Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Noskus - Profil | So 1.11.2014 21:29:17

Jaké používáte přední světlo na kolo?
Máte někdo zkušenost s tímto světlem?

http://www.led-expert.cz/ledshop/eshop/19-1-LED-cyk​losvitilny/0/5/636-SolarStorm-X2-LED-cyklosvitilna

    NZN - Profil | So 1.11.2014 20:28:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dnes to bylo hodně o morálce, mlha, vlhko padalo z nebe, malá viditelnost, klouzalo to, ale nakonec krásný švih.
    Ta devětadváca je pro mě asi výhra, průjezdnost je lepší, je to i pohodlnější. Jen měním výplety za TUFA s galuskama. Byl jsem na to zvýklý a po dnešku mě to utvrdilo.

      NRici - Profil | Pá 31.10.2014 13:08:33

      Máte někdo nějaké zkušenosti s aplikací Locus? Kolega si teď stáhl a teď to tady študujeme a jeví se to celkem povedeně.

        NRici - Profil | Pá 31.10.2014 9:44:44

        Royale with Cheese 3 >> ona už zas tak uplne dite není. Trošku strach mame, to je pravda, ale ona se mam ráda a snaží se byt opatrna. To plati i když jezdí na lyžích. Nikdy nejde do rizika.

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 31.10.2014 9:39:25

          Rici >> dítě na koni ! jen to vidím a mám husí kůži .....

            NGloton - Profil | Pá 31.10.2014 0:50:58

            Rici >> Pěkné "kolečko"....červená je prostě krásná na autech i na kolech :-))

              NRici - Profil | Čt 30.10.2014 23:05:07

              Tak jsem byl dneska po práci zahnat absťák. Ja na kole a dcera na koni. Nove svetlo se po zastavce v hospodě sakrabhodilo.
              P.s. pk silnici jsem pod vlivem nejel!

                Nmaro - Profil | Čt 30.10.2014 12:55:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnes zaujímavý švih s kámošom a kolegom z MRKu po lesných asfaltkách, chalan začína bajkovať, potom ešte venčenie podvraťáka v lese, nech sa aj pohojdám na FS. Krásny deň, dokopy cca 45 km. Ospravedlňujem sa tým čo museli byť v práci ... :-)

                  Noskus - Profil | St 29.10.2014 22:44:02

                  maro >> jj jeto borec a fajn kluk i na pokec na nic si nehraje.

                    Nmaro - Profil | St 29.10.2014 21:53:23

                    oskus >> Vyzerá to, že má gumy mohutnejšie ako lýtka ... :-))) Inak rešpekt pred jeho výkonmi.

                      Noskus - Profil | St 29.10.2014 21:40:17

                      Jan Kopka

                        Nmaro - Profil | St 29.10.2014 18:46:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dnes síce bez bajkov, ale prechádzka po našej legendárnej cyklotrase cez Kojšovskú hoľu (dolu v Kojšove sa narodil Juraj Jakubisko), nad mojou hlavou vidno aj Vysoké Tatry, výška okolo 1200 m.n.m. Miestami sa už drží sneh. (musím kúpiť nejaký normálny foťák ... :-/ )

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 29.10.2014 9:18:37

                          novas32 >> ne, vážně - už roky jsem tam nebyl :-)

                            NFugas - Profil | St 29.10.2014 8:11:32

                            kopr69 >> ještě koukni na tohle: http://www.on-one.co.uk/i/q/FROO29VD/on-one-inbred-​29er-vertical-dropout
                            Ten rám by měl něco vydržet, má držáky na nosič a dělá se i jako 26. A jestli do toho nechceš vrážet prachy, tak koukni na aukro nebo cyklobazar po nějakém starém ocelovém MTB. Jen to bude chtít opravdu pevné výplety.

                              Nmaro - Profil | Út 28.10.2014 23:51:36

                              ZN >> Prečo? Napr. na snehu to má opodstatnenie, rád by som vyskúšal ... :-)

                                NZN - Profil | Út 28.10.2014 22:08:55

                                chlapi, neblbněte. To už není kolo :-))

                                  Nčernásmrt - Profil | Út 28.10.2014 21:45:39

                                  kopr69 >> Určitě ocelové s pevnou ocelovou vidlicí, nějaké sjezdové ráfky a mělo by to vydržet, nevím jestli něco takového seženeš v sérii ale jsou tu i stavitelé rámů na míru..Pietro, Delfyn, Singlebe, Werk.

                                    Nkopr69 - Profil | Út 28.10.2014 21:39:48

                                    On tu někdo neumí číst:-)