Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 13:23:21

    mondry >> ten to měl asi hodně těžké,bo šel ještě k jednomu na návštěvu a pak prý šel ještě do města:-)

      Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 13:18:20

      PYTLAKS >> To je jedno kdo a kdy.Důležité je jestli všichni odešli a došli dom:-)
      (Třeba Zdenek????):-))))))))

        NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 13:16:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        horko a pak déšť:-))furt to teklo do téj huby:-)

          NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 13:10:47

          mondry >> já už ani nevím kdo kdy šel dom:-)

            Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 13:07:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pepison >> Pochvala Pepovi za to že udržoval guláš horký a pivo studené!!!!
            Pepo jsi 1***! Příště si vem ale ještě jednu ruku abys mi zároveň to pivo mohl lét do chřtánu:-))))

              NPepison - Profil | Ne 27.7.2014 13:03:44

              mondry >> ;-)

                NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 13:02:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                mondry >> neviděl,ale žral:-))já mám taky jen pár fotek.-))pak už to flákal:-))a jen klopil:-)

                  Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 13:00:35

                  PYTLAKS >> Vím vše!Jen pojem o čase jsem ztratil.Ale díky výpisu hovoru od Radima a toho že Pepan byl odporoučen do dom jěště za světla jsem se dnes trochu zorientoval:-))

                    Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:57:34

                    PYTLAKS >> U jaké? Jsem žádnou neviděl:-(
                    Zjistil jsem že nemám ani jednu fotku ze včerejška.Kufa jsem bez důkazů že bylo fajn!

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 12:54:05

                      mondry >> takže víš tež prd?:-))

                        Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:53:26

                        Pepison >> Nezabíjel?Tebe zachránila Monča že tě odvedla do dom tak brzo!!!

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 12:53:26

                          mondry >> tež jsem včera bečel u cibule.-)

                            Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:46:39

                            venca1 >>To asi nekecal:-))) Volal mi od vody!Prý už byl poslední kdo byl při životě:-)Ale podle hovoru bych řekl že po zavěšení sluchátka okamžitě následoval své s(p)nící kolegy:-)))

                              Nvenca1 - Profil | Ne 27.7.2014 12:42:18

                              mondry >> Někde tu psal , že má program u vody, a že prý opatrně. :-)))

                                Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:41:43

                                PYTLAKS >> Kolem 22,00.Asi.

                                  Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:40:52

                                  PYTLAKS >> Renča hlásí že by si taky jednu plzničku dala?
                                  Brečí tu u cibule:-))))

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 12:39:31

                                    mondry >> v kolik jste jeli,pamatuju si howno:-)

                                      Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:38:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      PYTLAKS >> O půl jedenácté v noci mi volal Kajman60:-))
                                      Dle artikulace to vypadalo že statečně držel s námi tempo:-))))

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 27.7.2014 12:38:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        mondry >> v klidu,já jsem ju taky nehledal:-)dojížďáme s pepanem tvoje plzně:-)

                                          Nmondry - Profil | Ne 27.7.2014 12:23:45

                                          PYTLAKS >> Venku je hic jak cip!!!!Nikam nejedu.Deku si vyzvednu až budu mít chuť na luxusní žrádlo a řádnou žízeň!!!! Ber to jako kompliment!!!
                                          Omluv nás u Gabči že jsme se nerozloučili ale už jsme ji nenašli při odjezdu:-))))