Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

NBambi.SpP - Profil | So 27.8.2016 17:34:07

bady-87 >> Jiný podložky do cívky udělej

    Nbady-87 - Profil | So 27.8.2016 16:24:56

    Borci nevíte někdo jestli existují na S Ultegry 14000 xsc nějaký rychlejší matice?? Měl jsem předtím Daiwa s QD brzdou a ty shíma jí mají fakt pomalou. Dikec za odpovědi.

      Nfeederjaro - Profil | Út 23.8.2016 19:58:29

      A mám aj 3ks tieto a tie sú hlučnejšie,to musím uznať

        Nfeederjaro - Profil | Út 23.8.2016 19:57:14

        Ja mám 4ks tieto plastové a na nich mi teda nič nešustí :-)

          Nmurphyy - Profil | Út 23.8.2016 8:40:01

          Peter94 >> ano ano, je to diel 14973 Handle Shaft (right) (accessory) s opacnym zavitom na pravu stranu klucky. na lavu klucku je oska 14956.
          na navi kde to netreba robit su na oske zavity 2
          http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/shimano/se​fh/documents/exploded_views/12ARTCMGS10000XSB_v1_m5​6577569830902481.pdf

            NCT Timata - Profil | Út 23.8.2016 8:10:25

            Peter94 >> neni to na klucku?

              NPeter94 - Profil | Út 23.8.2016 4:32:17

              čabi >> jj mas pravdu,je to ako pises 👍

                Nčabi - Profil | Út 23.8.2016 0:03:39

                Peter94 >> není to šroubování na kličku, kdyby jsi ji chtěl dát na druhou stranu? Mám Aspire FA a ty to tak mají, že se nedá zašroubovat klička na obě strany, pouze na jednu. Pokud chceš dát na druhou stranu, tak musíš vymněnit to "šroubení", nebo jak to nazvat....

                  NLuger46 - Profil | Ne 21.8.2016 18:58:37

                  Zase se tu řeší cipoviny:) všechny navyjaky susti. Je to stroj proboha. Tohle sem taky dřív řešil a dnes se tomu už smeji:) pac bych nemohl být nikdy spokojený:))

                    NDušan_hp - Profil | Ne 21.8.2016 18:44:01

                    jakou používáte vazelínu? Zvládnu jí "přidat" sám, nebo musím do servisu? Jedna Ultergra mi také šustí.

                      NPeter94 - Profil | Ne 21.8.2016 17:57:08

                      Ja som mal na predajni na vyber z viacerych kusov ,ale vsetky sustali.teraz mam po ruke pa xta,ultegry xsa ci4 a nove technia xt a vsetky vydavaju zvuky ,ale technia mgs su z nich najhlucnejsie.som si vsimol,ze ten otrep maju aj technia xt zajtra to odfotim,mam mobil na nabke.
                      A este by ma zaujimalo,naco sluzi ta kovova tycka ,co je v baleni?

                        NPepa z depa - Profil | Ne 21.8.2016 17:54:00

                        Erva >> jo u něj byly už několikrát a pokaždý to je stejný. s jeho prací sem pokaždý spokojenej ale ten jeden rolák prostě šustí a to dost výrazně.

                          NErva - Profil | Ne 21.8.2016 17:37:30

                          Pepa z depa - Pan Kancler ne ?? Tak mu jej pošli zpět .

                            NPepa z depa - Profil | Ne 21.8.2016 17:29:07

                            Erva >> jenže tenhle šustí víc než jiný. a je to divný před sezonou byly všechny v brně u kancleře na servisu.

                              NErva - Profil | Ne 21.8.2016 17:08:12

                              Luger46 - Kua šak je ani tak dlouho nemáš ... , já do nich kouknul hned jak se mě to nezdálo , tedy snad ani ne po 1/2 roce a než je posílat na reklamačku a čekat 30 dnů , tak jsem je máznul , stejně si kolovrátky servisuju ...

                                NLuger46 - Profil | Ne 21.8.2016 17:07:07

                                Peter94 >> jinak já na těch svých žádný otrepy nebo špatně nastrikany díl nepozoruji. Prave ro zpracovani je nej co sem mel a to sem mel snad vsechny shima. Ten vlasec me u chytacky nepadá. Jen když třeba navazuji a je to na volno. Ale myslím si ze budeš spokojený. Neznám lepší navy. Ten chod a lehkost jakou navyji je luxusní.

                                  NLuger46 - Profil | Ne 21.8.2016 17:03:15

                                  Erva >> jo já je nechal taky po skoro dvou sezonach promazat a jedou ještě líp jak novy:)

                                    NErva - Profil | Ne 21.8.2016 16:53:39

                                    Pepa z depa - Ono je to těžko , on jako bezhlučný naviják není , ale chce se to kouknout do vnitř , případně komlet vyčistit a znovu promazat , já ty mgs technia mám a taky byly krapet hlučnější , po otevření jsem se doslova zděsil , že jsou na suchu , tedy jen trocha vazeliny po stranách planeťáku a jinak sucho , teď jedou jak mají .

                                      NPepa z depa - Profil | Ne 21.8.2016 16:39:40

                                      Erva >> mě jedno starší aerko taky šustí. nevíš co by s tím mohlo bejt?

                                        NErva - Profil | Ne 21.8.2016 16:31:13

                                        Luger46 - Mě ty kartáče tedy pomáhají , ne že by mě vlasec pod cívku nepadnul ,ale minimálně .