Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

venca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    PYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 12:18:53

    venca1 >> dobře jste udělali:-))je horko na ryby:-)lepší je se ožrat:-)

      venca1 - Profil | Ne 27.7.2014 12:10:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      PYTLAKS >> Rum je nejlepší značka vína:-))) Proč piješ víno, když Ti to nedělá dobře? :-)) Včera Vrbice, totální propadák, vytáhl jsem na vláčku něco co vypadalo jako sumec a mělo to tak 40cm, kámoš chytil na podvoďák kapře, který by tak mohl sloužit jako nástražka Narval do huby hák 6/0 se třema rousnicema.. Tak jsme se taky po tom úspěšném rybolovu ožrali. :-))

        PYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 11:23:01

        mondry >> pepan už došel na popravky:-)nechal si tu deku:-)

          PYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 9:24:40

          Pepison >> asi jo:-)

            PYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 9:24:29

            Pepison >> kdybych chlastal trnku,tož se to nestalo:-)

              Pepison - Profil | Ne 27.7.2014 9:18:24

              PYTLAKS >> zbyl gulas ??? bych si dal ....

                Pepison - Profil | Ne 27.7.2014 9:18:04

                PYTLAKS >> no jo no magic rum je magic

                  PYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 9:16:05

                  Pepison >> je mi zle,pojebaný rum:-)

                    Pepison - Profil | Ne 27.7.2014 9:08:02

                    PYTLAKS >> ja jo .... tak ja sem to vcera nejak nezabijel :-D

                      PYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 8:19:31

                      Pepison >> už si střízlivý.-))já ještě ne:-)

                        ŠUKI - Profil | So 26.7.2014 20:26:39

                        Pepison >> Tam uhodí mrazy a ji ta vaša bobulovica tam zmrzne...!

                          Pepison - Profil | So 26.7.2014 20:22:17

                          ŠUKI >> mondry jeste chlaste u pytlaksa.... :-D a Renca ceka :-)

                            Pepison - Profil | So 26.7.2014 20:21:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            nachystano...

                              ŠUKI - Profil | So 26.7.2014 20:20:44

                              mondry >> No a byli????

                                Milan 66 - Profil | So 26.7.2014 20:03:55

                                Tak na zdravi chlapi.,,

                                  Pepison - Profil | So 26.7.2014 16:22:22

                                  Milan 66 >> Trosku vicMilan 66 - 26.7.2014 13:45:57 >>

                                    PYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 13:53:21

                                    Milan 66 >> trošku:-)

                                      PYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 13:53:12

                                      Kajman60 >> škoda.-)

                                        Milan 66 - Profil | So 26.7.2014 13:45:57

                                        Uz se pije??

                                          Kajman60 - Profil | So 26.7.2014 13:24:16

                                          PYTLAKS >> ...měl ses zeptat dřív, už mám program u vody-...a že pozdravuji..a vopatrně, vopatrně...