Cyklo- kolo- bike forum

Terén pro ty, co se mimo rybaření rádi věnují i vlnám terénu....
Autor diskuse: Rici - Profil , 1.10.2014 všeobecné - ostatní

Jakou cyklistiku - typ kola - preferujete?

A) MTB - hardtail45%

B) MTB - celopéro17%

C) Silničku13%

D) Treking25%

Od 6.10.2014 hlasovalo 262 čtenářů.

Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 12:11:13

Pepé - Vsetín >> Nič také som tam nevidel. Je to Vyšná Roveň, nad obcou Stratená ...

    NPepé - Vsetín - Profil | Po 27.10.2014 11:28:46

    maro >> ta louka je mě povědomá, není náhodou z Tvého pohledu vpravo za Tebou rozpadlý dům prorostený stromy a dál před tebou vlevo vodní pramen - studánka?

      Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 10:21:36

      ZN >> Najkrajšie je, že keď prídeš na rovnaké miesto o pár dní, je to úplne iná krajina, nový výhľad.

        NZN - Profil | Po 27.10.2014 10:13:07

        maro >>
        já jsem o něco níž, ale taky je tu pěkně. Kelčský Javorník. Prot tyto tyto krásně barevné výhledy je ten říjen suprový.

          NZN - Profil | Po 27.10.2014 10:07:03

          maro >>
          nádhera

            Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 10:02:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ZN >> Jesenné švihy sú jedinečné, rýchlosť klesá, ale otvárajú sa krásne výhľady (v pozadí v mraku Kráľova hoľa) ...

              Noskus - Profil | Po 27.10.2014 9:48:38

              maro >> zřejmě retro foťák :-)

                Nmaro - Profil | Po 27.10.2014 9:43:27

                Rici >> Veľmi pekná fotka ... :-)

                  NRici - Profil | Po 27.10.2014 9:24:42

                  Když to vyjde, tak je v říjnu hezke ježdění.

                    NZN - Profil | Ne 26.10.2014 16:10:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    začíná to být hrana. Sraček, hodně to klouže a přes listí není vidět pod kolo. Ale nádhera.
                    Dal jsem si 30 kiláků, 900 m převýšení, krásný švih. Kolo funguje jek hodinky :-)

                      NRici - Profil | Po 20.10.2014 8:22:26

                      Royale with Cheese 3 >> Soused má 450tku. Jako je to hezký, ale bajk je bike;-)

                        Nmaro - Profil | Ne 19.10.2014 22:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        V sobotu bolo v juhozápadnej časti Slovenského Raja krásne, aj keď miestami slušné bahenné kúpele. (fotené mobilom, sorry ... )

                          Nvitz30 - Profil | Ne 19.10.2014 12:11:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Moje mašinky.

                            NFugas - Profil | Ne 19.10.2014 8:00:59

                            dun >> na P29 se mi nelíbí řešení zadních patek, P650b to má OK. Když už legendární bike, tak raději Lighting:-).

                            http://www.breezerbikes.com/bikes/details/lightning​

                            Kvalitní ocel je opravdu drahá, ale malovýrobců je překvapivě dost. Starého Blizzarda jsem měl a občas lituji, že jsem ho poslal do světa. Možná by stačilo udělat z něj 27.5 a byl bych spokojen.

                              Ndun - Profil | Ne 19.10.2014 7:12:50

                              Fugas >> Starej Blizzard byl parádní.Co tohle?

                              http://ritcheylogic.com/frames/mountain/p-29er-moun​tain-frame.html

                              Ocel už začíná vycházet stejně jako titan...

                              http://www.vannicholas.com/52/Redwood_29er/bike.asp​x

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 18.10.2014 22:38:24

                                ZN >> fakt teda je, že za ty prachy co stojí canon v plný palbě bych už asi bral radši KTM 500 EXC Six Days :-)

                                  NFugas - Profil | So 18.10.2014 22:17:27

                                  Pokrok se asi nedá zastavit, ale Blizzard z duralu! a ještě jako fat bike je na mě trochu moc..
                                  http://www.bikes.com/en/bikes/blizzard/2015.
                                  Kdyby raději udělali kvalitní ocelovou 29.

                                    Noskus - Profil | So 18.10.2014 21:10:03

                                    ZN >> přesně jak píšeš (Ať si každý jezdí na čem chce, hlavně, že je spokojený)
                                    já jsem spokojený na silničce.Nikomu nic nehaním jen jsem ti řekl svůj názor.Ať ti to šlape chlape....:-)

                                      Ndun - Profil | So 18.10.2014 20:40:00

                                      ZN >> Moc pěkný.
                                      Kanón jde svou cestou.
                                      Přeju hodně šťastných kilometrů.

                                      Edit:Nechtěl bych si dnes vybírat kolo.Všechny ty rozměry,materiály,převody :-)

                                        NZN - Profil | So 18.10.2014 20:34:17

                                        oskus >>
                                        já nechci, fakt, něco obhajovat, preferovat či vynášet do nebe. Ne tak se s někým přehadovat, co je nejlepší. Ať si každý jezdí na čem chce, hlavně, že je spokojený.
                                        Ale jak jsem psal, měl jsem k této vydlici od začátku její vzniku docela averzi. Díky tomu, že mám možnost občas něco vyzkoušet, projet se na, pro většinu nedosažitelných kolech, mám možnost porovnat. Po X letech jsem podlehl a je to to nejlepší, co jsem kdy měl možnost vyzkoušet.
                                        Ale... je to asi jedno :-)