Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Nmaro - Profil | St 19.8.2015 17:09:29

Pepé - Vsetín >> Keby v tej oblasti okolo Úhornej, Smolníka a ďalej položili normálny asfalt, tak je to ako stvorené na silničku. Mám prejdenú trasu z Košíc na Úhornú a nazad, dokopy nejakých 110 km, tiež na mtb ... bolo to fajn ... :-)

    NGigi1893 - Profil | St 19.8.2015 10:38:42

    Rici >> a v těch vedrech kolem 35 stupnů by si jezdil ??

      NRici - Profil | St 19.8.2015 10:31:36

      maro >> Já mám teď inteligentně dovolenou když prší a těšil jsem jak budu jezdit po Brdech. No snad zítra už chcat nebude.

        NPepé - Vsetín - Profil | St 19.8.2015 9:41:11

        maro >> byl jsem teď v Úhornéj, ale bez kola, navíc, já nemám MTB_čko, jenom silničku... Ale je fakt, že tam je prostě nádherně!

          Nmaro - Profil | St 19.8.2015 0:38:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ak by ste sa dostali niekedy do okolia dedinky Poráč (Východné Slovensko), nezabudnite si bicykle, je tam čo obehať a vidieť ... :-)

            Nmaro - Profil | St 19.8.2015 0:32:59

            Pepé - Vsetín >> Dlho som tu nebol ... išiel ozaj fantasticky, snáď o rok bude aj etapa ... :-)

              NRici - Profil | Po 27.7.2015 10:36:59

              Benda 24,72 >> viděl, ale akorát přijel a dělal si oběd tak jsem nechtěl otravovat.

                NBenda 24,72 - Profil | Po 27.7.2015 10:31:39

                Rici >> paráda. A co Kocábského démona, viděls?

                  NRici - Profil | Po 27.7.2015 10:19:09

                  Já si udělal výlet s paní kolem Kocáby. Moc hezká cesta. Mašinkou jsme odjeli do Malé Hraštice a pak už po vlastních kolech do Nového Knína a podél Kocáby do Štěchovic pak do Pikovic, podél Sázavy do Davle a Zahořanským údolím domů.
                  Moc hezký výlet. Škoda jen, že by pani nedala i cestu do Knína, ale i tak to bylo 58km

                    NZN - Profil | Pá 24.7.2015 14:02:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    je to tady na kolo skvélé. Je fakt, že na silničku. No, co už, i tak se mi to líbí :-)

                      NPepé - Vsetín - Profil | Út 21.7.2015 22:55:58

                      maro >> Peťa jede fantastickou Tour, kéž by mu to konečně vyšlo...!!!

                        NPepé - Vsetín - Profil | Út 21.7.2015 22:54:09

                        ZN >> ta "bílá" je aj tak nejlepší :-)

                          NZN - Profil | Út 21.7.2015 22:31:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ono se to nezdá,skoro rovina, ale minulý týden tady na TdF byly dvě vrchařský orémie. Fakt si človšk dává. Není to do kopce dlouho, ale stojky děsný.
                          Krásně tady je, krásně. A na kolo skvělé.

                            Nmaro - Profil | Po 13.7.2015 16:11:49

                            Rici >> Ešte som "nebxtné občerstvení" nemal ... nebolí z toho na druhý deň hlava? :-)))

                              NRici - Profil | Po 13.7.2015 12:43:51

                              Sobotní přejezd Brd ze Strašic přes Padrťské rybníky do Nepálu z Nepálu na Prahu (kopec) a potom domů. Hezkých pohodových 35km s manželkou a sousedkou. Samozřejmě nechybělo nebxtné občerstvení.

                                Nmaro - Profil | Ne 12.7.2015 23:42:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Včera trochu poobedňajšieho "emtébajkingu" po severnej časti Volovských vrchov, počasie ideálne po ochladení, len tie ovady pri stojkách ... :-) Prvé foto v strede pomedzi stromy vidno náznak Spišského hradu, druhé foto zas siluetu podvečerných Tatier (biedny mobil robil čo sa dalo), pri tom krmelci som sa dozvedel že Sagan si oblieka zelený dres ... :-)

                                  NMarcel - Profil | Čt 9.7.2015 19:42:57

                                  Rici >> jj, paráda :)

                                    NMarcel - Profil | Čt 9.7.2015 17:54:36

                                    To jsou pěkné zprávy :)

                                      NRici - Profil | Čt 9.7.2015 12:35:44

                                      Pondělní výlet s paní Z ohrobce přes Oleško, do Davle (pivko), Zahořanským údolím kolem potoka do Zahořan (pivko), do Libře (zavřeno), Psáry (zavřeno), Ohrobec (pivko). Cca 45km. Celkem fajn projížďka:-)