Fan club navijáků Shimano

Posilejte fota svých navijáků, diskutujte co je dobré a co špatné
Autor diskuse: honzina - Profil , 8.1.2015 všeobecné - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kmonda 93 Profil

Nbady-87 - Profil | St 27.7.2016 14:18:17

Letos jsem přesedlal na Shimano a jiné navi už nikdy nechci 😄👍 Ultegra 14000 xsc

    Nčabi - Profil | Út 26.7.2016 20:11:02

    Peter94 >> jj, jsou lehké, používám je i na feederu, ale dalekou vyvážku taky zvládnou. A lítá to z nich moc pěkně.

      NPeter94 - Profil | Út 26.7.2016 19:05:25

      čabi >> mam par prutov 2,25lb a chcel som na ne nieco mensie a lahsie.dlho som ich zhanal a nakoniec sa mi to podarilo.ani som nevedel ,ze sa predavali aj s nahradnou cievkou,co ma milo prekvapilo :)

        Nčabi - Profil | Út 26.7.2016 18:46:22

        Peter94 >> mám je také, jsou super

          NPeter94 - Profil | Út 26.7.2016 18:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes dorazili, cisto nove Shimano Ultegra CI4 XSA 5500

            NPeter94 - Profil | Ne 17.7.2016 20:46:04

            murphyy >> tolko navi sa vyuzit neda.pouzivam PA Spin Power a Stellu par krat na plavak.inak su skoro vsetky cisto nove,pripadne par krat pri vode.

              Nkritik - Profil | Ne 17.7.2016 16:31:30

              Peter94 >> Tak jsem si myslel, že jsem zralej na Chocholouška, ale když jsem se podíval na tvoje foto, jsem v klidu :)
              Teda co se týká kaprovejch motadel, celkově bych tě asi trumfnul :))

                Nmurphyy - Profil | Ne 17.7.2016 16:07:46

                Peter94 >> super, btw: chytas aj s nimi? :DD
                podla mna to mas kaprove navi minimalne na 3 generacie :D

                  NPeter94 - Profil | Čt 14.7.2016 5:44:25

                  Luger46 >> zistil :) ale dvoch som sa uz zbavil

                    NLuger46 - Profil | St 13.7.2016 22:13:05

                    Peter94 >> ty ses taky pacient:)))

                      NPeter94 - Profil | Út 12.7.2016 19:32:35

                      Japonci

                        Nkendy.dom - Profil | Ne 29.5.2016 18:21:40

                        pridam take ultegra xtb a xtc

                          NMr.Doctor - Profil | Čt 12.5.2016 15:17:41

                          Ještě poctivé Shimano.... :-))

                            Nmurphyy - Profil | Ne 8.5.2016 21:38:56

                            minonatural >> urcite ano, na feeder som pouzival shimano baitrunner 6000 GTE-B a potom super baitrunner 6000 XTR-RA a ziadny problem, prijemne chytanie.
                            je sice pravda, ze su to tazsie navi nad 500-600g, ale ak to mas od heavy plus a neprehadzujes kazde 3 minuty, plus lovis na vacsie vzdialenosti napr. tak je to ok.

                            hlavne ak spominas rieky dunaj, morava, kde je predpoklad ze budes pouzivat aj tazsie zataze, a tam ti silnejsi vacsi navijak len pomoze, za mna ok. osobne teraz ak by som si mal vybrat baitrunner na feeder siel by som do noveho media LC CI4+

                              Npaia - Profil | Ne 8.5.2016 21:02:53

                              minonatural >> já používám Thunnusy na heavy feedrech pořád a nemám s tím žádný problém...

                                Nhonzina - Profil | Ne 8.5.2016 20:15:01

                                A v mrazu

                                  Nhonzina - Profil | Ne 8.5.2016 20:10:24

                                  Ultegra v rose

                                    NMaxwell - Profil | Út 3.5.2016 13:21:18

                                    nový návin na odhoz...

                                      NBambi.SpP - Profil | Út 3.5.2016 11:23:44

                                      Peter94 >> Vyměň to hned než jse ti vydře planeťák o to pouzdro

                                        NLuger46 - Profil | Út 3.5.2016 9:17:16

                                        Peter94 >> tak to prober s Kubou-Lajnátorem, aspon ti to zkontroluje a případně seřídí.