- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano - novinky, diskuze, rady a tipy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NVrbis1 - Profil | So 24.1.2015 11:55:03
NGoce - Profil | So 24.1.2015 11:12:21
http://www.mrk.cz/recenze/elektronika/shimano_sport_camera_cm_1000/
Nkaprus - Profil | Čt 15.1.2015 7:33:46
NKoubas - Profil | Čt 15.1.2015 6:09:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NGregor - Profil | Čt 15.1.2015 1:15:51
A jsem docela rád, že jsem se takhle rozhoupal a vyřešil všechno najednou. Díky krásnému oslabení koruny - což mně osobně teda vyhovuje - jsem právě přišel na to, že web kde objednávám navýšil ceny, cca 4 - 5%. Což znamená že i distribuce novinek vyjde letos maličko dráž.
Nu.x.a. - Profil | Čt 15.1.2015 1:08:26
NGregor - Profil | Čt 15.1.2015 0:58:58
Joo a ještě Rapalista, ale balík nějak ještě nedorazil :/
NGregor - Profil | Čt 15.1.2015 0:30:25
NGregor - Profil | St 14.1.2015 15:58:03
NGoce - Profil | Út 13.1.2015 15:29:43
NGregor - Profil | Ne 11.1.2015 10:00:49
NČík - Profil | Ne 11.1.2015 9:33:57
Nshzp - Profil | Ne 11.1.2015 9:30:51
NGregor - Profil | Ne 11.1.2015 9:06:13
NGoce - Profil | Ne 11.1.2015 0:13:06
NGregor - Profil | So 10.1.2015 23:57:11
NGoce - Profil | So 10.1.2015 22:37:42
NTravex - Profil | So 10.1.2015 22:12:31
NGoce - Profil | So 10.1.2015 22:06:34
NGregor - Profil | So 10.1.2015 21:07:08
NGoce - Profil | So 10.1.2015 20:26:53
NGoce - Profil | So 3.1.2015 13:49:19
NMartenBear - Profil | So 3.1.2015 13:29:12
NKamil68 - Profil | So 3.1.2015 13:06:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBečetka - Profil | So 3.1.2015 12:46:11
NGregor - Profil | So 3.1.2015 12:24:01
Myslim si, že si takhke Shimano odhání zákazníky (a přitom třebas pruty Vengence jsou na svou cenu taky docela povedené).
NBečetka - Profil | So 3.1.2015 12:11:52
Npurkarak - Profil | Pá 2.1.2015 21:01:23
NGregor - Profil | Pá 2.1.2015 20:53:46
Na druhou stranu, nehorázná bolest Shimana jsou hrozné ceny feederových špiček, já zatim zlomil tři, dá se říct, mojí blbostí.
NGoce - Profil | Pá 2.1.2015 20:29:03
Npurkarak - Profil | Pá 2.1.2015 20:24:04
NGregor - Profil | Pá 2.1.2015 20:02:45
Feeder mě chytil tak, že jsem hned asi rok na to koupil Antarese, a tenhle prut bych nevyměnil za nic na světě. Blank je o poznání slabší než u Hyperloopa, stejně ale vydrží neskutečný věci. Letos jsem se ujistil, že je skoro nezničitelnej. Na řece, na jednom místě, kde jsou v zátočině popadaný větve a pozůstatek stromu, je kousek od tohohle místa hrana dělící mělčinu cca 1,2 metry od hluobky. A zrovna a téhle hraně jsem trefil hejno kaprů, zkrátka byl jsem na dobrym místě ve správnej čas. Musel jsem sice přehosit kmen na 0,18 a návazce na 0,16, házel jsem ale cca 2 až 3 metry od těhle vázek. Při záběru rychlý zásek a pak držet rybu na tvrdo bez brzdy, než se otočí (jednoduše jsem chytil prut i s vlascem nad navijákem). Přišel jsem pouze o dvě ryby, prut ohnutej na doraz ale ryba se vždy otočil a pak už klasika (zajimavý je, že se před polednem začly oběvovat mrácky na obloze a začalo foukat, a záběry jako když vypneš).
