- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Monitoring na Mrku?
Je monitoring na MRKu nebezpečný? Už se vám vymstilo,zde napsat kde,co a na co jste rybu chytili?
Autor diskuse: u.x.a. - Profil , 21.11.2014 všeobecné - ostatní
Na Mrku jsem proto....
A) abych šmíroval(monitoroval)18%
B) protože je tu skvělá parta lidí a rád si tu popovídám25%
C) líbí se mi jak se tu lidi nemají rádi a často se hádají37%
D) vedu si tu jen bazar7%
E) dávám rady a propaluju tajná místa a nástrahy13%
Od 22.11.2014 hlasovalo 102 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nretrívr - Profil | Pá 21.11.2014 20:40:13
Káceč >> Nevím, možná, že mne vystrašil ten první obrázek a už mi otrnulo.
Nunudle - Profil | Pá 21.11.2014 20:39:05
Jak jsou někde nahatý baby, tak je hned po monitoringu:-))
Nknik-licht - Profil | Pá 21.11.2014 20:38:31
Káceč >> Lesy české republiky. Nemají na montérky. ... ale Manažeři berou velké prachy:)
NKáceč - Profil | Pá 21.11.2014 20:36:06
otoš >> pokud bobr nemá chrup, les to přežije. O reklamě nic nevím.
Nkubas. - Profil | Pá 21.11.2014 20:34:12
otoš >> Myslíš, že měla paní kastelánka Holásková na mysli tuto fotku, když řekla :"Zabij bobra, zachráníš strom"?
Notoš - Profil | Pá 21.11.2014 20:33:53
Káceč >> ....není to náhodou ta reklama ,, OBI na Šumavě"...?
Notoš - Profil | Pá 21.11.2014 20:32:28
Káceč >> ... musím říct : hodně bobrů vidím...a to je konec toho lesu...
Nkubas. - Profil | Pá 21.11.2014 20:28:47
otoš >> Tak kapř je cennější ryba jak Cčko, to se hold musí podřídit, to dá rozum. No ňi :-)?
Notoš - Profil | Pá 21.11.2014 20:26:29
kubas. >> ...céčka by tam dorostli i 90+, ale ti kapři jim všechno sežerou a tak zůstávají na těch menších mírách (50 čísel - )....
Nretrívr - Profil | Pá 21.11.2014 20:24:30
Káceč >> Vzhledem k věku by mi mohlo jít za určitých, jistých okolností i o život. Snad si ani nebudu dělat představu.
NJoe Smoker - Profil | Pá 21.11.2014 20:23:22
Rashid 28.93 >> Vždyť ti to nezakazuju... :-D
za sebe,taky jsem na mrku často,a ze stejných důvodů jako ty.
za sebe,taky jsem na mrku často,a ze stejných důvodů jako ty.
NKáceč - Profil | Pá 21.11.2014 20:23:02
retrívr >> a to si viděl jen fotku. Teď si představ to případný zaskočení v reálu :-)
NRashid 28.93 - Profil | Pá 21.11.2014 20:16:43
Joe Smoker >> no a co je na tom divného? Ano, již několikrát jsem při vláčení, chycenou rybu oním chytrým telefonem nafotil a rovnou ji poslal sem na mrk, ještě u vody. V dobách, kdy jsem ještě kaprařil, jsem chytrý telefon ještě nevlastnil, tedy jsem byl odkázaný na cestu domů a pouštění noťasu. O pokecu na mrku, při čekání na záběr jsem si mohl nechat jenom zdát....
Bez ohledu na to, jak to vypadá, nikdy nemůžeš vedět kde kdy odkud ostatní diskutéři zrovna píší své přízpěvky.....
Bez ohledu na to, co si ty (a jiní) o mrkaření u vody myslíš, z dovolením si dovolím špitnout, každý z nás jsme svobodní a za sebe zodpovědní lidé a dovol nám prosím si pokecat na mrku, kdekoliv a kdykoliv chceme, dík :-)
Edit: za sebe, mrkařím hodně často, cestou ve vlaku do práce, z práce, v práci, při čekání na klienty, prostě všude. Proč nedělám něco jiného? Ačkoliv bych mohl, prostě se mi to přejedlo, čtení knih i televize apod. :-)
Bez ohledu na to, jak to vypadá, nikdy nemůžeš vedět kde kdy odkud ostatní diskutéři zrovna píší své přízpěvky.....
Bez ohledu na to, co si ty (a jiní) o mrkaření u vody myslíš, z dovolením si dovolím špitnout, každý z nás jsme svobodní a za sebe zodpovědní lidé a dovol nám prosím si pokecat na mrku, kdekoliv a kdykoliv chceme, dík :-)
Edit: za sebe, mrkařím hodně často, cestou ve vlaku do práce, z práce, v práci, při čekání na klienty, prostě všude. Proč nedělám něco jiného? Ačkoliv bych mohl, prostě se mi to přejedlo, čtení knih i televize apod. :-)
Nkubas. - Profil | Pá 21.11.2014 20:16:07
otoš >> Jj, tam só doslova na patra... Minule jsem tam vyloupl i 80tku.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NRybářský retro bazar.16777
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
N🔥 Grill a grilování 🔥585
NUdírny a uzení51139
NDokumenty z přírody kolem vody624
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













