Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Nmaro - Profil | Ne 2.11.2014 22:00:14

CarpMAX >> Pekný stroj. Nechýba ti teleskop pod sedlom?

    Nmaro - Profil | Ne 2.11.2014 21:58:47

    ZN >> Aký cítiš rozdiel medzi galuskami a bezdušami?

      NRici - Profil | Ne 2.11.2014 21:57:44

      CarpMAX >> ty brdo, tam jezdím taky! Vůbec me by me to nenapadlo! Jsem trubka. Misim se to kouknout v pc a ne v mobilu. Viz debata s Fugasem. Ty lesy okolo mám docela projetý, ale mezery evidentne mám:-)

        NCarpMAX - Profil | Ne 2.11.2014 21:51:17

        Rici >> Žďár u rokycan, nic profláknutýho, ale parádní sjezdík cca 2km. Dole jsem musel počůrat brzdy aby mi nechytlo kolo:-))))

          NZN - Profil | Ne 2.11.2014 19:30:41

          CarpMAX >>
          moc pěkný.

            NZN - Profil | Ne 2.11.2014 19:29:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dnes to byla nádhera. A ty přehozené výplety dělají z toho kola raketu. Užil jsem si to. Jen musím doladit tlak v galuskách a polatit vidlu, aby komunikovala s galuskama.
            Nikdy jsem to až tak moc neřešil, ala fakt cítím, že to může jít dál. To kolo je boží, nikdy jsem nic lepšího neměl.

              NRici - Profil | Ne 2.11.2014 19:00:54

              CarpMAX >> Hezký, depa to je?

                NRici - Profil | Ne 2.11.2014 18:55:02

                Fugas >> V Nepomuku je moc hezky. Nikdy se od tamtud nechce;-)

                  NCarpMAX - Profil | Ne 2.11.2014 17:33:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Čím horší cesta, tím líp:-)))

                    NCarpMAX - Profil | Ne 2.11.2014 17:30:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hele kolaři, tak to musim taky!:-)) ENDURO!!!!!!

                      NFugas - Profil | Ne 2.11.2014 16:44:32

                      Rici >> Já zase postavil hlavně díky manželce v Podlesí a uchlastání taky hrozí:-). http://www.pivovarpodlesi.cz/. Když se vydáš naším směrem, tak zajdi, dobré pivo i kuchyně( koleno, žebra)
                      Na kolo teď není moc čas, tak se plácám spíš tady po okolí, takže Třemošná, Tok, Jordán, Pilská, Lázská nádrž, Praha, pivo v Nepálu a tak:-). Jinak celkem projeté to mám, ale spíš z dřívějška.

                        Noskus - Profil | Ne 2.11.2014 14:32:29

                        Fugas >> čest, jj kouknu na to BF ,ale mám to jen na jízdu z práce.Momentálně vozím čelovku Led Lenser H7 je to také palba ,ale kvůli čelu nedám přilbu tak bych raději něco na řidítka.

                          NRici - Profil | Ne 2.11.2014 11:14:51

                          Fugas >> kde jezdíš po Brdech? Vojenskej prostor mám projetej myslim vic než dobře. Je tam nádherně! Ja mam chalipu presne na druhe strane Brd od tebe, ve Strašicích. Podle bydliště soudim, ze ty taky. Letos jsem bohužel na chalupě bohužel mockrát nebyl. Škoda, ze se manželka bala postavit si barák tam. Prej bych se uchlastal:-)

                            NZN - Profil | Ne 2.11.2014 9:54:57

                            Fugas >>
                            právě jsem nalepil galusky a předělal kazatetu a kotouče. U nás mlha, ale snad to povolí. Musím to vyzkoušet :-)

                              NFugas - Profil | Ne 2.11.2014 8:59:07

                              ZN >> Závidím, mám nemocné děti a manželka je v práci, tak celý víkend tvrdnu doma... A dnes od rána azuro a Brdy za plotem, ach jo:-(.

                                NFugas - Profil | Ne 2.11.2014 8:30:21

                                oskus >> zkus najít na BF vlákno o tomhle světle. Myslím, že se tam řešilo něco o levných kopiích z číny a jejich horší kvalitě. Ne, že by originál nebyl asi z Číny.. Taky se mi to světlo líbí, ale dostal jsem celkem pěknou čelovku, tak teď jezdím s ní. I když ideální to není, jak funim, tak mam v tom paprsku před očima mlhu a hledat přepínač na hlavě taky není zrovna příjemný.

                                  Noskus - Profil | Ne 2.11.2014 4:44:37

                                  Rici >>jj dík a jak dlou to vydrží svítit?

                                    NRici - Profil | So 1.11.2014 23:17:37

                                    oskus >> tak ti preju ať ti slouží. Fakt je to výborný světlo. A zvlášť v tomto obdobi, kdy dojizdis domu za tmy. Proste pecka.

                                      NRici - Profil | So 1.11.2014 21:47:51

                                      oskus >> ja mam tuhle http://www.led-expert.cz/ledshop/eshop/19-1-LED-cyk​losvitilny/0/5/692-UniqueFire-UF-HD016-XM-L2-Potkav​aci-dalkove
                                      Bohate staci, ale nemá takovou tu brasnicku na akumulátor a jeho uchycení na riditka/rám je takove blbe. Ten futral jsem dokoupil a cajk.
                                      Kolega ma tu na kterou jsi dával odkaz a je vyborna. Ta co mam ja má širší kužel.
                                      Jedeš jako ve dne.