Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

Nčernásmrt - Profil | Pá 9.1.2015 22:01:34

čabi >> Paráda,jaký jsou? Mají sílu v převodech? Klasická řada Aero mě docela zklamala.

    Nčabi - Profil | Pá 9.1.2015 21:57:54

    Aero ci4+ 4000
    zatím jen jednou u vody, snad o víkendu je trochu víc provětrám

      Nhonzina - Profil | Pá 9.1.2015 21:56:46

      bobrman >> ale taková zrzečka na rybách hmmmm

        Nhonzina - Profil | Pá 9.1.2015 21:44:22

        bobrman >> ajajaj ty chlípníku

          NLukas H - Profil | Pá 9.1.2015 20:55:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Shimano ultegra xsa 12000

            NBušák - Profil | Pá 9.1.2015 20:48:26

            bobrman >> Rexík atd,tím jsem si taky prošel jako vlastně každej v tý době

              Nhonzina - Profil | Pá 9.1.2015 20:48:20

              bobrman >> tak teď si mě ukrutně rozesmál to už se dlouho nikomu nepovedlo

                Nhonzina - Profil | Pá 9.1.2015 20:44:29

                bobrman >> no to néé Pájiku To už jsi honil pipky cóó

                  Nhonzina - Profil | Pá 9.1.2015 20:42:51

                  bobrman >> nehrál jsi si na písku??dyt jsi mladý jura néé😊

                    NBušák - Profil | Pá 9.1.2015 20:38:13

                    bobrman >> to máš pravdu,byl to celkem ranec

                      NČík - Profil | Pá 9.1.2015 20:32:12

                      O vánocích se ze mně stal taky shimanista.Tak jsem zvědavej jak budou sloužit.

                        NMajo86 - Profil | Pá 9.1.2015 20:27:32

                        Stella 4000FD na predaj cena 8000KČ

                          NBušák - Profil | Pá 9.1.2015 20:22:57

                          bobrman >> aha,stál mi jeden 5000 pamatuju to přesně,kupoval jsem to na Maninách

                            NBušák - Profil | Pá 9.1.2015 20:05:22

                            bobrman >> já bych řekl že je to bakelit,ale fakt nevím

                              NTravex - Profil | Pá 9.1.2015 19:56:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Super GTM-RB 2500, pořízen na letošní plavačkové vycházky...

                                NTravex - Profil | Pá 9.1.2015 19:47:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Baitrunner D. Ještě jsem na něj moc nechytal, neměl jsem na ně využití. Letos je provětrám na řekách v těžších podmínkách. Mají dostatek síly, je to z nich cítit. Akorát bych potřeboval ještě sehnat jednu náhradní cívku. Mám jenom jednu náhradní.

                                  NPeter94 - Profil | Pá 9.1.2015 19:26:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Este jedna s Twin Power na prute shimo

                                    NObrtlik - Profil | Pá 9.1.2015 19:24:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Moji milačci xta-lc.

                                      Nhonzina - Profil | Pá 9.1.2015 19:17:57

                                      Tak jsem taky hodím mé staré ultegry xta

                                        Nmilin - Profil | Pá 9.1.2015 19:13:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A tady moje Shimano Power Aero GT6000 :-)