Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 17:54:56

kubas. >> Zatím ne, ale všechno bude )

    Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 17:47:54

    Pedro1 >> Tolstojář a hned za tím kaprař, to je kombo jak hrom :-). Pak se diví, že nemůže chytit kloudného dravce :-).

      NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 17:46:40

      kubas. >> Afjee je tolstojar.To je nejvíc co může být.

        Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 17:45:47

        afjee >> Já bych řekl, že se ptá toho správného kapraře :-).

          Nu.x.a. - Profil | Po 19.1.2015 17:45:12

          otoš >> už ne, bylo to vlastně namleté ORO na prášek, jednalo se většinou o zmetky rovnou z výroby..

            Naugustus12 - Profil | Po 19.1.2015 17:36:01

            otoš >> tak to mame stejne, ja plus jeste tu modelarinu. ale holky to je dalsi zavislost hned vedle rybariny

              Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:24:02

              augustus12 >> ..v tvém věku jsem měl 3 koníčky...rybařinu, chlast a děvčata...

                Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:22:36

                afjee >> ...no jo, Vlastík dělá do dravců...mám to těžké...přechod z přívlače na kaprařinu ...je to vnitřní boj...a bude to finančně bolet...ale již se nemohu dočkat na mé první foto s vypaseným kapřem...

                  Naugustus12 - Profil | Po 19.1.2015 17:20:34

                  afjee >> na vodu ho davat nebudu, ikdyz sem premyslel ze bych si ho udelal na motor a pak s nim lovil uthle rapaly :D ale byla by to skoda prace. tak ted jen doma na vystavu az bude jednou hotovi. to vis kazdy ma jeste nejaky ten konicek navic krom rybariny :)

                    Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 17:19:31

                    otoš >> Nevím .))) Zeptej se Vlasty)

                      Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:14:58

                      afjee >> ...dělá Rapala i nějaké krmivo, boilí do kaprařiny?

                        Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:13:41

                        augustus12 >> ...raději si ,,strouhej" a natírej nějaké woblery...

                          Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 17:11:42

                          augustus12 >> Má to cenu vůbec stavět, když se stejně nakonec potopí? Já bych to nedělal teda :)

                            Naugustus12 - Profil | Po 19.1.2015 17:10:43

                            otoš >> to je ruda, tmava ale jeste to neni kompletni nater a ta fotka je starsi . dnes uz vypada jinak. esli ja ho dodelam do duchodu budu rad :D

                              Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:09:10

                              augustus12 >> Titanic neměl ponornou část růžovou...

                                Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:08:09

                                Pedro1....já jsem si myslel, že všechno znáš...a obyčejný Titanic s podstavcem a si v rici...:-))

                                  Naugustus12 - Profil | Po 19.1.2015 17:06:54

                                  Pedro1 >> toho nepotrebuji, nedelam to kvuli filmu ale jako lasku z destvi, uz ten model delam 5 let, ale jak na to mam malo casu tak to jde pomalu. vzdcky v zime na tom pracuju.

                                    Notoš - Profil | Po 19.1.2015 17:06:38

                                    Pedro1 >> ...ve vaně s napuštěnou vodou...

                                      NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 17:03:10

                                      augustus12 >> Kde je Leo Di Capro?

                                        Naugustus12 - Profil | Po 19.1.2015 17:02:43

                                        Pedro1 >> ne to je model titanicu, to delam kdyz nerybarim v zime, modelarina. :)