Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Út 5.4.2022 14:24:29

vundu >> Karel v pravo nahoře ?

    Nvundu - Profil | Út 5.4.2022 13:14:17

    Bacha San >> vidíš...já mám doma 4 "deseptikony"a život bez nich si nedokážu představit... položil bych za ně vlastní život...a kdo mě zná,ví moc dobře čeho jsem schopen a že to myslím smrtelně vážně....
    Samozřejmě je to na vkusu každého soudruha,ale za mě a jikernačku kosti nee

      NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 23:11:02

      vundu >> Nedokážu to posoudit, ale vzhledem k tomu, že Stafordširského bulteriéra bych asi doma toleroval, ale amstafa nikdy, nejsem schopen říct, proč tomu tvému kosti nesednou.

        NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 23:03:47

        lovec 01 >> Nezlob se na mě, ale svojí osvětou dělá psům medvědí službu.

          Nlovec 01 - Profil | Po 4.4.2022 22:43:55

          Bacha San >> ano, takhle ho většina lidí vnímá,že hasí požár. Je to kvůli pořadům jako kočka není pes atd.
          Opět je opak pravdou. Dělá velkou ,, osvětu" co se týče výběru plemene, konkrétního štěněte, výběru chovné stanice, socializace atd. Bohužel tyto témata nejsou pro diváky tak chytlavý..

            Nvundu - Profil | Po 4.4.2022 22:34:50

            Bacha San >> amstaf....

              NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 22:28:50

              vundu >> Jaký stafordi? Anglický? Amstafové?

                NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 22:27:41

                vundu >> No tvl, mám takové sousedy, že by mohli klidně u nás i bydlet a nic.... :-DDD

                  Nvundu - Profil | Po 4.4.2022 22:26:30

                  Bacha San >> stafordi...

                    NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 22:25:50

                    lovec 01 >> Ok, primárně to nebylo o Desenském. Viděl jsem ho jednou na TV a stačilo. Ale nemám proti němu celkem nic, jen si myslím, že hasí požár, což je nicneřešící činnost. Prevencí by se to vyřešilo lépe.

                      NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 22:21:06

                      vundu >> Jo, a ještě upřesním. Základem mám granule, ale pravidelně dávám kosti z Globusu. Někdy syrové, ale když je na nich hodně masa, uvařím, udělám si ovar nebo paštiku a zbytek jde psům. Nekrmím psy podle tabulek, ale podle toho, jak jsou jim vidět žebra.

                        Nlovec 01 - Profil | Po 4.4.2022 22:20:54

                        Bacha San >> ale Desenský nikomu necvičí a nevychovava psa na zakázku. To máš mylné informace. Nabídek tohoto typu má hodně, ale vždycky je odmítne právě z těch důvodu, co jsi popsal.
                        On provozuje útulek pro velké psy, kteří tak utečou hrobníkovi z lopaty, protože tyhle plemena naprostá většina útulků odmítá. Dále provozuje poradnu pro páníčky, co si se svými miláčky neví rady. Ale rozhodně nikomu nevychovava psa na zakázku...

                          NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 22:17:23

                          vundu >> Chovám psy 40 let a nikdy se nic nestalo. Co to bylo za psy?

                            Nvundu - Profil | Po 4.4.2022 21:57:35

                            Bacha San >> varene kosti k veceri?? tvl tohle strasne nerad ctu...my si s tim uzili svoje... reknu ti nic prijemneho.... 1x operace a po x letech zabral klistyr.... tad max syrove a to jen nekdy..jinak barf bezne ale varene uz nikdy....
                            dokonce jsem sehnal parozi z jelena na cisteni zubu na dasne..po 5ti minutach jen stepy.okamzite jsem zabavil, a na konci skolniho roku dostali neco jineho ....

                              Nvundu - Profil | Po 4.4.2022 21:54:25

                              Bacha San >> ...nebo pozvat souseda :-)))))

                                NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 21:26:03

                                Lutra >> Je to pán tvorstva!!! :-)

                                  NLutra - Profil | Po 4.4.2022 21:08:54

                                  Bacha San >> Jak jezevčík není pes????!!!!!

                                    NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 20:46:33

                                    lovec 01 >> Nemám na to stejný názor, nic osobního, ale pořídit si psa a nechat ho vychovávat a cvičit někoho jiného, to je fakt nad moje chápání. Je to jako chtít si nabrnknout ženskou a jít to nacvičovat do bordelu :-D

                                      NBacha San - Profil | Po 4.4.2022 20:32:01

                                      jurasoft >> Kolikrát se mému jezevčíkovi stane, že se mu kost zaklíní mezi zuby. Nikdy jsem mu nepomáhal a vždycky to zvládl sám. Ale jezevčík neni pes, no.... :-D
                                      Oni si tím hryzáním kostí i krátí dlouhou chvíli a mám takový dojem, že jim to čistí a "narovnává" střeva. Oni to nekoušou z hladu. Zrovna teď jsem dovařil kosti z Globusu a dostanou to k večeři. 9 kaček za tři kila, no nekup to! A z obraného mám skvělý ovar :-DDD

                                        Nlovec 01 - Profil | Po 4.4.2022 18:45:55

                                        Jinak, Ruda umí dobře poradit, co se týče výcviku, ale hlavně se zabývá výchovou