Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Stanley 87 - Profil | St 6.5.2015 9:55:03

Gigi1893 >> Rekordní vyjížďka to není, ale na letošek je to až až :-) Prdel ještě nemám tak otlačenou a tak posledních 20 kilometrů bylo skoro pořád ve stoje :-)

    Rici - Profil | St 6.5.2015 8:51:05

    Včera po práci pohodových 32km s paní. Mohl jsem jít na ryby, ale BIKE zvítětil. Člověk by ani neřekl, že je vlastně v Praze a kousek za Prahou.
    A řepka kvete.

      Gigi1893 - Profil | Út 5.5.2015 18:06:08

      Stanley 87 >> 102km za den 😊 to bych chtěl taky ujet...

        Stanley 87 - Profil | Út 5.5.2015 15:02:25

        O víkendu první letošní ,,stovečka". Nohy celkem v pohodě, ale prdel bolí neskutečně :-) Akce s názvem ,,Postřižinský cyklootvírák" se vydařila :-)

          Royale with Cheese 3 - Profil | Út 5.5.2015 12:36:30

          Rici >> jde o zvyk. Moje žena si na ně rychle zvykla přes rámečkové "freeride" pedály. Dneska už to bez nášlapů nedá. Jednou si dokonce půjčila kolo od kamarádky, pozor nedávaje sklouzla jí noha z pedálu a namlela si.

            Rici - Profil | So 2.5.2015 22:38:50

            A ješte alespoñ jeden traktor

              Rici - Profil | So 2.5.2015 22:21:23

              Dneska s paní pohodových 32km. Bylo parádní kolový počasí. Po cestě traktoriada.

                ZN - Profil | So 2.5.2015 17:55:27

                v tuto dobu je v lese nádherně. No...vlastně, každá doba má své kouzlo:-)

                Rici, jezdím s nášlapama víc jak 20let. Můžu ti říct, že jsem se rozhodně vymáznul méněkrát, jak kdybych je neměl, Ale jezdi jak chceš, není to pro pocit až tak důležitý. Důležitý je, že nás to baví.

                  Rici - Profil | St 29.4.2015 14:10:25

                  Gigi1893 >> s nášlapama se jezdí parádně, ale mně to nesedí pocitově. Jel jsem s nima jen párkrát a možná bych si zvykl, ale zatím nemám tu potřebu a hlavně mám ty své nezávislé důvody viz níže;-)

                    Gigi1893 - Profil | St 29.4.2015 12:50:52

                    Rici >> rozumím , já slyšel že nášlapy při jízdě dost pomáhaj a hlavně mě nebaví furt si tu nohu na pedálu rychtovat do té správné pozice...proto se chystám koupit univerzální botky a pedály které umožnují obě varianty :-)

                      Přemas - Profil | St 29.4.2015 12:38:15

                      Rici >> Ono bohatě stačí vyprávění kluků co jezdí na silničkách, když při zastavení na křižovatce zapomenou, že mají zacvaknuto :o))

                        Rici - Profil | St 29.4.2015 11:32:06

                        Gigi1893 >> Protože mám rád volné nohy. Rád jezdím lesem přes kořeny, díry atd. A to ne jen po cestách, ale přes větve hrabanku a kolikrát se mi přední kolo zabořilo o kořen který nebyl vidět a jak jsem byl rád, že nemám nohy pevně. Vím, že jsou oboustrané šlapky, že se s pevnejma nohama lépe šlape, ale mně to takhle vyhovuje a asi to nezměním.
                        Kolega sice jezdí to samé a horší v nášlapech, ale já se prostě bojím a taky jsem nebyl tolikrát rozmázlej jako on:-)
                        Taky kolo beru jako věc na kterou sednu tak jak jse a jedu kam chci, prostě volnost bez toho abych hledal věci na kolo a pak se 20min oblékal. Jako mám věci na kolo to jo, od Endury. Ty vypadají naprosto normálně a v létě ty kraťasy a trička používám jako normální oblečení. Takže kdykoliv sednu a jedu bez dlouhých příprav:-)

                        Tak to je moje filozofie:-))

                          Gigi1893 - Profil | St 29.4.2015 10:50:36

                          Rici >> nepoužíváš nášlapy ? Můžu se zeptat proč ? :)

                            Rici - Profil | St 29.4.2015 10:02:40

                            V sobotu výlet do Vraného n Vltavou na zápas a potom zpět do kopce utahanej jako kotě

                              Marcel - Profil | Út 28.4.2015 8:19:37

                              ZN >> všechny :)

                                ZN - Profil | Út 28.4.2015 8:15:31

                                Marcel >>
                                nevím :-)

                                  Marcel - Profil | Út 28.4.2015 7:56:36

                                  ZN >> otázka pro odborníka: kolik špalků bych sjel za sezónu já? :)

                                    maro - Profil | Po 27.4.2015 22:51:29

                                    pfly >> Trojfarebné BBB alebo Author fungujú výborne, mala ich aj moja polovička na starom HTčku ... v mrazoch nejazdím ... :-)))

                                      maro - Profil | Po 27.4.2015 22:49:44

                                      ZN >> Presne tak ...

                                        pfly - Profil | Po 27.4.2015 22:33:48

                                        oskus >> Rejpale :)))