Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

pfly - Profil | Po 27.4.2015 22:33:17

maro >> Tak,tak..A když hlídáš špalky je to ok.Jen v mrazu to podle mě už musí být znát proti diskům.Ale zas tolik nalítáno nemám,tak z vlastní zkušenosti nevím.

    oskus - Profil | Po 27.4.2015 22:30:13

    pfly >> to jo ,ale oba dva .-))

      pfly - Profil | Po 27.4.2015 22:29:07

      ZN >> Asi tak nějak...Je to prostě pokrok.
      A pak ty kotoučky na tom kole prostě vypadají líp :))))

        ZN - Profil | Po 27.4.2015 22:21:49

        maro >>
        taky jsem měl Avalanche s véčkama. Ale dal jsem si tam ONZY. Brzdilo to dobře, ne že ne, krom toho, ty ONZY, to byl skvost skvostů. Ale doba je přece jen dál:-)

          maro - Profil | Po 27.4.2015 22:17:02

          pfly >> Na starom GT Avalanche som jazdil V-čka Avid SD5, boli výborné, aj so svojimi 100 kg+ som nemal problém ... :-)

            oskus - Profil | Po 27.4.2015 22:05:43

            maro >> ok až se potkáme :-)

              pfly - Profil | Po 27.4.2015 22:01:49

              oskus >> Jo.Vzadu na to nemám úchyt..A no problém.
              Respektive s véčkama jsem problém neměl nikdy.

                ZN - Profil | Po 27.4.2015 21:59:55

                maro >>
                jasan. Člověk z toho musí mít radost a je v podstatě jedno, na čem a s čím :-)

                  maro - Profil | Po 27.4.2015 21:54:33

                  oskus >> Mám u teba pivo ... za osvetu ... :-)))

                    oskus - Profil | Po 27.4.2015 21:51:53

                    maro >> no jo no to jsem nevěděl asi proto že lacnějše kusky jsem nekupoval .-)

                      maro - Profil | Po 27.4.2015 21:41:44

                      ZN >> Vieš, mne by to tiež nestačilo, ale niekomu to vyhovuje ... záleží čo a ako človek jazdí ...

                        maro - Profil | Po 27.4.2015 21:40:29

                        oskus >> Lacnejšie kúsky sa takto dávali bežne na trh ...

                          ZN - Profil | Po 27.4.2015 21:40:00

                          maro >>
                          jako... já si myslím, že je dost velký rozdíl ve funkčnostimezi kotoučem a véčkem. Ale, nechci nikomu nic vyvracet :-)

                            oskus - Profil | Po 27.4.2015 21:29:55

                            maro >> asi v ničem jen jsem to ještě neviděl ..

                              maro - Profil | Po 27.4.2015 21:26:00

                              oskus >> V čom je problém? Vo funkčnosti isto žiadny ...

                                oskus - Profil | Po 27.4.2015 20:54:18

                                pfly >> v předu kotouč a vzadu večka? :-((

                                  pfly - Profil | Po 27.4.2015 20:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Po práci jsem si střihnul kolem Vlkova,Čížov,Ledce..Super poježdění.A ještě upravený miláček.Ještě pár úprav a bude to podle mého gusta ;)

                                    maro - Profil | Ne 12.4.2015 23:28:06

                                    Štybar dnes famózny, gratulácia ...

                                      ZN - Profil | Ne 12.4.2015 17:44:12

                                      Marcel >>
                                      klidně se domluvíme, není to problém. Protáhnu tě po těch našich brdkách:-)

                                        ZN - Profil | Ne 12.4.2015 17:37:28

                                        kdyby měl někdo zájem, tak zeťák prodává mírně jeté tretry LAKE. Je to nejvyšší model s karbonovou podrážkou, trošku jiná liga, ocení i běžný bajker. Jediná kosmetická vada je, že mu při závodě odpadl pedál a prakticky celý závod jel jen na té osičce, takže to trochu odnesla ta guma zespodu. Ničemu to nevadí, je to fakt kosmetická vada. Dává je za 1.500,-, původní cena je 6.999,-.
                                        http://www.lakecycling.cz/lake-2014-tretry-mtb-mx33​1?selectedpage=1