Beskydský návesní rynek

Diskusní debata nejen o rybách,máme přece spoustu radostí na světě,nejen rybami je člověk živ:-)))
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 3.7.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nvenca1 - Profil | Út 31.12.2019 22:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlíčnák >> Nejlepší značka vína je rum..-))

    NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 12:29:19

    Kajman60 >> už sů tu,nechceš dojet?:-)

      NKajman60 - Profil | So 26.7.2014 10:54:41

      PYTLAKS >> .......teho Miru odnesla Odra že ti neodpověděl,,,nebo zalehla "Evženka"....-)))

        NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 10:45:19

        tuzemak >> časem to stejně příjde:-))

          Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 10:29:22

          PYTLAKS >> svatá pravda.o))

            NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 10:28:52

            tuzemak >> lepší jak žrát patáky.-)

              Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 10:28:14

              PYTLAKS >> jj říkal pan doktor.o))

                NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 10:27:44

                tuzemak >> je třeba ředit:-))

                  Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 10:17:44

                  PYTLAKS >> twl já musím,páč mám hustou krev už od brzkýho rána.o)))

                    NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 10:17:00

                    tuzemak >> já jsem zatím na suchu:-))

                      Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 10:14:24

                      PYTLAKS >> mě taky,dal sem raději toho kozlíka do ledničky trochu více.o)))

                        NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 10:13:20

                        tuzemak >> jo no:-))

                          Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 9:59:25

                          PYTLAKS >> tě ten pecen donutil,že.o)))

                            NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:58:01

                            tuzemak >> už je to domluvené jinak:-)

                              Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 9:57:02

                              PYTLAKS >> vtom pecnu?běž raději do malý hospůdky,než být na velkým hicu.o)))

                                NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:43:25

                                venca1 >> asi jo,já nevím,já tam nechodím,jen s děckama:-)

                                  NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:43:00

                                  tuzemak >> tak dnes budem dělat srnca v kotlíku,ale nevím v kolik:-)

                                    Nvenca1 - Profil | So 26.7.2014 9:35:52

                                    PYTLAKS >> Jsou na Tichaváku ještě perlíni? Kdysi tam byli , potřebuji pár větších.

                                      Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 9:34:03

                                      venca1 >> jo to ju.o)))

                                        Nvenca1 - Profil | So 26.7.2014 9:33:28

                                        tuzemak >> Dříví je pořád třeba. :-)

                                          Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 9:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          PYTLAKS >> Tome buď rád,že nikdo nic,bo jak se ti ta zdejší banda nasomruje do baráku,tak robě zbudou oči pro pláč,a z baráku máš kulnu na dříví.o)))