Fun club Rapala - woblery, doplňky, oblečení, novinky, zkušenosti

Zkušenosti s produkty firmy Rapala, postřehy, tipy, zajímavosti ze světa novinek a fotky všeho, co k této značce patří.
Autor diskuse: Gregor - Profil , 18.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky

augustus12 - Profil | Ne 18.1.2015 15:46:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

a shad rapy. plus dalsi igelitka kde jsou dalsi woby

    augustus12 - Profil | Ne 18.1.2015 15:45:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    nejake orginaly, vetsina Finland a Ireland

      Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 15:24:22

      u.x.a. >> X-Rapů mám tak několik kousků, a řek bych, jsou taky hodně chytlavý. Nejvíc času věnuju ale chytání z hladiny nebo těsně pod ní. A pak gumy okolo koryt, to už se ale netýká Rapaly ..

        u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 15:21:07

        Gregor >> na to vůbec nechytám,a xnormálního x-rapa mám jen jeden kus..někdo edá na x-rapa dopustit..

          Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 15:19:58

          u.x.a. >> A teď ti tady nikdo nedá pokoj :D

            u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 15:19:30

            ja.ump >> ty originály jsou nové dovoz USA nic neprodávám:-)

              Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 15:19:12

              u.x.a. >> A kruci :D Mno taky bych neprodal :D
              Já měl dva, oba jsem někde zavěsil na dno a než jsem se rozhoupal, zase nebyly. Minulou sezonu jsem ale objevil X-Rap SubWalk, nejdřív se zdálo, že ryby moc nemaj zájem, pak jsem ale s Boatem brouzdal mělčiny na přehradě, a reakce naprosto brutální. Jakmile nejezdil směrem ke břehu, lítali na něj boleni třebas i z 5 metrový vzdálenosti. Parádní záběry.

                ja.ump - Profil | Ne 18.1.2015 15:15:45

                u.x.a. >> No jestli máš nějaké staromódní, nepěkné balzové OF 11, 13 (viz. ta taška z Tesca), tak je milerád odeberu, stejně tak jako Minnow Rapy, které se už nevyrábějí.

                  u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 15:14:42

                  Gregor >> ne ne..mam jen 3..

                    Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 15:06:17

                    u.x.a. >> Prodáááššš ???????? :D

                      u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 15:02:58

                      Gregor >> LC mám jen 3:-)

                        u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 14:51:55

                        Gregor >> aď se dělá kde se dělá tak wobík rapala má pořád tu duši jako ta první udělaná rapala, stejně tak to Volvo je pořád Volvo..

                          Gregor - Profil | Ne 18.1.2015 14:45:12

                          u.x.a. >> Ono ještě existuje něco, co se nedělá v Číně??

                          Na druhou stranu jsme s wobama pořád spokojenej ..

                            u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 14:36:56

                            ja.ump >> bohužel je to tak,ale je to dobu auta např volvo se dělá už v číně..

                              venca1 - Profil | Ne 18.1.2015 14:24:24

                              u.x.a. >> Stejně nejlepší je klasická planda. :-)))

                                ja.ump - Profil | Ne 18.1.2015 14:24:19

                                u.x.a. >> Vykopávky jsou nejlepší, neb se ještě dělaly s fortelem a ne z plastu a nestrkaly se do nich kuličky a navíc se dělaly v civilizovaných zemích jako je třeba Finsko.

                                  augustus12 - Profil | Ne 18.1.2015 14:21:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  taky pridam nejake fotky, zrovna sem doma a delam poradky. od rapaly mam hodne veci, vestu, tasku, rukavice, pouzivam lanka rapala a karabinky a woblery. s nicim nikdy nebyl jediny problem a ryby chytaj

                                    u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 14:17:19

                                    venca1 >> občas nějakou vytáhnu:-) jinak mám krabice kde mám chytací wobíky ale mám už v hlavě další modely který nutně budu potřebovat....jsem už na tom podobně jako pedro1..

                                      venca1 - Profil | Ne 18.1.2015 14:05:21

                                      u.x.a. >> Vytahuješ to z těch škatulí? nebo na to chytáš i s něma? :-)))

                                        u.x.a. - Profil | Ne 18.1.2015 13:59:52

                                        S&F - pescador >> nezáviď:-) ryby jsou u mě až na druhém místě..