Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb

Veškerá jídla z ryb uvařená v na koleně přírodě i v kuchyni.
Pokud to půjde, přidejte i recept.
Autor diskuse: Buffalo1969 - Profil , 10.11.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Lauri Profil + Jika Profil + Calex Profil + Čík Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 8:24:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jeden přerostlej z tůně na mouchu .. vykoupán v másle, vyplněn libečkem.. 😋

    Nrybobuch - Profil | Ne 8.4.2018 5:56:48

    Sashimi knife - používáte ho někdo? Jak se vám s takto jednostranně nabroušeným nožem pracuje?

      NJika - Profil | Út 20.3.2018 7:33:21

      Čík >>
      Ja, podle našich poctivých českých norem. :-))) Plný talíř. S plným talířem a plnou sklenicí je na světě líp. :-)))

        NJika - Profil | Út 20.3.2018 7:31:27

        Buffalo1969 >>
        Brrr, v takové zimě. Nezávidím. Ještě, že dělám v dílně, v teple.

          NBuffalo1969 - Profil | Po 19.3.2018 14:33:40

          Čík >> rekonstrukce odvětrávacího potrubí. Uz tam kéruju celej metr mráz nemraz.😂😂😂

            NČík - Profil | Po 19.3.2018 14:04:49

            Buffalo1969 >> Tvl, co dělá instalatér na střeše???

              NČík - Profil | Po 19.3.2018 14:04:10

              Jika >> Pochopitelně, že dle norem EU, to abychom se nepřežírali:-)))
              Po vyfocení jsem porci zatuploval:-)))

                NČík - Profil | Po 19.3.2018 14:02:42

                Buffalo1969 >> Kdo si hraje, nezlobí:-)))

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 19.3.2018 13:47:15

                  Jika >> no skoro máš pravdu......v teple na střeše.😂😂😂😂

                    NJika - Profil | Po 19.3.2018 12:43:08

                    Buffalo1969 >>
                    Podle norem EU? Pěkně tvarované, ve skupině po třech. :-))))
                    Tak je to správné, tak to má být.
                    Čík, nic ve zlém, žertujeme. :-)))) Co se dá jiného dělat......jarní počasí s teplotami kdo ví kolik pod nulou.... jedině sedět v teple......a kecat.

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 19.3.2018 7:25:35

                      Čík >> Ale pěkně jsi nasypal ty bramborový bolelízy kolem filátek...:-))))

                        NČík - Profil | Ne 11.3.2018 12:37:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem poobědval a jdu na ryby. Dnes jsem zpracoval jednoho dirkoně úplně celého.
                        Rybí vývar s celestýnskými nudlemi a a pstruží filátka po mlynářsku.

                          NBuffalo1969 - Profil | Út 27.2.2018 11:33:59

                          tuzemak >> a to je dobře. Takovy lidi mam rád.😎

                            Ntuzemak - Profil | Po 26.2.2018 18:33:07

                            Buffalo1969 >> to sem cely já Fáclaf.😜😜😜😜

                              NBuffalo1969 - Profil | Po 26.2.2018 10:57:29

                              tuzemak >> u nas voda na umejvani talířku teče a fotky s taliřkama davam taky. Ale u tebe jsem nevidel nikdy žádnej talíř. Vy tam asi papunkate s prasatkama z korétka, zejo. 😂😂😂😂
                              Nazdar Hans, kua ty aby ses neozval......😂😂😂😂

                                Ntuzemak - Profil | Ne 25.2.2018 13:02:19

                                Čík >> Fáclav neji z taléřka,jedině z hrnca nebo korétka.😃😃😃 zbytečně by špinil nádobi..

                                  NČík - Profil | Ne 25.2.2018 12:30:34

                                  Buffalo1969 >> Je třeba jít příkladem :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 25.2.2018 12:28:46

                                    Čík >> čuz...to byly emoce. Teď se to spáslo k obědu a ani jsem to nestilnul vyfotit. Ale tuším, že tam ještě jedna porce zbyla, tak jak si to dám k večeři, tak to sem hodím...:-)
                                    Jinak díkec za kritiku......jen tak je to správné, tak to má být....:-D
                                    https://www.youtube.com/watch?v=-x2RooAC5bs

                                      NČík - Profil | Ne 25.2.2018 12:25:30

                                      Buffalo1969 >> Veno, také by houno stalo kdyby jsi to vycvaknul na talíři. Chce to trochu štábní kultury:-)

                                        NBuffalo1969 - Profil | So 24.2.2018 20:44:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        První letošní kaprová polívka z posledního loňskýho kapra. Je tam celej, ne jenom vývar. Byl to mlíčňák, tak jsem tam dal i poslední zbylý jikry.......kua to je bašta...-)

                                          NJika - Profil | Út 20.2.2018 15:12:31

                                          Čík >>
                                          Paráda.

                                            Červené karty: Filla, u x a