Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Čík - Profil | Ne 21.6.2026 17:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nebyl špatnej😋😉

    Čík - Profil | Út 6.8.2019 19:03:28

    Calex >>To fakt nevím, zkusil bych v nastavení fotoaparátu režimy nebo něco podobného...

      Calex - Profil | Út 6.8.2019 18:57:00

      Čík >> Jak se to dělá? Mám ho v tejdnu novej....

        Čík - Profil | Út 6.8.2019 18:56:11

        Calex >> Takový pěkný fotky by to byly, kdyby si na tom telefonu vypnul to označení:-)))

          Calex - Profil | Út 6.8.2019 18:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          S...... Ještě tak 1-2 hoďky...

            Calex - Profil | Út 6.8.2019 18:02:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kapr....

              Calex - Profil | Út 6.8.2019 15:00:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ....

                Buffalo1969 - Profil | Pá 26.7.2019 21:22:58

                Darďas >> ba přímo oligarcha..:-)))

                  Darďas - Profil | Pá 26.7.2019 21:12:39

                  Buffalo1969 >> Takže jsi magnát?:-))

                    Buffalo1969 - Profil | Pá 26.7.2019 21:11:50

                    Darďas >> poslední výplatu jsem dostal 10. září 1994..........:-DDD

                      Darďas - Profil | Pá 26.7.2019 21:00:54

                      Buffalo1969 >> Tak máš alespoň velké výplaty.:-))

                        Buffalo1969 - Profil | Pá 26.7.2019 19:53:30

                        Zdarec borcovníci...
                        Omlouvam se za absenci, ale fakt to v práci nedávám
                        🍺🍺🍺

                          Calex - Profil | Čt 25.7.2019 20:41:19

                          Rybar.Honza >> Zdarec, tak zrovna na tomhle se toho nedá moc pokazit. :-) Takže sežránou s poděkováním.

                            Calex - Profil | Čt 25.7.2019 20:38:16

                            MiPo >> Jo bylinkář, taky zaváří , jo ?

                              MiPo - Profil | Čt 25.7.2019 18:46:33

                              Calex >> Lasskoun

                                Calex - Profil | Čt 25.7.2019 18:26:14

                                MiPo >> Kdo je Kotva?

                                  dada11 - Profil | Čt 25.7.2019 18:18:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Buffalo1969 - >> Jedl sem úhoře na grilu. Lepší jsem neměl. A to jsem vždy preferoval uzené.

                                    MiPo - Profil | Čt 25.7.2019 17:31:46

                                    Calex >> hele že ty jsi ve spojení s Kotvou, ten už také chystá vše na konec světa

                                      Radunak - Profil | Čt 25.7.2019 16:42:18

                                      Calex >> panebože 😂😂😂😂

                                        Calex - Profil | Čt 25.7.2019 16:32:45

                                        Radunak >> Jojo, bude válka, dělám zásoby... Ještě potřebuju koupit el. centrálu na zavařovací hrnec až bude ten blackout......A další regály do protiatomovýho krytu.😀😀

                                          Radunak - Profil | Čt 25.7.2019 16:29:18

                                          Calex >> Libore. Ty máš buď vlastní stát,nebo máš byt jen na zavařeniny :-))))

                                            Červené karty: Filla, u x a