Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 16:52:35

Char >> Jojo,taky jsem je tam bral.Docela mě překvapila ta současná cena.

    NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 16:52:06

    otoš >> Řadič woblerů?:-)))))))


    Funguje to podobně jako s krysama?Jako že tam nasypeš kýbl wobů a ten co nejdřív vyleze ven,ten bude ten den chytací?

      NChar - Profil | Po 19.1.2015 16:51:31

      Pedro1 >> Vloni je Normark prodával na výstavě 100,- za kus, lituju že jsem jich nevzal víc.

        Notoš - Profil | Po 19.1.2015 16:48:58

        Pedro1 >> ...takový ,,machr" a nezná řadič woblerů....hahaha

          NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 16:45:02

          afjee >> Piskoř ti dá,počkej jak to zmonitoruje:-)))

            NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 16:44:40

            Kdo nemá tohle tričko,nemůže na Rapalu chytat.Mám 3 kousky.

            http://global.rakuten.com/en/store/hikoboshi-fishin​g/item/022677236087/

              NPedro1 - Profil | Po 19.1.2015 16:41:57

              augustus12 >> Co to máš proboha na tom třetím obrázku za ty domečky na zemi?To je ubytovna pro woblery?

                NGregor - Profil | Po 19.1.2015 16:35:50

                janez >> Ted jsem koukal na nemecky weby, a taky problem, teda pokud nechces bily tricko s vyobrazenym woblerem :/
                Na e-Bay a Amazon nemam z firemni site pristup, takze nevim, jak vypada jejich nabidka.

                  Nu.x.a. - Profil | Po 19.1.2015 14:44:38

                  janez >> v ČR špatně a když ho seženeš tak bude ošklivý, já chci taky tričko rapala na zádech chci mít nápis ORO..

                    Nafjee - Profil | Po 19.1.2015 14:25:38

                    janez >> Zkus se podívat na internetu.

                      Njanez - Profil | Po 19.1.2015 13:53:44

                      kde sehnat tričko Rapala

                        Nu.x.a. - Profil | Po 19.1.2015 6:55:29

                        mascha >> ty nemám :-)

                          Naugustus12 - Profil | Po 19.1.2015 0:00:52

                          mascha >> jo vidis, myslel sem ze uz ti je nekdo dal, no esli chces ted sem doma, muzu to vytridit kolik mam tech sr 7 krabicek. to RH zatim nebudu prodavat,mma posledni

                            Nja.ump - Profil | Ne 18.1.2015 19:50:55

                            u.x.a. >> Jasně. :)))

                              Nmascha - Profil | Ne 18.1.2015 19:49:17

                              u.x.a. >> jestli ti ležej ve skříni nějaký nepoužívaný sr7, tak klidně něco nabídni. prodej či výměna...

                                Nmascha - Profil | Ne 18.1.2015 19:47:52

                                augustus12 >> nezapomeň na mně s těma prázdnejma krabkama od SR7. A až budeš chtít za něco vyměnit to SR7RH, tak se ozvi. Co třeba Sliver SL-13 BTS, Finland?

                                  Nafjee - Profil | Ne 18.1.2015 17:41:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Těmto jsem chtěl dát taky šanci a jak můžete vidět, všechny jak nové. Na rybu si sáhlo jen RHčko a ještě k tomu bídně. Bílý kopyto je bílý kopyto.

                                    Nafjee - Profil | Ne 18.1.2015 17:39:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Těchto se postupně zbavuju a většinou tak, že je pěkně utrhnu. Kdo by to taky nevytrhal, když na to stejně nic nebere.

                                      Nu.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 17:27:46

                                      abu jelito >> ta je na naše vody velká.. Já mám jen 8ku..

                                        Nabu jelito - Profil | Ne 18.1.2015 16:58:11

                                        u.x.a. >> Hádal bych tu 10-lopatku to má docela velkou...