Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

Nmurphyy - Profil | So 10.1.2015 17:59:34

Bušák >> ano, ale tie cislice by mali byt od 1 po 12 po obvode. a sipka co je v tom kruhu potom ukazuje na mesiac vyroby. rok vyroby znacia 2 cislice, jedna na lavo od sipky, druha napravo. ale hej je aj mozne ze casom to uz nebude citatelne

    Nmurphyy - Profil | So 10.1.2015 17:54:38

    bobrman >> ja tiez by som mal technicku, ze ten cierny aero baitrunner ktory na kolega cez 20 rokov bol malajzia a nie japan. to len tak btw :)

      Nsmike - Profil | So 10.1.2015 12:44:10

      Krouzič >> poprve vidim ultegru xt s civkou z aera xt:-) vzdycky jsem to videl opacne:-)

        NxDanielS - Profil | So 10.1.2015 12:29:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        A ještě jeden, na ten bych zapomněl....

          NBerserkr - Profil | So 10.1.2015 11:33:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          moje BBLC sú to stroje

            NBušák - Profil | So 10.1.2015 11:18:02

            murphyy >> ahoj,je to už malajzie,to jsem celkem překvapenej je to na držáku,jinak pod cívkou je malý kolečko asi 5 mm, jsem už celkem slepej tak tam už nic nevydím jenom nějaký číslice od 1 do 9 , jestli je to teda to co myslíš,věčer přijde Eva tak jí řeknu ať se podívá,přece jenom je mladší,jinak jsem je kupoval hned po revoluci takže nějakej rok už mají

              NxDanielS - Profil | So 10.1.2015 10:41:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Průřez mým stádečkem :-D

                NKrouzič - Profil | So 10.1.2015 10:14:20

                u.x.a. >> netuším

                  Nu.x.a. - Profil | So 10.1.2015 10:06:58

                  Krouzič >> ještě dělá shimano navijáky s křížovim navíjenim?

                    Nmurphyy - Profil | So 10.1.2015 9:57:08

                    Krouzič >> jo jo to je super za na tych prvych verziach technia, BBLC, ultegry, titanosu sa daju cievky lubovolne premienat medzi navi

                      NKrouzič - Profil | So 10.1.2015 9:40:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      taky přihodím ...křížence :-)

                        NErva - Profil | So 10.1.2015 9:35:05

                        Mr.Doctor - No jasně , všechny jsem v ruce neměl , jen Tournament QD .

                          NMr.Doctor - Profil | So 10.1.2015 9:34:08

                          Erva >> Stejně tak jako asi u různých modelů Shiman jsou ty QD u Daiwy. Také to bude model od modelu ( QD, QDX, QDA... ), nemůžeš hodnotit pouze podle jednoho.

                            NFeroo - Profil | So 10.1.2015 9:05:23

                            Kesam >> nazdar mám nastavovacie hrazdy, zadné 8-14" a predné 9-16" mestí sa tam všetko v pohode

                              NxDanielS - Profil | So 10.1.2015 9:04:11

                              čabi >> Už jsem je navinul a trošku přibraly, dnes je hodím na proutky a pošlu nějakou fotečku......

                                NErva - Profil | So 10.1.2015 8:28:31

                                Mr.Doctor - No to je právě zajímavé , taky jsem si myslel že to bude u všech navi stejné ale třeba u Technia XSB je ta brzda 1/2 otáčky mezi povolenou a utaženou brzdou , ale ne povolenou úplně a ne utaženou na "krev" - oproti QD je u Technia ta brzda daleko víc citlivější , řekl bych že u QD jde při přitažení brzdy hodně rychle na "krev" , u Technia Mgs XSB je ta brzda ještě o malinko delší než u obyčejného Technia XSB .

                                  Nu.x.a. - Profil | So 10.1.2015 0:30:47

                                  čabi >> jojo:-)

                                    Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 23:23:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    u.x.a. >> třeba tento

                                      Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 23:19:18

                                      u.x.a. >> klasických mám dost, musel jsem jednou koupit nějakou novinku...

                                        Nu.x.a. - Profil | Pá 9.1.2015 23:18:18

                                        čabi >> to je možné ale já jsem zastánce takové té klasiky...