Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Jauda - Profil | So 28.2.2015 20:07:57

vitz30 >> Podle fotky kola, to vidím na sucho. Bahno na něm skoro není. To na silničce mám víc :-D
Já jdu ráno...

    vitz30 - Profil | So 28.2.2015 19:21:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hnusná syrovina a bahno to byl ten "poslední"zimní den.

      Rici - Profil | Út 24.2.2015 14:53:28

      tomisBMW >> bo vidíš, ten mám:-) ale teď bych možná koupil trochu jinej.

        Fugas - Profil | Út 24.2.2015 12:23:20

        Filip Štefek >> jo, jo, do firmy, ale hodlá v tom občas i spát, tak proto L2.

          Filip Štefek - Profil | Út 24.2.2015 11:45:19

          Fugas >> Tak s tím dlouhým rozvorem to má do firmy ne? Zase takový long mi přijde jako rodinné zbytečné, ale co, někomu to třeba sedí. Zmámý co jezdí závody na horských kolech má Multivana a je to fakt luxus, naháže do toho vše a vyráží, a ještě tam i chrápe.

            Fugas - Profil | Út 24.2.2015 11:42:04

            Filip Štefek >> jo, jo, naštěstí už nemusím také nosič řešit. Tchán objednal Transit Custom s dlouhým rozvorem, tak snad ho bude půjčovat:-). Jinak Vivaro, Trafic taky super. Multivan je zbytečně luxusní, stačí Transporter, ale i ten je cenově asi výš..

              Fugas - Profil | Út 24.2.2015 11:38:32

              Přemas >> já měl nosič půjčenej, tak jsem spz přendal, nebylo to zas tak náročné. Ale kdyby byl můj a jezdil často, pořídil bych určitě duplikát:-).

                Filip Štefek - Profil | Út 24.2.2015 11:33:37

                tomisBMW >> Je, ale to nové Vivaro taky není k zahození, 1,6 bi-turbo a cenově to vychází o dost líp, i když Multík je Multík o tom žádná... Jen ta cena kdyby byla přijatelnější :))) Se starším Vivarem jsem jezdil, nacpeš tam všechno, kola, vercajk atd., ideální auto pro člověka jako jsem já.

                  tomisBMW - Profil | Út 24.2.2015 11:08:07

                  Filip Štefek >> Multivan je krasavec ;-)

                    tomisBMW - Profil | Út 24.2.2015 11:07:20

                    Rici >> Díky za rozšíření obzoru.Ještě to očíhnu ale.....první který mi tu vyjel a hned je veseleji díky moc ... cena si myslím už přijatelná a pokud pojedu svátečně tak si myslím ok.http://www.okolokola.cz/nosic-Peruzzo-HI-BIKE-nosic​-kol-na-zadni-5-dvere-d1015.htm?gclid=CLuy_aWp-sMCF​YGWtAodjn4ACA

                      Filip Štefek - Profil | Út 24.2.2015 11:00:19

                      Fugas >> Jojo, velké auto opravdu není na škodu, já teď řeším otázku nové káry, a líbí se mi třeba Vivaro nebo Trafic, Multivan, Transit Custom. Opačného názoru je druhá polovička.... Ale ta s tím jezdit nebude :-)))

                        Přemas - Profil | Út 24.2.2015 10:56:11

                        Fugas >> Na tohle jsem se vyrobil něco "falešných" spézetek :o)) Nikomu se nechce sundávat originál. Jinak všici co ji mají, tak bez problémů ...

                          Rici - Profil | Út 24.2.2015 10:53:13

                          tomisBMW >> a pokud nemáš kouli tak prodávají i držák na zadní dveře. Ten mám ja a na trhu jich je ted už spousta. Dal bychti odkaz, ale z telefonu se mi nechce hledat:-)

                            Fugas - Profil | Út 24.2.2015 8:29:15

                            tomisBMW >> na každém autě jsou (snad) nějaké montážní otvory na zahrádku, ale nosič na kouli je asi nejlepší. Máš nižší spotřebu, lépe s tím jede (o kolech skoro nevíš) a lépe se s kolama manipuluje. jestli to nevyužiješ jen 1x za rok určitě bych do toho šel. Mám vyzkoušenou značku Atera. Jen to do tebe nesmí zezadu nikdo nakouřit:-). Ale nejlepší je auto, u kterého dáš kola do kufru..
                            na fotce odjezd na dovolenou, 2 dospělí, 2 děti, croozer + sedačka + rybářskej vercajk:-))

                              tomisBMW - Profil | Po 23.2.2015 23:33:37

                              Ahoj, potřeboval bych helfnout s nějakým držákem kol na převoz osobákem.Hagusy nemám tak jen tažné zařízení ? Co jsem našel tak je vše nějak drahé :-D Dík za vše foto vítané ;-)

                                syny - Profil | Po 23.2.2015 15:28:29

                                Sobotni vyslap okolim Synalova, nahoru dobry , ale ve sjezdu zima jak prase ....

                                  Dušan_hp - Profil | Ne 22.2.2015 20:44:44

                                  tak nakonec koupen Superior XC 819 , jsem spokojen a všem dekuji za radu. V týdnu hodim fotku:)

                                    Jauda - Profil | Ne 22.2.2015 20:34:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    taky jsem se dneska (i včera) provětral. Dokonce jsem si i vzpoměl udělat foto u revíru.
                                    Sranda dělat fotku, když není nikde ani klacík ani kolo o co opřít.

                                      Jaštěp - Profil | Ne 22.2.2015 20:30:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dneska Tesák.Do kopce super,ale z kopce sem myslel,že zmrznu..