Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

NPepé - Vsetín - Profil | Út 28.10.2014 21:22:54

hraji >> nebude, má nosnost jenom metrák...

EDIT: leda by si koupil 2, to by pak vyšlo přesně

    Nkopr69 - Profil | Út 28.10.2014 21:00:34

    Zdravím všechny příznivce cyklo.Může mi někdo poradit kolečko které by uneslo mou maličkost i s kompletním cajkem? Viděl bych to tak na nosnost do 200 kg.
    Předem děkuji všem za rady.

      NZN - Profil | Út 28.10.2014 20:34:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      dnes supr švih. Končí testování nového kola, dal jsem možné i nemožné, musím konstatovat, že 2x10 a devětadvácy mi sedí líp. Jen to ještě odlehčí. Dám tam karbonové výpletry, galusky (na které jsem zvyklý) a karbonovou sedlovku a řidítka. Ke všemu bylo nádherně, tak to ještě umocnilo.
      PS: názor nikomu nevnucuji, každý jsme jiný, ale fakt mi to sedí.

        Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 22:12:19

        ZN >> Kôli lístiu fakt treba byť v niektorých pasážach opatrný, hlavne ak sa chodí po kamenistej ceste na kraji zrázu ... :-)

          Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 21:15:18

          Marcel >> Do mrazu sa ešte dá obliecť, masaker je okolo nuly plus voda, blato a vietor, to je skoro o život ...

            NMarcel - Profil | Po 27.10.2014 20:36:51

            ZN >> to je mazec, -15 snáším jen u krbu s čajem, rumem a rumem. Byla by mi zima asi i u televize kdybych se na to díval. :)

              NZN - Profil | Po 27.10.2014 20:05:50

              Marcel >>
              Kačka jednou vyhrála ČP v cyklokrosu na Holých Vrších, bylo - 15. Strašlivá strašlivina.

                Nnovas32 - Profil | Po 27.10.2014 17:38:12

                Royale with Cheese 3 >> nooo... mozna tam s tebou nekdy neco resim a ani nevim, ze fungujes i tady :)

                  NMarcel - Profil | Po 27.10.2014 17:09:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jako slunko sice svítilo, ale kosa jak na pincku... Jako vždy musím vyseknout poklonu cyklokrosařům, já bych chcípnul v té kose, a oni jezdí v triku :)

                    Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 15:35:01

                    Royale with Cheese 3 >> Čtvrtlibráksesejrem3?

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 27.10.2014 15:25:39

                      maro >> správně. Subaru jasně dokázalo to, co jsme tušili....

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 27.10.2014 15:22:44

                        novas32 >> to by se ti líbilo znát můj nick, co ? :-)

                          Nnovas32 - Profil | Po 27.10.2014 14:39:35

                          Royale with Cheese 3 >> mimochodem chodis na BF? jaky nick?

                            Nnovas32 - Profil | Po 27.10.2014 14:30:24

                            Royale with Cheese 3 >> barva jede :)))

                              Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 14:13:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Royale with Cheese 3 >> Presne!!! Kde sú tie časy, keď sme s polovičkou jazdili tie naozaj najrýchlejšie stroje našej kariéry. Aj Favorita som mal modrého ... :-)))

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 27.10.2014 13:43:51

                                Bacha >> tak to je známá věc. Na bikeforu probraná tisíckrát. Ale zato je dokázaný, že rychlost prokazatelně zvyšuje barva rámu.

                                  Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 13:27:41

                                  Bacha >> Poniektorí sa tam už dohrabali a vedia, že Sram xx1 nejazdí, alebo kolečko od Hardyho nechytá, ale sú to fajn a krásne veci. Len tak si jazdia alebo chytajú ... a užívajú si život a snívajú ... ;-)

                                    NBacha - Profil | Po 27.10.2014 13:14:46

                                    Nakonec se všichni dohrabeme k tomu, že jeden ušetřený gram třeba na šaltru je dražší, než odebrání půl kila na břiše, a že ne ten lepší model jede lépe, ale když je to v nohách, nezáleží na modelu, a třeba že když je to o pocitu, tak nezáleží na ujetých kilometrech.
                                    Nicméně pěkné kolo je prostě pěkné kolo:-)))
                                    A tak je to i s prutama:-)
                                    Tak ať to jezdí!

                                      NPepé - Vsetín - Profil | Po 27.10.2014 12:14:45

                                      maro >> tak to potom nic, ale ta podoba je neskutečná! Jestli vyhrabu fotky z archivu, tak se Ti ozvu.