Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

NWillow - Profil | Po 21.3.2016 8:58:29

u.x.a. >> Ty si nedáš pokoj,mlčeti zlato,mluviti......... ...............;-)

    Nu.x.a. - Profil | Po 21.3.2016 8:56:15

    koukal jsem do vedlejší diskuse a vidím že nebýt mě tak se diskuse může vlastně zamknout,stejně jsem tam nepatřil(nejsem rare zběratel) no nevadí zkusim tuhle diskuzi dostat na výsluní, večer dám fotky wobíků..

      Nu.x.a. - Profil | Po 21.3.2016 7:09:50

      minatrix >> catana je na prvním místě tomu věř :-)

        Nminatrix - Profil | Po 21.3.2016 6:54:22

        u.x.a. >> skoro to vypadá, že ti Augustus leží v hlavě víc, než Catáňa.. ;-) Být tebou, nejdřív se zamyslim sám nad sebou...

          Nu.x.a. - Profil | Po 21.3.2016 6:11:20

          Willow >> snad bude mít moderátor teto diskuse větší rozum, co předvedl augustus je do nebe volající, ze seriózní diskuse si udělat burzosměnárnu je i na mě moc..

            Nu.x.a. - Profil | Po 21.3.2016 6:08:08

            alžběta >> pěkný, ta řada BX je opravdu asi nejhezčí řada z Rapaly...

              Nalžběta - Profil | Po 21.3.2016 0:02:58

              Taky už mám většinu ve startovacích boxech :-)). Na první fotce řada BX Jointed Minnow, BX Minnow, BX Jointed Shad...za mě BX nej řada Rapalek :-)

                NWillow - Profil | Ne 20.3.2016 22:25:10

                u.x.a. >> Oknem tě vyhodí;-) a dveřmi přijdeš.:-)))

                  Nu.x.a. - Profil | Ne 20.3.2016 21:32:05

                  nevite jestli je Augustus jestě na Moravě?

                    Nrapala122 - Profil | Po 15.2.2016 0:51:50

                    Zdarec chlapi, mám na prodej většinou nepoužívané , nebo minimálně wobíky od rapaly...Deep dancery, husky jerky, magnumy, shad rapy a jointed 13ky atd ...dohromady asi 15 kusů, prodám je za cenu od 70 do 100 kč.osobně Zlínský kraj

                      NPidess - Profil | Ne 6.9.2015 18:58:39

                      Rytíř >> díky za info

                        NRytíř - Profil | Ne 6.9.2015 18:56:14

                        Pidess >> mam je druhou sezonu a ok.Právě odtat kde máš fotku,jsem je kupoval.

                          NPidess - Profil | Ne 6.9.2015 17:11:39

                          Nemáte někdo zkušenost s holinkami RAPALA SPORTSMANS ZIMNÍ HOLÍNKY VYSOKÉ ? díky za každou odpověď

                            Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 20:57:00

                            otoš >> Tak hlavně si dej na čas, za pár let už ty woblery nikdo nebude chtít...

                              Notoš - Profil | Po 19.1.2015 20:51:13

                              kubas. >> ...a to bylo keců, jak spolu (afjee a já) provláčíme celou Dyji..Teď budeme sedět na jednom fleku, krmit kapry... ach jo...

                                Notoš - Profil | Po 19.1.2015 20:48:29

                                kubas. >> ...nechal jsem si ještě 5 kýblů rapal, i tak to vyměním časem za boilí nebo pelety...

                                  Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 20:43:11

                                  otoš >> Tím roztokem, co mu zbyl z jara z výpravy na slovenskou Háromfu?

                                    Notoš - Profil | Po 19.1.2015 20:40:32

                                    kubas. >> afjee to asi letos zkoušel...natíral rapalácké voby roztokem z halibut pelet...zapomněl tam přidat namletý anýz...a proto chytá jen ,,tolstolobýky"...:-))

                                      Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 20:37:40

                                      otoš >> Však tys už to rozprodal všecko. Neříkej, že máš ještě něco doma...

                                        Nkubas. - Profil | Po 19.1.2015 20:37:02

                                        otoš >> Kaprařská novinka, už mám doma 5ks. Speciální wobler ve tvaru halibuta... Zapřáhneš za loď, trolluješ a čekáš, až se ti tam oběsí kapř 20kg +... Jako, mohlo by to fungovat, těm trojhákům věřím.