Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NZN - Profil | Ne 9.11.2014 16:38:28

Stanley 87 >>
dnes už i u nás bylo fajn. Ale stejně to začíná být extrém. Dolů už tudyma nepojedu :-)

Čím mažete řetěz do extrémně mokrého terénu? Já byl zvyklý na Pedros, ale už ho nikde nemají. Zkouším kde co, ale dnes mi všechno začlo skřípa a vrzat v půlce šihu.

    NRici - Profil | So 8.11.2014 22:18:28

    Tady bylo taky nádherně a ja jen prochazkoval:-( Zítra pojedu alespoň ma zápas na kole a trochu si prodlouzim trasu.

      NStanley 87 - Profil | So 8.11.2014 19:07:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ZN >> To u nás bylo luxusně !!!!

        NPepé - Vsetín - Profil | So 8.11.2014 18:02:42

        kdyby náhodou, kámoš prodává silničku Cannondale SuperSix Ultegra, link na jeho inzerát je tu
        http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-cestne/217676/c​annondale-supersix-2012-ultegra.html

          NZN - Profil | So 8.11.2014 17:43:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          dnes to bylo o morálce. Chcalo, mlha, zima. Kupodivu, mě to bavilo čím dál víc a nakonec jsem konstatoval, že to je super. Ještě jsem si přidal :-)
          PS: jen mě štvalo že nejde sebo vozit foťák.

            Nnovas32 - Profil | Pá 7.11.2014 18:18:22

            Rici >> myslim, ze to co jel Slavik jsem videl jeden dva roky zpatky jet dva maniky za sebou, ten druhy s kamerou. neco naprosto silenyho:)

              Nnovas32 - Profil | Pá 7.11.2014 18:07:53

              Rici >> tohle znate? rok stara zalezitost z Jablonce n.N :)
              https://www.youtube.com/watch?v=e1yeDW3dHdw

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 7.11.2014 16:02:16

                Rici >> před deseti lety jsem, nemaje do čeho píchnout, vyrazil na mistrovství v DH na Klínovci. Vydržel jsem tam asi 30 minut. Pak jsem zbaběle zdrhnul, protože jsem s sebou neměl ani pracovní rukavice , natož nářadí.

                  NGloton - Profil | St 5.11.2014 11:27:05

                  Nedávno tu "proběhli" v příspěvku i karbonová řídítka na silničku, tak je kdyby to bylo pro někoho užitečné, zítra se dají koupit se slevou 50% http://www.aliexpress.com/store/product/Customize-p​aint-2014-handlebar-De-Rosa-888-integrated-handleba​r-carbon-fiber-UD-T800/206707_1961110461.html?spm=5​261.7049941.1998087720.466
                  Budou za 44,50USD a doprava zdarma.

                    NCarpMAX - Profil | Út 4.11.2014 20:35:36

                    Rici >> Pražák aby ti radil..:-))

                      NRici - Profil | Út 4.11.2014 8:32:23

                      Fugas >> Tak to je škoda, protože p.Stočes byl a určitě ještě je, výbornj "kolík". Byla s ním fakt sranda.

                        NFugas - Profil | Út 4.11.2014 7:35:53

                        Rici >> No vidíš, to znáš Podlesí líp než já! Já u Stočesů nikdy nebyl a Kateřinu znám jen z televize:-). Furt jsem makal na baráku a říkal si, že tam musím zajít, jenže mezitím pan Stočes zavřel a asi už si užívá důchod. No ještě že máme tu novou hospodu.

                          Nmaro - Profil | Po 3.11.2014 21:34:10

                          CarpMAX >> Jasné. Ja mám na objímke sedlovky obyčajný imbus, takže teleskop veľmi rád využívam ... :-)

                            NCarpMAX - Profil | Po 3.11.2014 21:10:42

                            maro >> no musím prostě manual... nahoře to shodím a valím..! :-)) teleskop dávám už 2 roky a stále tam není:-) rád si hraju, ENDUROTRIAL.-)

                              Nmaro - Profil | Po 3.11.2014 20:58:29

                              CarpMAX >> Pri pohľade na tvoj bike by ma nenapadlo, že horekopec je pre teba veľmi dôležitý ... :-) Výhody teleskopu tých zopár gramov bohate vyvážia, hlavne ak "čím horší cesta, tím líp" ... :-)

                                NCarpMAX - Profil | Po 3.11.2014 18:38:35

                                maro >> jj chýba :-) ale je to zase váha navrch při stoupání...

                                  NRici - Profil | Po 3.11.2014 15:01:47

                                  Fugas >> ten odkaz vypadá zajímavě. My jsme se kdysi s klukama, když jsme měli kolovou dovolenou, docela pěkně picli ve vinárně U Stočesů. Pan Stočes je neuvěřitelnej tahoun:-) Nechali nás spát u nich na zahradě a taky volal dceři aby nás každýho osobně pozdravila:-))

                                    Noskus - Profil | Po 3.11.2014 11:40:50

                                    maro >> ok dík ,asi do té čajny také pujdu...

                                      Nmaro - Profil | Po 3.11.2014 10:17:40

                                      oskus >> Mám toto http://www.kubicasport.eu/shop/goods/cyklisticke-le​d-svetlo-a-celovka-xml-t6-silver?goods=19536, jednu klasickú a jednu so šošovkou, dostal som ich ako darček, objednané asi priamo z Číny. Zatiaľ spokojnosť, svieti to jak ".ebnuté", šošovka na prilbu a klasika na rajdy a ideš ako cez deň. Len som musel kúpiť adaptér na nabíjačku ...