Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NMarcel - Profil | So 11.4.2015 20:49:58

ZN >> jeden víkend naložím kolo na střechu a přijedu k vám, moc se mi tam líbilo tak si to střihnu jen tak na pohodu...

    NRici - Profil | So 11.4.2015 20:35:27

    Já myslel jak se dneska hezky projedeme po Brdech, ale vzhledem k technickým problémům manželky jsme nikam nejeli. A nechat ji doma jsem nechtěl páč bych to měl ještě rok na talíři.

      NZN - Profil | So 11.4.2015 15:50:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Marcel >>
      tu silničku jsem si kdysi vymazlil, ale právě z důvodů, které uvadíš, jsem se na silnici vykašlal.
      Dnes jsem se taky krásně prošvihl. Fakt super.

        NMarcel - Profil | So 11.4.2015 13:31:36

        ZN >> tak jsem prubl silničku... Jede super, a taky si vybavil, proč jsem na ní od 90tého neseděl... Vítr, auta, autobusy, náklaďáky a cesty na pi.ču:( ale hlavně, to je strašná dřina :)

          NZN - Profil | Pá 10.4.2015 20:07:32

          vitz30 >>
          to není jen tvůj pocit, to s těmi výplety je fakt.

            Nvitz30 - Profil | Pá 10.4.2015 19:28:23

            Moje stařenka má 15cté narozeniny,tak jsem ji dal nové kola a kevlarové pláště.Možná je to jenom můj pocit,ale kolo je tužší a líp zrychluje;-)

              NRici - Profil | Čt 9.4.2015 21:28:47

              ZN >> já bych tuze moc hodně rád, moc se líbí a loni jsem o tom vážně uvažoval, ale to níže byl spíš takový povzdech o novém kole.
              Páč jsem ženě koupil auto, čeká mě čištění studny a nové vyvložkování + čerpadlo, možná pergola a nová bouda:-( zkrátka je toho nějak moc. A to jsem ještě zapomněl na to, že chce jet dcera s kamarádkama o prázdninách do víru Evropy.

                NZN - Profil | Čt 9.4.2015 21:18:40

                Rici >>
                a nechceš ode mne to má PRODOLI?

                  NRici - Profil | Čt 9.4.2015 21:12:47

                  včera jsem si dal kolo do servisu jen na základní údržbu brzd a řazení, ale už při prohlídce jsem byl upozorněn, že další servis už by měl být zásadní: náboje, střed, samozřejmě řetěz a kazeta a kdo ví, co se ještě letos objeví. Asi si snad radši koupím nové kolo:-)

                    NZN - Profil | St 8.4.2015 16:41:05

                    Royale with Cheese 3 >>
                    mé ještě nezahojené odřeniny zad jsou taky z takového místa. Je fakt, že když jsem se naposled pořádně smotal, tak mi signál docela pomohl:-)

                      NRici - Profil | St 8.4.2015 14:42:24

                      Fugas >> Tak to já spíš jezdím po druhé straně, od Strašic. Ale na Tok, Jordán, Prahu atd zajedu taky.

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 8.4.2015 14:29:45

                        ZN >> mě to došlo když jsem se jednou vyválel ve Slavkovským lese a asi o půl metru jsem hrudníkem minul větev. Sice jsem nejel sám, ale signál tam nebyl....

                          NZN - Profil | St 8.4.2015 14:21:44

                          Royale with Cheese 3 >>
                          v podsatatě a po přečtení tvého příspěvku jsem si uvědomil, že polovinu času na projížďce se pohybuji v posmu "napřesrok". To je špatně.

                            NFugas - Profil | St 8.4.2015 14:15:12

                            Rici >> byl jsem jen asi 2 hodiny dopoledne, takže nic velkého. Jedu z Podlesí na Třemošnou( na fotce ), pak po hřebínku směrem na Tok, pak dolu k Pilský nádrži - pak směr Brdce - Lázská nádrž- zpět na Pilskou a přes Orlov domu. Raději se moc daleko nehrnu když jedu sám, ale musím si to trochu užít než tu bude lunapark. Rád bych se o víkendu přidal, ale asi nebudu mít čas..

                              NRici - Profil | St 8.4.2015 13:07:38

                              Royale with Cheese 3 >> já taky:-) A ve Strašicích je ještě dost velká část kasáren volná, takže by mi ani nevadila nějaká ta spojenecká rota.

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 8.4.2015 12:56:20

                                Rici >> jo abych nezapomněl - jsem pro radar.

                                  NRici - Profil | St 8.4.2015 12:49:29

                                  Royale with Cheese 3 >> V drtivé většině prostoru signál je.

                                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 8.4.2015 12:14:18

                                    Rici >> je tam signál ? Jednou jsem si to tak sólo svištěl po Doupově a pak mi došlo, že pád by taky mohl znamenat, že mě tam najdou napřesrok...

                                      NRici - Profil | St 8.4.2015 11:04:18

                                      Fugas >> a kde jsi presne jezdil? Ja se na Brdy chystám o víkendu páč budu na chalupě. Ale jen takový lehčí výšlap. Padrtě v nepomuku pivko a pak zpět ma druhou stranu Brd.

                                        Nmaro - Profil | Út 7.4.2015 14:54:33

                                        U nás počasie tak na úrovni teplejšieho januára, tak len pešia kontrola obľúbeného trailu ponad jeden chovný potok, boli aj nejakí cyklisti ... už nech sa oteplí ...