Ale proč to píšu, jakpak poznáte, že prut přetěžujete?? Tyhle pruty vydrží opravdu hodně, a ode mě dostávají taky dost zabrat, pořád ale nemam jedinej problém, žádný lupání v blanku, očka v pořádku. Proto Shimano můžu jen doporučit.
Nfreddys - Profil | Pá 2.1.2015 16:22:39
V porovnání (by oko stejná udávaná gramáž jako catana třeba s milo premiership, sema amnesia medium, ale pocitově i shimano beastmaster...chytal sem i na shimano speedemaster, trabucco sygnum, nějakej colmic (půjčený od kamaráda)...ale je pravda, že některý ty pruty bych bral spíš jako skoro m/h, třeba ta amnéska je hodně podhodnocená.
Jinak v porovnání s Imperiem (taky sem zkoušel) a antraxem (ten sem nikdy ani neviděl) musíš brát v potaz o hodně nižší cenu.
NGoce - Profil | Pá 2.1.2015 15:43:29
NJoe Smoker - Profil | Pá 2.1.2015 14:08:35
NZ5 - Profil | Pá 2.1.2015 13:52:40
NBečetka - Profil | Pá 2.1.2015 13:50:10
NZ5 - Profil | Pá 2.1.2015 13:44:43
NZ5 - Profil | Pá 2.1.2015 13:28:56
Nfreddys - Profil | Pá 2.1.2015 12:56:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJoe Smoker - Profil | Pá 2.1.2015 11:23:41
NMartenBear - Profil | Pá 2.1.2015 11:15:45
NJoe Smoker - Profil | Pá 2.1.2015 11:13:02
Moje dostávají šíleně zabrat,jako žádný pruty před nima. Při náhozech se do nich opírám (i v light modu ;-) ),a pokud je nutný tak i zdolávám v humpol stylu. Žádnej problém jsem nezaregistroval,žádný vrzání blanku při zátěži,žádný podezřelý výstupky na parabole. Opravdu nic co by mohlo nasvědčovat tomu že mi rupne. Multi mám rok,medium od léta. Nebojím se o ně. O tomhle problému slyším poprvé,a zaráží mě přístup shimana k reklamaci očividně vadného prutu... :-/.
NxDanielS - Profil | Pá 2.1.2015 11:10:08
NMartenBear - Profil | Pá 2.1.2015 10:56:28
NMartenBear - Profil | Pá 2.1.2015 10:12:40
NMartenBear - Profil | Pá 2.1.2015 9:57:54
Mám o Shimanu dobré mínění, takže mi ani nenapadlo vybírat jinou značku, proto jsem s Catanou mírně překvapen :-)
NGoce - Profil | Pá 2.1.2015 9:51:26
Přítelkyni bych Ti mohl doporučit ten BeastMaster, mám dva a moje přítelkyně si je může taky vynachválit, řekl jsem jí, že jí koupím mivardi :D , tak mě poslala někam, že chce tyhle :D. Možná i light bych jí koupil, ať si zařádí. Mám ty pruty myslím tak max 2 - 3 roky, a jeden rok z toho jsem chytal skoro denně v létě a jaro, podzim každý týden, další léta nebylo tolik času, ale taky dostávali zabrat. Medium mi přes 500 ryb už vytáhl. Z toho tak min 200 kaprů. Dělal jsem maturitní práci na téma rybářství v ČR, tak jsem si zapisoval každou rybu, včetně plotic, cejnů atd. A ani jedna zlomená špička! Pořád někde čtu, jak lámou lidi špičky, já musím zaklepat.... A většinou tam dávám tu L nebo M, tu tvrdší jsem používal jen na řece.
NMartenBear - Profil | Pá 2.1.2015 9:34:33
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59881
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NServis navijáků Shimano68
NRybářsko-houbařské jádro .-)45012
NORLÍK - volná diskuse240486
NSpolek pozůstalých GFC110396
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NKlub fanoušků Trabucco27531
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Kde to žije - všechna témata
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26NRybáři a vinařství 927
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...


























