejvíce mi fungoval X-Rap a to kombinace zluta a cervena, imitace bile ryby a okouna.....také Shad - Rap, ten i ve vyraznych barvách a všech provedeních..... :o) ......

                      u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 12:59:33

                      abu jelito >> to je ten s větší lopatkou CRR10?nebo s menší CRR08

                        abu jelito - Profil | Ne 18.1.2015 12:45:14

                        u.x.a. >>jeden mám zrovna na burze:-)

                          u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 12:39:53

                          Gregor >> mají je tam ale tuhle barvu ani omylem:-)

                            Filip Štefek - Profil | Ne 18.1.2015 12:08:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Já mám od Rapaly jen tento fileťák, ale spokojenost :-))

                              Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 12:07:10

                              u.x.a. >> Už pěkně dlouho objednávam woblery na Bohemiafishing.cz, co se Rapaly týče, maj docela slušněj výběr a dá se říct i s cenama to ujde. Zkus mrknout tam. Sám se vždycky před sezonou rozhoduju, co objednat, abych si nemusel brát hypotéku, nebo klasicky, koupil bych všechno ..

                                Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 12:04:30

                                A ještě jednou, Ježíšek v lednu :D

                                  Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 12:03:31

                                  Taky si sem něco přihodíím :D

                                    Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 12:02:08

                                    mascha >> Jj, koukám na to, jak jsem šikovnej :D

                                      mascha - Profil | Ne 18.1.2015 0:14:18

                                      Fun jako legrace, nebo Fan jako větrák?

                                        u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 0:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        muj oblíbený model škoda že se špatně schání:-(