Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

NErva - Profil | Ne 21.8.2016 16:24:33

Peter94 - Šustí protože jsou bez vazelíny , nebo z minimem vazelíny ....

    NPeter94 - Profil | Ne 21.8.2016 15:04:43

    Luger46 >> vsimol som si to.namotal som novy vlasec a asi sedem krat som si len tak nahodil a par krat mi vlasec padol pod cievku a musel som ju dat dole.na inych navi sa mi to tolko krat nestane za celu sezonu.proste musi byt stale nasponovany.uvidime co cas ukaze.zatial co som si vsimol, tak dost sustia a tie diely niesu bohvie ako nastriekane a diel co drzi rolnicku ,tak je tam dost velky otrep,co ine navi ovela lacnejsie nemaju,jedine som si to este vsimol na stelle FI a nechapem ,ako na vlajkovych lodiach nieco take vobec pustia von.su to sice len kozmeticke chyby,ale najlacnejsie navi od schima su lepsie nastriekane diely a bez otrepov,tak nechapem ,ako si to mohli dovolit pri vlajkovej lodi.

      NLuger46 - Profil | Ne 21.8.2016 13:13:34

      Peter94 >> jediný v uvozovkách nedostatek na nich je ze nemají kroužek proti zapadavani vlasce. Ty kartáčky jsou k hov. .Ani je tam nelep. Jinak to jsou bezkonkurenční motadla.

        NPeter94 - Profil | Ne 21.8.2016 12:07:06

        Shimano Aero Technium Mgs 10000XSB
        Kupil som pre ich malu hmotnost ,na nahadzovanie olov ,do 100g

          Nking76 - Profil | So 20.8.2016 17:23:29

          Fild@ >> A udělal si dobře,ty navi ti vydrží pokud s něma budeš dobře zacházet,tak at ti slouží.

            Nspondik - Profil | Pá 19.8.2016 20:49:15

            mám problém s aernosem 2500FB po roce používání plavačka a vláčka jsou slyšet ložiska při zátěži (střední vláčka) a nedovírá se mi překlapěč. docela zklamání po roce užívání.

              NFild@ - Profil | Pá 19.8.2016 20:23:55

              Já jsem letos po dlouhém rozhodování pořídil toto :-)

                NS&F - pescador - Profil | Pá 19.8.2016 20:13:59

                Dneska jsem jim namotal novou šňůru a vlasec

                  Nmurphyy - Profil | Čt 4.8.2016 4:38:46

                  sustain 4000fg, aernos 120 lc

                    Nmurphyy - Profil | Čt 4.8.2016 4:35:41

                    bblc ci4 medium

                      NMíraP - Profil | St 3.8.2016 9:53:48

                      Shimano BB XTR-A CI4

                        NPeter94 - Profil | St 3.8.2016 9:03:12

                        čabi >> bohuzial nemaju.keby mali,uz ich mam.ten spatny chod ma vobec netrapi ;ze to nema.co mam stellu 2500FI ta klipko ma ,ale tiez nema spatny chod a na kaprovom prute to vypada divne ,taky maly a strasne lahky navijacik.ta stella 5000 by bola idealna keby to malo klipko.kupil som ultegru ci4 xsa 5500

                          Nčabi - Profil | St 3.8.2016 6:44:33

                          Peter94 >> nemají klip? škoda, ten na feederu potřebuji. Zpětný chod bych oželel ale bez klipu jsou k ničemu...to je fakt jen na vláčku....

                            NPeter94 - Profil | St 3.8.2016 5:56:25

                            čabi >> to su kamaratove.chcel som si teraz kupit vo velkosti 5000 na fs s-range 2,25lb ,ale nemaju ani klipko na vlasec a ani spatny chod a vo vacsich velkostiach su strasne tazke.skoda inak by som ich uz mal vo velkosti 5000 a 14000.

                              Nmurphyy - Profil | St 3.8.2016 2:30:34

                              aero technium xt

                                Nmurphyy - Profil | St 3.8.2016 2:26:35

                                marry.24 >> ved to je model, dalsi az o par rokov :)

                                  Nmarry.24 - Profil | Út 2.8.2016 22:35:43

                                  Peter94 >> hezké, taky jsem je chtěl pořizovat, ale počkám na nový model.

                                    Nčabi - Profil | Út 2.8.2016 20:54:24

                                    Peter94 >> ve velikosti 4000 na feeder nemáš? :-D

                                      NPeter94 - Profil | Út 2.8.2016 18:54:17

                                      Shimano Stella SW-B 20000

                                        NPeter94 - Profil | Út 2.8.2016 18:52:33

                                        Shimano Stella SW-B 30000