Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

Naleš vavřina - Profil | Pá 9.1.2015 23:13:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Taky se přidám se některými ze svých pokladů. Shimanu Fireblood 1000 a 2500 fa.

    Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 23:12:29

    u.x.a. >> kdybych nebral tyto, taky bych šáh po vanquishu, jenže potřeboval jsem na delší hody, tady z těchto to lítá dál

      Nu.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 23:08:48

      čabi >> viděl ,a proto jsem si nakonec vzal Shimano Vanquish:-)

        Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 23:05:41

        u.x.a. >> viděl jsi je v reálu nebo jen na fotkách? na fotkách nic moc, ale když ho bemeš do ruky tak tě učaruje ;-)

          NMr.Doctor - Profil | Pá 9.1.2015 23:02:13

          Erva >> A u Technia je to jinak ? Domníval jsem se, že Instal Drag na Ultegře bude stejný jako Instal Drag na Techniu... Jinak s QD máš pravdu, je to tak, taky je vlastním a paráda. Právě jsem myslel, že ty řady XS.. budou podobné jak QD.

            NKesam - Profil | Pá 9.1.2015 22:51:36

            Feroo >> Prosímtě jak máš širokou tu hrazdu na 3 rákosky díky :-) Mám ultegry a bevím jak širokou

              Nu.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 22:37:56

              čabi >> mě se ten nový design moc nelíbí ,to nové rarenium je moc hezké...

                Nmurphyy - Profil | Pá 9.1.2015 22:35:42

                Bušák >> zdravim, chcel by som sa opytat ohladne tych aero baitrunnerov. aky tam je rok ich vyroby?(pod cievkou v takom kruzku so sipkou)
                a to su malajzia vsak?

                  Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 22:30:02

                  xDanielS >> spíš jenom z plastu :-D

                    Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 22:29:37

                    Feroo >> Power aera se mi hrozně moc líbí, ty bych jednou chtěl! ;-)

                      NxDanielS - Profil | Pá 9.1.2015 22:29:08

                      čabi >> To je fakt brutus, jsou jak kdyby byly z papíru :-O

                        Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 22:24:55

                        xDanielS >> myslím, že budeš hodně paf z toho jak jsou lehké

                          NFeroo - Profil | Pá 9.1.2015 22:21:01

                          a nový prírastok na vláčku a feeder

                            NxDanielS - Profil | Pá 9.1.2015 22:18:11

                            čabi >> Dnes mi dorazily dva kousky, taky už se nemůžu dočkat......

                              NFeroo - Profil | Pá 9.1.2015 22:15:46

                              Technium XT...nahadzovacie mašiny :-)

                                Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 22:15:41

                                černásmrt >> zatím to vypadá, že to bude dobrý. Zkoušel jsem ho párkrát u kamaráda a ten rozdíl oproti běžné řadě tam je. Až pořádně otestuju na hevíčkách na jezerech, tak budu moudřejší.

                                Ale aspíky jsou pro mě pořád nej!

                                  Nmilankocian - Profil | Pá 9.1.2015 22:07:31

                                  Zatím šlapou výborně magneska xsb 10000 :)

                                    NFeroo - Profil | Pá 9.1.2015 22:06:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    PA spin power...asi najlepšie stroje čo som kedy mal :)

                                      NPepé - Vsetín - Profil | Pá 9.1.2015 22:06:45

                                      bobrman >> já mám z Karviné kámošku... tam je spousta krásných ženských!

                                        NFeroo - Profil | Pá 9.1.2015 22:05:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ultegra XSA Ci4